Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Canım adet bittikten ertesi günü yaptırıdm yumurtlama da yapılamazzzz aaaaa skaın sakınn
Adet bittikten en az 4 gün diyorlar kuzum nasıl bilgi vermezler sana
Adet bitti ertesi günü yaptırıdm ben doktorum da ordakıelr de olur dedi nerde cektşrşceksın
Tıpta canım 😲 kötümü etkiliyor yani tam yumurtlama mi bilmiyorum cun reglden 12 ci gün oluyor

Ya gerçekten bana umut oldun şu anda yarın bir tane daha erken gebelik yapayım diyorum görürsem ikinci çizgiyi pazartesi gideyim dayanabilirsem 🥲
Aynen canım ben de öyle yaptım. Üç gündür bel ağrım karın ağrım vardı. Bi önceli gebelikte de böyle geçmeyen bel ağrım olmuştu. Şüphelendim açıkçası. Olması için de uğraşıyorduk çünkü. Sabah erken gebelik testi yaptım. İkinci çizgi oluşunca gidip kan verdim. Çok şükür Rabbim nasip etti. 5 gün vardı. Betahcg değerim çok yüksek değildi tabi. 73 çıktı. Haftaya bu sefer doktor kontrolüne gideceğim umarım o zamana kadar benimledir ve kese görebilirim inşallah. Allah hepinize nasip etsin inşallah sizin de mutlu haberlerinizi alalım tez zamanda 😘

Aynen canım ben de öyle yaptım. Üç gündür bel ağrım karın ağrım vardı. Bi önceli gebelikte de böyle geçmeyen bel ağrım olmuştu. Şüphelendim açıkçası. Olması için de uğraşıyorduk çünkü. Sabah erken gebelik testi yaptım. İkinci çizgi oluşunca gidip kan verdim. Çok şükür Rabbim nasip etti. 5 gün vardı. Betahcg değerim çok yüksek değildi tabi. 73 çıktı. Haftaya bu sefer doktor kontrolüne gideceğim umarım o zamana kadar benimledir ve kese görebilirim inşallah. Allah hepinize nasip etsin inşallah sizin de mutlu haberlerinizi alalım tez zamanda 😘
Amin inşallah. Gönül ferahlatan, yardımcı olmaya çalışan hepinizden Allah razı olsun 🥰

Adete 12 gün var yumurtlamanın üstünden 6 gün geçti her an adet olcakmışım gibi özel bölgemde ağrı oluyo bazen de içten içe kasıklarımda sızı bu ağrılar beni hep ikilemde bırakıyor yaşayan varmıı

Adete 12 gün var yumurtlamanın üstünden 6 gün geçti her an adet olcakmışım gibi özel bölgemde ağrı oluyo bazen de içten içe kasıklarımda sızı bu ağrılar beni hep ikilemde bırakıyor yaşayan varmıı
Yumurtlamanın üzerinden 6 gün geçtiyse adetine 8 gün kalması gerekiyor canım. Yumurtlamadan 14 gün sonra adet geliyor çünkü

Yumurtlamanın üzerinden 6 gün geçtiyse adetine 8 gün kalması gerekiyor canım. Yumurtlamadan 14 gün sonra adet geliyor çünkü
Evet erken gördüm yumurtalmayı bu ay beni de şaşırttı 28 güne bir oluyorum bazen 26 güne bir bu kez 28. Gün olurum diyordum yumurtama erken oldu adette erken olur gibi eğer ki hamile değilsem . O yüzden ne zaman test yapsam bilemedim

Hsg den sonra kaç gün yasak ilişki o zaman bu ay bos geçer demi. Bana iki hap verdiler bir de o gün gelince getir yanına diye ağrı kesici ve antibiyotik. Bir de saydım da 11 gün oluyor o gün
İlişki yasak demedi benım doktorum sen doktorun dan bilgi al ben snaa yanlış bilgi vermiyim vallla

Kız kafam karıştı haa ben özele gideyim yarın 🤣 şimdi riske girmek istemedim tertemiz yapayım.
Bence de ben sendnenbısı anlamdım vallla sana nasıl bilgi vermemişler ben sneı görmesem gidicektın yumurtlama da film cektiricektın kız ınt bile Bak burndanda yorumlara bak

Evet erken gördüm yumurtalmayı bu ay beni de şaşırttı 28 güne bir oluyorum bazen 26 güne bir bu kez 28. Gün olurum diyordum yumurtama erken oldu adette erken olur gibi eğer ki hamile değilsem . O yüzden ne zaman test yapsam bilemedim
Herkeste ayni adet döngüsü olmuyor yani illaki yumurtlama sonrasi 14. Gün regl gelecek diye bisey yok aklinda olsun🤷🏼‍♀️ Mesela benim ilk zamanlar yumurtlama sonrasinda 16. Günü regl oluyordum klomen sonrasinda yumurtlama sonrasi 18. Gün oldum son 2 ay

X