Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Hayırlı olsun canım darısı basımıza İstersen bir kaç gün bekleyip test ver için nasıl rahat edecekse öyle yapmalısın .. belirtin falan nelerdi senin ?

Malesef geldi
Önumuzdeki aya umutlarımmm

Hayırlı olsun canım darısı basımıza İstersen bir kaç gün bekleyip test ver için nasıl rahat edecekse öyle yapmalısın .. belirtin falan nelerdi senin ?
Canım aşırı derecede karnım şişti ama öyle böyle değil dedim kilo aldım heralde bel ağrım 1 haftadır var kaşık batması dönerken bile ağrı vardı kasıklarımda bir de Cumartesi kahverengi leke geldi yüne dün biraz geldi bugün bilmiyorum gelecek mi

Kızlar hello yumurtlama ve catlama kısmı geçti 17 ci gündeyim kimler benım gibi bekleme de ben bu hafta da gün asırı deniyecegim

İyi ki burası var iyi ki sizler varsınız gerçekten çok iyi geliyor rahatlatıyor terapi gibi geliyor

Sağlıkla ilerler inşallah bence bir gün daha bekle öyle ver kan çok sevindim bebiş var bence güzel düşünelim peki hiç belirtin oldu mu canım

Ben cizgi gormedim maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…