Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Yengemdeyim asko mis gibi kahve keyfi yapıyorum. Bu ay hala yumurtlama gormedim 16. Döngü günündeyim yarin kontrolum var bakalim ne diyecek doktor. Sen napiyosn ne var ne yok
Gün sayıyorum alçı çıkması için az kaldı inşallah. Bize de corona uğradı gitti işte onu da geçirdik sana yazdım görmedin geçen etiketlediğinde. Valla biz de korunuyoruz güya ama işte en sakatıyla kasıma kadar bekleyeceğim ama kazaya gitmezsem

Ben ev taşıyordum yaa kimsede etiket yapmamış beni haberim olmadı Geriden geriden sevinç yaşatıyorsunuz bana
Ahaha doğru Ya burda bazen hatlar karışıyor o kadar çok kişilerle iletişim halindeyiz ki bazen kim eksik etikette anlayamıyoruz kusurumuza bakma sen sevinmene bak ne güzel işte bizde topikte başka hamiş haberleri bekliyoruz sevinmek için

Yok kız ne kusuru sevindim valla birilerinin burdan kurtulduğunu görmek mutlu ediyor

Yok kız ne kusuru sevindim valla birilerinin burdan kurtulduğunu görmek mutlu ediyor
Kesinlikle kısmet bizede inşallah bu hafta bi geçsin hayırlısıyla haftaya buralar daha heyecanlı hale gelir ben tatilde olcam ama ara ara bakarım ben dayanamam burası ikinci evim gibi

Ay gecmis olsun yavrum kacirmisim arada oh atlattiysan sknti yok ne zaman test yaptircaksin genetik testi

kızlar adet günüm dündü test yaptım dün negatif erken gebelik değil normal test yaptımda sol kasık agrım var hafif ya ümitlenemiyorum da negatif olup sonradan pozitife dönebilir mi acaba

kızlar adet günüm dündü test yaptım dün negatif erken gebelik değil normal test yaptımda sol kasık agrım var hafif ya ümitlenemiyorum da negatif olup sonradan pozitife dönebilir mi acaba
Benim de dündü inşallah pozitiftir erken olduğu için çıkmamış olma ihtimali var bence yarın sabah tekrar test yapın

Kesinlikle kısmet bizede inşallah bu hafta bi geçsin hayırlısıyla haftaya buralar daha heyecanlı hale gelir ben tatilde olcam ama ara ara bakarım ben dayanamam burası ikinci evim gibi
Amiin inşallah Vallahi bende öyle taşımnaydı fındık toplamaydı diye giremedim ama aklım hep burdaydı

orası öyle tabi canım.
Her iki gebeliğimde de regl olmuş biri olarak bunu kafaya takmak benim için enteresan ama çok istiyorum sanırım ondan.
Bakalım cumartesi günü belli olacak her şey inşallah
sen nasılsın ?

Ben ev taşıyordum yaa kimsede etiket yapmamış beni haberim olmadı Geriden geriden sevinç yaşatıyorsunuz bana
Aaa aşk olsun tabiki de etiketledim ama gözünden kaçmıştır

Eklentiler

• Screenshot_2022-08-15-15-17-12-836_com.android.chrome.jpg
    91,8 KB · Görüntüleme: 40
İnşallah canım zamanı gelince anlarız Ben aynı canım mfk kullanıyorum bu ay değerlendiriyorum günleri cuma son sonra beklemeye çekilcem artık nasip bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…