Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

İnşallah gittiğinde der ki bu geceyi değerlendirin geliyor gelmekte olan ben de artık saldım buraları öyle bakıp çıkıyorum ya biz bi topic mi açsak öyle kaç aydır bir olduklarımızla orada mı konuşsak acep?

Anlıyorum ama bu sperm kalitesini düşürür canım beklemiş sperm daha sağlıklı eğer çocuk istiyorsanız en azından bir gün bir boş yapmanız daha iyi olur ben dr mfk takviyeleri kullanıyorum o 3-2-3-2 öneriyor ve açıkça söyledi bir canlı yayınında sabredeceksiniz kendinizi tutacaksınız diyor

Olabilir aslinda kim yaparki bir sürü arkadasimiz var aylardir konuştuğumuz. Diger kizlar whatsap gurubu actilar ama ben katilamadim eşimden dolayi bilmiyor çünkü üyelik falan

mfk nedir peki

Yeni evlisin canim sanirim daha önce okumustum yazıni yanlis hatirlamiyosam. İlk zamanlar hep öyle oluyor gün aşırı deneyebilirsin spermler daha kuvvetli olur biraz ara verirseniz daha iyi olur. Sperm kalitesi artar.

Yeni evlisin canim sanirim daha önce okumustum yazıni yanlis hatirlamiyosam. İlk zamanlar hep öyle oluyor gün aşırı deneyebilirsin spermler daha kuvvetli olur biraz ara verirseniz daha iyi olur. Sperm kalitesi artar.
10 aylık evliyiz evet canım , tamam bu ay tutmadı sanırım önümüzdeki ay öyle yapayım , 3-2-3-2 mi yoksa gün aşırı mı

3-2-3-2 ne demek oluyor? 3 gun ilişki 2 gun boşlık mu?

Olabilir hem daha olgunlasmis oluyorsun her konuda hemde evliligin ilk aylari farkli heyecanli oluyor.
ten uyumu önemli,aşık olmak sevmek önemli, ben hayatta bana dokunulmasından hoşlanmayan bir kadındım şimdi tam tersi :)
evet bazı şeyler çok daha farklı koluyo 2. seferde :) çünkü artık neyi istemediğini çok iyi biliyosun..

İnstagramdan bakabilirsin drmfk( doktor mehmet Fatih Karslı) uzman doktor ve markasına kendi adının kısaltmasını verdiği MFK takviyeleri ilişki yöntemi vs var çok fazla gebe kalanda var bende bu ay ondan eş paketi ve bikaç ürün daha aldım ve onun önerdiği 3-2-3-2 yöntemiyle değerlendirme yapıyorum

Ben 12 yillik evliyim bizde bile tam cinsellik birbirimizin farkina varma son 2 senedir basladi. Eşim 40 ben 32 yasindayim. Yani cinsellikte bile bence yaş ilerledikce birbirimize alisinca daha iyi olduk diyebilirim dedigin gibi neyi isteyip istemediğimizi biliyoruz

Olabilir aslinda kim yaparki bir sürü arkadasimiz var aylardir konuştuğumuz. Diger kizlar whatsap gurubu actilar ama ben katilamadim eşimden dolayi bilmiyor çünkü üyelik falan
Herkesi takip etmek pek mümkün olmuyor sürekli girmeyince en azından olsa bi topiğimiz sürekli ordan yazışırız ay ay gezmek zorunda da kalmayız bu konuda Mucizemmm16 ya güveniyorum nerdesin kızzzzz

10 aylık evliyiz evet canım , tamam bu ay tutmadı sanırım önümüzdeki ay öyle yapayım , 3-2-3-2 mi yoksa gün aşırı mı
Belli olmaz canım ama bunu denersen iyi olur evet ilk sene öyle oluyor evliliğin adet bitimi ilişki ardından üç gün sonra ilişki ardından 2 gün sonra ardından tekrar üç gün öyle gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…