agustos anneleri ve bebişlerii

maşallah kızlar çok şeker çıkmışsınız. beyazgül canım senin hiç belli değil valla, sehercim seninde aksine çıkacakmış gibi, canım yaa sen o karınla nasıl iş yapıyosun bravo valla. Maşallah maşallah...

evet ya şimdi biraz daha çıktı yeni resim yollıyacam bakarsınız

beyazgül ne güsel göbeğin çok yok pek kiloda almadın sanırım.imreniyorum walla sizlere
özgecim fıstık gibisin maşallah,göbüş çok şekerrr
sehercim füze gibi olmuş bizim afacanlar,öne doğru gidiyorlar bakıyorum
matasoycum sende yeter artık der gibi çıkmışsın :) maşallah göbüş yerinde cnmcım
maşallah hepsine maşallah , nihan teyzesi yesin hepsini

sağol canım bence sende çok tatlı olmuşsun yüzünde ki annelik ifadesi çok güzel yakışmış allah devamını erdirsin işallah

bütün anneler hepiniz çok güzelsiniz gerçektende allahım annelerin yüzlerine nur saçmış gibi nurla ışıldıyorlar böyle melek annelerin melekleri nasıl olur artık siz düşünün

:nazar:Beyazgül Maşallah çok güzelsiniz sen ve bebişin .
Sende çok kilo almayan Anne adaylarındansın. Alah Nazarlardan korusun:nazar:

oy oyy maşallah,yesinler o göbüştekini annesi :) ne güsel çıkmışsınız Allah nazardan saklasın :nazar:

beyaz gül çok şekrsiniz bebişinle ikiniz :) allahım kucagındada pozlar vermeyii nasip ettirsin canım sana.. şunları bi alak kucagımısa saten netcegimi çok ii bişliom :)))

herkes çok güzel çıkmış maşallah herkese..maviş canım sağol iltifatın için..annelik insanı güzelleştiriyor ondan herkes daha bi güzel..çok öptüm hepinizi...

kıs seher sende avatarına koymuşun maşallahhhjeyyar

:emir_bebek::emir_bebek:

bu arada hepiniz çok tatlısınız maşallahhhh:nazar:

X