Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar hello yumurtlama ve catlama kısmı geçti 17 ci gündeyim kimler benım gibi bekleme de ben bu hafta da gün asırı deniyecegim
Merhaba benim de döngünün 21. Günü. 28-29. Günlerinde adet bekliyorum inşallah olmaz adete bir hafta kala çok belirti yaşarim ben adet öncesi yoğun geçer eğer belirti olmazsa öyle heves edicem bakalım

Ben bugun test yaptım negatif gecen yaptığım test gibi cok silik gölge ee 2 gune koyulasmasi lazimdi test sıkıntılı demekki gecen yaptigim testle aynı markaydi bu arada aynı eczaneden aldım büyük ihtimalle yok gebelik

Kızlar selam,
Sanırım ben adaya veda ediyorum bu hafta :)
Regle 5 gün var ama dün eşimle ilişki sırasında pembe lekeler geldi.
Adetten bir hafta öncesi hep böyle ilişki sırasında kanamam olur. Normalde baya kanama olurdu ama bu sefer peçeteye geldi sadece.
O yüzden sanırım benim bu ay da olmadı bence
Sabah üzgün uyanmıştım ama şimdi iyiyim. ve artık ne yumurta takibi yapıcam ne de extra başka bişey.
Saldım çayıra mevlam kayıra misali
Salı günü test yapıcaktık ama ben sanırım yapmicam

Merhaba benim de döngünün 21. Günü. 28-29. Günlerinde adet bekliyorum inşallah olmaz adete bir hafta kala çok belirti yaşarim ben adet öncesi yoğun geçer eğer belirti olmazsa öyle heves edicem bakalım
Benım de 30 agustos da kadar olmam lazım ay hep beraber beklıcez 17 ci deyim ben

Birkaç dakika içinde cektim canım var mı diyorsun kuruma çizgisi çıkmadı kaç saat bekledim ama gölge gördüm gibi oldum hayal gibi de geldi en iyisi birkaç gün daha beklemek sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…