agustos anneleri ve bebişlerii

elfidacımm maşallah tatlımm süper çıkmışsınız bebişinlee.

050720080mi3.th.jpg

buda bu akşamki yürüyüşümüzde:
1307200810dl6.th.jpg

elfidacığım allah nazarlardan saklasın senide kızınıda cnmm :nazar: :nazar: :nazar:
çok güzell çıkmışsınızzz maşallahhh

Beyazgül, elagözlü, aslıcığım, seherciğim çok teşekkür ederim,
benim eşim elinde nakina habire beni çekiyor, galiba bende göbişime çok alıştım ve doğum sonrası çok özleyeceğim onu

elifçimm çok tatlı çıkmışınızz...göbişlerin gitmesine az kaldı..bol bol çekinelimm :dance:

kızlarr hepinizz süperr çıkmışsınız bende 2 hafta kadar önce annemle çekildigimiz resmimizi ekliyorum.
[img=http://img134.imageshack.us/img134/5619/dscf0510xz0.th.jpg]
buda okulun son günü çekildigimiz bir resim.
[img=http://img229.imageshack.us/img229/2733/dscf0506qi4.th.jpg]

merhabalar canım eğitimci olduğunu okuyunca bi soru sormak istedim.32 haftanı tamamladıktan sonra doğum öncesi iznini kullanmaya başlayacagına dair okula bir belge verdin mi?yoksa yaz tatilinde olduğumuz için gerek yok mu?ben müdür yard. ile konuştum gerek yok dedi ama emin değildi bi de sana sorayım dedim.şimdiden teşekkür ederim.

merhabalar canım eğitimci olduğunu okuyunca bi soru sormak istedim.32 haftanı tamamladıktan sonra doğum öncesi iznini kullanmaya başlayacagına dair okula bir belge verdin mi?yoksa yaz tatilinde olduğumuz için gerek yok mu?ben müdür yard. ile konuştum gerek yok dedi ama emin değildi bi de sana sorayım dedim.şimdiden teşekkür ederim.

canım 32. haftada çalışabilir raporumu alıp okuldaki kendi dosyama bıraktım bir dosyanın içine koydum birtanede evde kendime dosya yaptım yedek kendime aldım okuldakinide kendi dosyamın içine koydum. 37.dede çalışamaz raporunu alınca yine o dosyaya koyup sonrasında dogum iznime 15 gün kalınca elden takip etmek gerekiyormuş bunların hepsini ilçede dogum izinleriyle ilgilenen bayanla konuştum o aktardı bana.

canım 32. haftada çalışabilir raporumu alıp okuldaki kendi dosyama bıraktım bir dosyanın içine koydum birtanede evde kendime dosya yaptım yedek kendime aldım okuldakinide kendi dosyamın içine koydum. 37.dede çalışamaz raporunu alınca yine o dosyaya koyup sonrasında dogum iznime 15 gün kalınca elden takip etmek gerekiyormuş bunların hepsini ilçede dogum izinleriyle ilgilenen bayanla konuştum o aktardı bana.

bana çalışabilir raporu almama gerek olmadığını çünkü yaz tatilinde olduğum için doğum öncesi iznimi doğum sonrasına aktaramayacagım söylendi.ben yarın 32. haftamı dolduruyorum iyice kafam karıştı şimdi.

Son düzenleme:
sen doğum öncesi iznini doğum sonrasına aktarabiliyor musun?ben sınıf öğretmeniyim ve yaz tatilinde olduğumuz için doğum öncesi iznimi doğum sonrasına aktaramayacagım söylendi.

sen doğum öncesi iznini doğum sonrasına aktarabiliyor musun?ben sınıf öğretmeniyim ve yaz tatilinde olduğumuz için doğum öncesi iznimi doğum sonrasına aktaramayacagım söylendi.

canım ben de öğretmenim, bana da aktaramıyosun demişlerdi. ama oluyomuş, hemen raporunu al bence. iyice araştırmak gerekiyo böyle şeyleri.

darl elifcim maşallah ne tatlı çıkmışsınız..göbişini sevsinler..ben de alıştım valla ama herhalde ilk zamanlar zaten inmediğinden aratmazlar kendilerini bir süre daha..:))göbişlere özgürlük bırakalım hava alsın göbişler..ben akşamları evde tişörtümü açıp rahat bırakıyorum benim göbişi sanki onunda hava almaya hakkı varmış yaşıyormuş gibi:)))

canım ben bütün işlemlerime başlamadan önce ilçe milli egitimdeki dogum izinleriyle ilgilenen bayan sagolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar anlattı ve tatilde olman hiçbirşeyi degiştirmez dedi sadece tatilde oldugun zamanlar izinin yanar o kadar ama sonrasına aktarabilirsin 5 haftanı dedi. o yüzden sende hemen gidip 32.hafta çalışabilir raporunu al benim konuştugum kişi mutlaka çalışabilir ve çalışamaz raporunu alman gerekiyor almazsan dogrudan dogum sonrasına aktaramazsın dedi umarım yardımcı olabilmişimdir.

darl elifcim maşallah ne tatlı çıkmışsınız..göbişini sevsinler..ben de alıştım valla ama herhalde ilk zamanlar zaten inmediğinden aratmazlar kendilerini bir süre daha..:))göbişlere özgürlük bırakalım hava alsın göbişler..ben akşamları evde tişörtümü açıp rahat bırakıyorum benim göbişi sanki onunda hava almaya hakkı varmış yaşıyormuş gibi:)))

canım benim teşekkür ederiz teyzesi :nazar:
ayy sorma o kadar sıcakki, ben evde boxer üzerindede bir bustiyerle dolaşıyorum, göbiş acaip rahatlıyor, zaten üzerime birşey giyince benim kız sanki istemiyor, acaip huysuzlanıyor, hareketleniyor, ve kendini kasıyor. tamamen haklısın , havalandırmak lazımm :sm_cool:

X