Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Arkadaşlar 1 haftadır midem yanıyor , gaz sancım oluyor. Dünde göğsüm acımaya başladı hassaslaştı. Bat 25 Ağustos. Normalde regl olduğumda bazen göğsüm acır bazen acımazdı. Ama regle 11 gün öncede var bu kadar erken olması şüpheye düşürdü. Yada üşüttük

12.500 takipçili instagram sayfamı ani bir kararla 2 ay önce kapattım, artık kullanmıyorum ama internette vardır sanırım . sadece 3-2 dediğin 3 gün ilişki 2 gün dinlen mi?

Belli olmaz canım ama bunu denersen iyi olur evet ilk sene öyle oluyor evliliğin adet bitimi ilişki ardından üç gün sonra ilişki ardından 2 gün sonra ardından tekrar üç gün öyle gidiyor
Allaaah fenaymış bu bize hiç uymaz neyse eşime tercih sunarım artık kabul ederse öyle yaparız dicem ama bu ay olmadı ya benim hissediyorum.
Birdaha böyle kafama takıp teknik , taktik kür ovu testi kullanmak istemiyorum gibi...

Hatay devlet hastanesinde doktordu şimdi ankarada muaynane açıyor canım

Herkese merhaba, BAT günüme 6 gün var . Ama benden beyaz renkli bir akıntı geliyor . Belim zaten günlerdir ağrıyor , ağzımın tadında sanki adet olacakmış gibi bir tat var ve yarına filan adet olacakmış gibi hissediyorum .
Bu 6 gün kala bu belirtiler adet belirtisi mi yoksa hamilelik mi …

her ikisi için de geçerli belirtiler canım malesef ki, günü gelene kadar ya da kan testi görene kadar hangisini yaşayacağımızı bilmiyoruz. Benim de 5 gün var bata. Benden de aynı beyaz akıntı geldi. Ben regl olacağımı düşünüyorum ama umarım senden iyi haberler alırız

Herkeste tüm belirtiler olacak diye birşey yok canım. Prolaktin benim de Şubat ayında yüksekti hemen düştü ama. Mart ayında ilk defa klomen kullandım o zaman bende de göğsümden sıvı gelmişti. Prolaktin yüksekliği tek başına engel değil canım korkma

Başka testim yok canım sabah ilk bu erken gebelik testini yaptım silik çıktı sonra kaset test yaptım onda çıkmadı bende kararsız kaldım en iyisi sabah kan vereyim
Boşuna gidip kan verme kuzum ya delik deşik olma bende hep böyle yapiyordum silik cizgi cikinca delik deşik oluyodu kolum. Bence sabah tekrar test alip yap erken gebelik testi yine cikarsa öyle verirsin. Bazen yanıltabiliyor erken gebelik testleri

Öyle yapayım o zaman yarın teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…