Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Evet evet çok silikleri görmek için üstünde ışık oynamaları yapıyorum fotoğrafların kendimin olsa anca o kadar uğraşırım😂 burası böyle işte çünkü hepimizin derdi ortak birbirimizi anlıyoruz o yüzden hep beraber heyecanlanıp sevinip basende hep beraber üzülüyoruz Allah hayırlısıyla sağlıklıysa tez zamanda bütün topiğe isteyenlere nasip etsin inşallah 🤲🏻🥰🌸
Dayanamadım sabah yaptım laboquick test. Bata 3-4 gün var. Koskoca negatif şak diye vurdu yüzüme 😀 kuruma çizgisinin olduğu yerde gölge görmemi istiyor canım ama yok sanırım

Eklentiler

• FAC6722F-4B1B-4166-84A5-4513ADDF8476.jpeg
    FAC6722F-4B1B-4166-84A5-4513ADDF8476.jpeg
    39,6 KB · Görüntüleme: 66
  • 9F97D22F-F6A8-4DC7-A2CF-22B4F9DE714B.jpeg
    9F97D22F-F6A8-4DC7-A2CF-22B4F9DE714B.jpeg
    137,6 KB · Görüntüleme: 66
Kızlar mfk ürünleri kullanan varsa ovülasyon testiyle yola çıkmayın denedim ve gördüm doktor bi canlı yayınında da söylemişti yanlış çıkar diye aklımda kalmıştı cidden öyleymiş test ettim bugün, geçen aydan kalan ovülasyon testlerim vardı bugün yumurtlama akıntım oldu test yaptım pik değil hatta aşırı silikti bilginize Yani yanılgıya düşmüş olmayın diye söylemek istedim☺️
Bunu bende yaşadım..ovu testlerine inanmıyorum..akıntıya bakmayarak ilişki olsun

Kızlar selam, pcos ile uğraşıyorum. (29 nisan)66 gün sonra 4 temmuzda regli başlangıcım olmuştu. Sonrasında ovulasyon testleriyle takibime başladım. Düzensiz olduğum için ne zaman reğli olacam belirsiz durumda halen gelen yok. Bu durumda olan varmı acaba
1660548568405.png

Dayanamadım sabah yaptım laboquick test. Bata 3-4 gün var. Koskoca negatif şak diye vurdu yüzüme 😀 kuruma çizgisinin olduğu yerde gölge görmemi istiyor canım ama yok sanırım
Aynı testi ben de bu ay iki kere yaptım ikisinde de çok net negatif gördüm regl de bir türlü olamiyorum çok saçma bir durum içindeyim ya bugün 3.gunum sadece kahverengi çok az ara ara gelen kanamam var bat dündü neden regl olmuyorum bilmiyorum olcam sandim ama yok asla gelmiyo kanamam

Kizlar gunaydinn 💃 yumurtlama sirasinda olusan gogus hassasiyetiniz kac.gun sonra geciyor bilginiz var midir acaba ?

Günaydınnn kızlarr bat ayın 14 üydü ilk defa adetim gecikdi hala olmadım normalde günü gününe olur fakat hafif kasık agrılarım var dün test yaptım negatiff o testi yapmasam bi umudum olabilirdi canım durmadı neden bu kadar aceleciyim anlamıyorumm

Sağlıkla ilerler inşallah bence bir gün daha bekle öyle ver kan çok sevindim bebiş var bence güzel düşünelim❤️😍 peki hiç belirtin oldu mu canım
amin canım inşallah :dua: avülasyondan sonra sarı akıntı geldi ondan sonra 2 haftadır karnım şiş, bel ağrım bir haftadır geçmiyor kasıkta batma oldu yatakta dönerken bile batıyordu. birde iki gün sadece peçeteye kahverengi leke geldi bugün ne olur bilemiyorum bata bir gün var.

Aynı testi ben de bu ay iki kere yaptım ikisinde de çok net negatif gördüm regl de bir türlü olamiyorum çok saçma bir durum içindeyim ya bugün 3.gunum sadece kahverengi çok az ara ara gelen kanamam var bat dündü neden regl olmuyorum bilmiyorum olcam sandim ama yok asla gelmiyo kanamam
Bu stres vücudumuzu yoruyor sanırım.stres yapmıcam desek de yapıyoruz inşallah hepimizin en kısa zamanda gönlüne göre olur 🤲🏻🌸 belki geç mi döllenme oldu canım seninki biraz daha bekle istersen

Bu stres vücudumuzu yoruyor sanırım.stres yapmıcam desek de yapıyoruz inşallah hepimizin en kısa zamanda gönlüne göre olur 🤲🏻🌸 belki geç mi döllenme oldu canım seninki biraz daha bekle istersen
Sorma ya gerçekten stresliyim artık hamileliğe dair pek bir umudum da kalmadı ama zaten endometriozis hastasıyım acaba hastalıkla ilgili bir şey mi diye de içim içimi yemeye başladı inşallah gerçekten hepimizin gönlüne göre olur herşey 🥰

Canım ben sanki gördüm ikinci fotoğrafta bi gölge ya 😳🤲🏻umutlandırmakta istemiyorum bak düzeltme yaptım yeri belirli Yani kaç dakika içinde çektin sen bu testi eğer kuruma çizgisi değilse var bi çizgi kuruma çizgisi hemen çıkmaz 🫢

Eklentiler

• FE721309-83C2-4157-B653-D3E53408AD55.jpeg
    FE721309-83C2-4157-B653-D3E53408AD55.jpeg
    91 KB · Görüntüleme: 43
B busemakilic kanka bu rda herkes grup olmus kimse benı takmadı 😂😂 benı yanlız bırakma sen kardesım benım S sultansultan90 bide sen
Aaa aşk olsun 😂😂 ben burdayım ya kız geç uyanmışım yeni gördüm 😍 sen 21. Günüde değerlendir ne olur ne olmaz sonda beklemede kal🥰🤲🏻🌸 benimde cuma son sonra beklemeye geçicem tatile çıkcam zaman hızlıca akacak😄

X