agustos anneleri ve bebişlerii

beyazgül ne güsel göbeğin çok yok pek kiloda almadın sanırım.imreniyorum walla sizlere
özgecim fıstık gibisin maşallah,göbüş çok şekerrr
sehercim füze gibi olmuş bizim afacanlar,öne doğru gidiyorlar bakıyorum
matasoycum sende yeter artık der gibi çıkmışsın :) maşallah göbüş yerinde cnmcım
maşallah hepsine maşallah , nihan teyzesi yesin hepsini

dsc00285it0.th.jpg

dsc00286zq4.th.jpg

bu da bizim kızımla son halimiz :) 33+1 deyken

kıslarr maşallahh hepiniz çok tatlı ve güzelsiniz....ağustosun en güzel anneleri burdaa:1closedeyes:

:nazar::nazar::nazar::nazar:

nihancgım çok güsel çıkmışınız canım bebişinle ... evet en güsel annaler agustos anneleri:))) bu arada diger ay anneleri duymasın :)))

kızlar hepiniz ne güzel çıkmışsınız maşallah hepinize artık son aylarda olduğumuz hepimizde belli valla kocaman oldu göbişler inş. yakındada kucaklarımızda fotolarımızı koyarız hepimiz

slm annişler hepiniz çok tatlı çıkmışsınız eee annelik bu kime yakışmazki vallahi çoğu zaman hiç doğurmak istemiyorum hep içimde dursun istiyorum

ayyy arkadaşlar hepiniz süpersinizzzzzzzzzzzzzzzz:1hug:
maşallahhh size canımmmmm .hepinize çok yakışmış allah nazarlardan korusun:nazar:ağustos anneleri hepiniz ii gidiyosunuzz.:teytey:birde resimleri bi araya toplamayı bilen bi arkadaş toplarsa sevinirim a.sdaha güzel oluyo o zaman:1hug:

kızlarrrrr sizde süper çıkmışsınız..herkesin iltifatlarına teşekkür ederiz..bunlar da dün doktor muayenemizde çektirdiğim fotolar..
resim030rr1.th.jpg

resim031cl9.th.jpg

eşim biraz amatör çekmiş fotoları o yüzden karanlık görünüyor..hadi kızlarrrrr herkesin son fotoları nerde..nihancımmmmmmmmm sen de ne tatlı olmuşsun öyle matasoy canım sana da maşallah..allah bizleri ve göbişlerimizdekileri nazardan korusun..her anneye yakışıyor hamilelik ne güzel bir duygu..allah olmayanlarada yaşatsın inşallah...

Nihan, Pedi çok güzel çıkmışsınız maşallah. Gerçekten hamilelik her kadına yakışıyor.

hepiniz çok şekersiniz maşallah...allah nazarlardan korusun...hamilelik gerçekten herkeze ayrı bi güzellik katıyor.allahım her kadına bu güzelliği nasip etsin

:nazar::nazar::teytey: amannnn da amann, Annişlere bak hepsi defileye çıkmak üzere , bu ne güzellik, maşalahhh kızlar hepiniz o kadar güzelsinizki, Kızımla çok beğendik sizi, o da içeriden gümbürdüyor . maşallahhh , çok güzelsinizzzzzz
:nazar::sm_cool::smiley-cool::nazar:coksekeriremsu

ayy ne güsel çıkmışıı zz öle yaaa :) arzucugum maşallah canım çok şker görünüyosun yaa :) özendim hamilemi kalsam dicem şimdi ama bende de var :)))

X