Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Birkaç dakika içinde cektim canım var mı diyorsun😨😯😦😅😅 kuruma çizgisi çıkmadı kaç saat bekledim ama gölge gördüm gibi oldum hayal gibi de geldi en iyisi birkaç gün daha beklemek sanırım🤷🏻‍♀️
Aynen canım beklemek en iyisi bende var gördüm bakalım inşallah vardır🤲🏻 İki gün sonra yapabilirsin😍

Ya inşallah öyledir şu erken gebelik testim gelse onu yaptım belli yarın🤷🏻‍♀️ Bekleyeceğiz artık inşallah hayırlısı ile vardır canım ya çok da umutlanmak istemiyorum ama
Evet umudumu normal sınırlarda tutmakta fayda var canım gelirse yapabilirsin erken gebeliği yarın inşallah gelir merakta kaldım😁

Kızlar selam,
Sanırım ben adaya veda ediyorum bu hafta :)
Regle 5 gün var ama dün eşimle ilişki sırasında pembe lekeler geldi.
Adetten bir hafta öncesi hep böyle ilişki sırasında kanamam olur. Normalde baya kanama olurdu ama bu sefer peçeteye geldi sadece.
O yüzden sanırım benim bu ay da olmadı bence:KK12:
Sabah üzgün uyanmıştım ama şimdi iyiyim. ve artık ne yumurta takibi yapıcam ne de extra başka bişey.
Saldım çayıra mevlam kayıra misali:KK64:
Salı günü test yapıcaktık ama ben sanırım yapmicam
Şimdi ben sana bişey söyleyip umutlandırasım gelmiyor ama bu kadar karamsar olmamalısın canım🫢 bazı arkadaşlar gebeliğin ilk başlarında ilişkide kan leke görebiliyor yinede söylemek istedim ihtimaller hep aynı yüzde elli regl ise yüzde elli gebelik belirtiside olabilir🤲🏻

Canım aşırı derecede karnım şişti ama öyle böyle değil dedim kilo aldım heralde bel ağrım 1 haftadır var kaşık batması dönerken bile ağrı vardı kasıklarımda bir de Cumartesi kahverengi leke geldi yüne dün biraz geldi bugün bilmiyorum gelecek mi 😞
Belin adette de ağrır mıydı ? İnşallah sağlıklı tatlı bir bebeğin olur tekrar tebrik ederim 🥳

X