Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Rabbim hayırlısını versin bende salı günü beta verdim 14.99 çıktı bugün kontrol bakayım dedi 8.38 çıktı aynı zamanda kanamam başları kimyasal gebelik oldu
Ben de Çarşamba günü kimyasal gebelik geçirdim cnm. Sıfırlandı mi değerin? Doktora daha gitmedim ben kanamam bitsin ve değerim sifirlansin diye bekliyorum birkaç gün.

Kızlar en son Perşembe ve bu sabahı değerlendirdik
Şimdi ovu yaptım
Sizce ne zaman değerlendirme devamı gelsin
Pike çok yakın bence

İnsallah Rabbim biran önce nasip eder unuttuğun zamanda Ben tatildeydim guzel anılar depolayip geldim
En güzeli iyi yaptın canım hoşgeldinn biz bıraktığın gibi gol olsun çabaları ahaha bu ay mfk aldım başladım hayırlısı bakalım değerlendiriyoruz günleri bizde haftaya tatile çıkacağız bekleme süresini tatilde geçircez yani kafamda dağılmış olur dedik yıllık iznini ince ince hesaplarak düşünerek aldırdım eşime

Üzüldüm cnm benimki de üç gün önce kimyasala döndü güya heveslenmistik biz de. Napalim Allah büyük, umut her zaman vardır.
Beterin beteri var, hamileliğin ileriki haftalarında kaybetmek daha zor, o yüzden sağlıksızsa baştan böyle olmasının daha hayırlı olduğunu düşünüyorum. Benim 3.kaybım, Allah kimseye yaşatmasın

Evet kuzum az önce başka arkadaşa ben de aynısını yazdım. Beterin beteri var, bunda da vardır bi hayır sağolasın

Amin cnm rabbim hepimize sağlıkla, huzurla versin tez zamanda inşallah. Umudunu sakın kaybetme ne imkansız denilen kişilerin gebelik haberlerini duyduk çocukları büyüdü bile. Allah çok büyük.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…