Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

canım onunla ilgisi yok ama tabi şöyle günler arasında en az iki gün olursa iyi olur
aslında şöyle söyleyeyim, çok özür dileyerek , bizim normal rutinimizde her gün ilişki mevcut
yani biz regl bittiği günden diğer başladığı güne kadar her gün ilişki halindeyiz,bu bebek için değil, kendi isteğimiz ile olan bişey en başından beri.

Acaba yumurtlamadan sonra dinlenmek mi gerek?

Kızlar daha önce yazmıştım hamile değilmişim adet gördüm ve yumurtlama donemindeyim su an bugün kahverengi akıntım ve sol tarfta çok sancim var yumurtlama döneminde normal mi yaşayan var mı böyle bir şey

Senin de bünye alt üst oldu kuzu bi rahatlasak her şey yoluna girecek de aklımız fikrimiz orda olduğu için olmuyor maalesef. Akıntın falan da mı olmadı?
12. Döngü gününde havuzdan geldigimde bi akinti gördüm ama test yaptim o gün bisey yoktu silikti lh cizgilm ve zaten degerlendirmede yapmadim uyuya kalmışız inanki bu ay dogru düzgün bakmadim bile topiğe saldim iyice artk lh testi bile yapasim gelmiyor. Belkide kacirdim yumurtlamayi bilmiyorum bu sabahkide pik degildi daha koyuydu ama pik degildi. Yarin randevuda anlariz artik ne ne durumda. Her geçen ay dahada salıyorum kendimi cocuk konusunda…Abimde bugun gördü kilo almissin diyor Sanirim hormon ilaclarida kilo yapiyo biraz hele klomen klomen costurmustu benim yumurtalari ama letunun bi etkisini görmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…