Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Canım nasıl değerlendirme yaptın kaç ay sürdü
Belirti neydi
Canım merhaba Haziran ayından beri deneme yapıyoruz.önden doktora gidip folik asite başladım. Adet ağrıları gibi ağrım vardı bel ağrım vardı ama bir kaç defa iğne batırır gibi ince ağrım oldu. Ben 3 gün geciktim hiç beklemiyordum. Sabah testi yaptım bakmadan dışarı çıktım sen düşün. 1 hafta öncede 1 ,5 gün süren kahverengi akıntım olmuştu. Bu şekilde oldu kızlar inşallah güzel bi şekilde devam eder. Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Stres yapmayın stres çok aşırı etkiliyor ben bu ay salmıştım resmen

Kızlar bat cumartesi,
Kahverengi akıntım gelmeye başladı. İçinde minicikte bir kan pıhtısı.
Normalde bat bugündü ama yumurtlama gecikince 20 sine sarkmıştı.
Sanırım bu ay da olmadı nasip

Merhaba suan kayıt oldum :) bat 30 benimde. İdrar yolu enfeksiyonu vardı doktordan antibiyotik aldım ama gebelerin kullanabileceginden istedim ne olur ne olmaz diye tabi yinede bi korku var ( sanki hamile bu da neyi düşünüyor diye bilirsiniz ) insan iste hep süphede bu arada rabbim hayırlı zamanda versin hepimize

Ana olmak doğurmakla olmuyor, ana yüreği denen bişey var her ihtimali düşünmek hep güzeldir

Tabiki boyle mucizelerle dolu hayat sizin adınıza da cok sevindim ne güzelde yukselmis bi kac gunde sağlıcakla kucağınıza da alın inşallah
Kuzum bu değerler kızıma hamileliğimde oluşan degerlerdi yani asla umudunuzu yitirmeyen diye örnek olarak yazdım şimdi kızıma kardeş düşünüyoruz hayırlısıyla ama olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…