Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Bak buda benim sabah yaptığım test rengiyle biraz oynayınca bariz kuruma çizgisi belli oluyor üstelik benim bugün adet günüm. Ama seninli öyle gözükmüyor hafif bi kırmızılık var
Yumurtlama takibi yaptınız mı? Belki geç yumurtlama olduğu için değer çok yükselmemiştir.

Yumurtlama takibi yaptınız mı? Belki geç yumurtlama olduğu için değer çok yükselmemiştir.
Hayır yapmadım bu ay adet olursam o zaman yapacağım ama dün ve ondan önce denemek için yaptım böyleydi anlam veremedim. Bugün yaptığım daha silikti

Eklentiler

• B6B24729-2269-4E41-A4C4-B55CAAD06FC8.jpeg
    38,7 KB · Görüntüleme: 60
  • 8BFECF7F-CAA5-4BAA-B90B-420AC2DCF91E.jpeg
    57,2 KB · Görüntüleme: 65
Siz de görüyor musunuz?? Saçma saçma üst üste mesaj yazdım da heyecanıma verin. Kuruduktan sonra çıkmış sanırım.
Ya benim gözüm bozuldu yada ben herkeste ikinci çizgiyi görür oldum valla canım kuruma çizgisi değilse eğer var bi gölge çizgi testinde ışık oynamaları yaptım daha belirgin oluyor görüyorum Yani ekliyorum canım senin için testini inşallah vardır inşallah bebişin tutunur sana

Eklentiler

• FE36833B-B900-4A1A-B656-A2F15132FCBB.jpeg
    80,4 KB · Görüntüleme: 71
Hayır yapmadım bu ay adet olursam o zaman yapacağım ama dün ve ondan önce denemek için yaptım böyleydi anlam veremedim. Bugün yaptığım daha silikti
Idrar koyuluğuna da bağlı. Sabah idrarıyla yapıp önceki geceden çok sıvı almazsanız daha koyu çıkabilir.

Çok sağolun. Allah hepimize sağlıklı bebekler dünyaya getirmeyi nasip etsin. Pozitif olmasından ziyade tutunması önemli.

Beni de ekler misiniz acaba bat 5 ağustos. Ayın 15 de doktor kontrolüm var nasip olursa. bakalım minnak kesemizi görebilecek miyiz

Canım sana hsg yapılıca nasıldı bugün reglimin 2 ci gunu ve ayın 22snde randevu verdiler tam da yumurtlama donemim. Önceden ilişki yasak mı bana bir bilgi verilmedi doktor gitmişti çünkü.
Canım adet bittikten ertesi günü yaptırıdm yumurtlama da yapılamazzzz aaaaa skaın sakınn
Adet bittikten en az 4 gün diyorlar kuzum nasıl bilgi vermezler sana
Adet bitti ertesi günü yaptırıdm ben doktorum da ordakıelr de olur dedi nerde cektşrşceksın

Canım sana hsg yapılıca nasıldı bugün reglimin 2 ci gunu ve ayın 22snde randevu verdiler tam da yumurtlama donemim. Önceden ilişki yasak mı bana bir bilgi verilmedi doktor gitmişti çünkü.
Canım adet gittikten sonra iki üç içinde çekilmesi gerekiyor. Ben adet günümde gittiim kaç gün sürüyor demişlerdi 9. güne randevu verdiler bana öncesi ilişki olmasın dediler sonrasında da bir hafta ilişki olmasın demisti

Geçen ay yerleşme kanaması gibi kanamam oldu o kanamanın 5.günü kan testi verdim negatifti sonra güvenmedim ilişkiden 50 gün sonra kan verdim negatif çıktı ve usgde gebelik yok dendi ama bu ay reglim gecikti olamıyorum doktor adet söktürücü verdi sizce gebelik ihtimali var mı hala

turuncu agac benim 5 ağustos tahmini adet. Henüz olmadım ama beni çarpılayabilirsin çünkü doktor ilaç yazmadan önce beta baktırdı 0.10 çıktı. Benim umutlar başka bahara yine :)
turuncu agac canım 1 hafta önce böyle yazmıştım ama sen bana çarpı işareti koymamıştın sanırım mesajı görmemiştin. Ama ilginçtir ki hamile olduğu mu öğrendim bikaç gün sonrasında. Bana bebiş emojisi koyabilirsin. Allah isteyen herkese nasip etsin. Bana da 8 aydan sonra nasip oldu çok şükür. Umarım bu süreçte hayal kırıklığına uğramadan sağlıkla devam eder.

İnşallah canım napalım artık haber ver sen merak ederim

canım kan için erken değil. Benim de 16sı bat. Dün gidip verdim kanda çıktı. Baktırsan çıkar kanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…