Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Birkaç dakika içinde cektim canım var mı diyorsun kuruma çizgisi çıkmadı kaç saat bekledim ama gölge gördüm gibi oldum hayal gibi de geldi en iyisi birkaç gün daha beklemek sanırım
Aynen canım beklemek en iyisi bende var gördüm bakalım inşallah vardır İki gün sonra yapabilirsin

merhaba kızlar bugün adet günüm ama henüz adet olmadım test yapsam çıkar mı 2 gün önce erken gebelik testi negatif çıkmıştı

Ya inşallah öyledir şu erken gebelik testim gelse onu yaptım belli yarın Bekleyeceğiz artık inşallah hayırlısı ile vardır canım ya çok da umutlanmak istemiyorum ama
Evet umudumu normal sınırlarda tutmakta fayda var canım gelirse yapabilirsin erken gebeliği yarın inşallah gelir merakta kaldım

Şimdi ben sana bişey söyleyip umutlandırasım gelmiyor ama bu kadar karamsar olmamalısın canım bazı arkadaşlar gebeliğin ilk başlarında ilişkide kan leke görebiliyor yinede söylemek istedim ihtimaller hep aynı yüzde elli regl ise yüzde elli gebelik belirtiside olabilir

Belin adette de ağrır mıydı ? İnşallah sağlıklı tatlı bir bebeğin olur tekrar tebrik ederim

Tatile çıktıkta tekrarlayamadım ama bugün adet günümdü olmadımda çok umutlandım olmazsa çok üzülürüm diye korkuyorumda biraz daha bu düşünceyle devam etmek istiyorum
Bence var var artık dönüşte belli olur sen yine de hamileymişsin gibi davran tatilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…