AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

Ya bu ilişki günleri beni çok strese sokuyor dr çatlatmadan 12. Saatte ve 36.saatte ilişki önerdi 1 gün ara verip bir daha ilişki ded ben çat iğnesinden 12. Saatte ve 48. Saate ilişki ye girebildik 36. Saatte olmak zorunda mı

Valla bilmiyorum. Biz öyle saat tutmadık hiç. Doktorumuz iğne yapılan gün ilişki yok, sonrasında ister her gün ister günaşırı dedi. Şimdi ne desem bilemedim:)

Valla bilmiyorum. Biz öyle saat tutmadık hiç. Doktorumuz iğne yapılan gün ilişki yok, sonrasında ister her gün ister günaşırı dedi. Şimdi ne desem bilemedim:)
Ay valla en iyisi. bizim de rutin de hep gün aşırı olur zaten .ama bu hep yazılan 36 saat sonra çatlıyormuş deniyor ya tam o saatte ilişki olacak gibi anlıyorum ben . Bize dr çat iğnes vuruldum cuma saat 11 de dr gecesine ilişki ertesi gün gece ilişki sonra bir gün ara ilişki dedi yani cuma Cumartesi pazartesi şeklinde . Biz cuma gece pazar sabah oldu bu iş çok kafamı karıştırıyor pöf

Canım o kadardan da birşey olmaz. Dakika mı tutacaz yok artık:))) YouTube'da kadın bir doktor var Ayşe Duman, onun bu konuyla ilgili bir videosu var. Belki daha aydınlatıcı olur.

Canım o kadardan da birşey olmaz. Dakika mı tutacaz yok artık:))) YouTube'da kadın bir doktor var Ayşe Duman, onun bu konuyla ilgili bir videosu var. Belki daha aydınlatıcı olur.
Kesinlikle ya ay sıkıldım valla aynen biliyorum çocuk için girdiğiniz ilişki de çocuk sahibi olamazsınız diyor stres çok büyük etken maalesef ama ara ara gerginlik kaygı oluyor maalesef.bir de siz de iğneden sonra bel ağrısı şişlik gibi şeyler oldu mu

Ay olmaz mı.. belim çok değil de karnım patlayacak gibi oluyor. Hem ağrı hem şişlik bir de kasik ağrısı..

Bu ay nasıl bir ay anlamadim kimsede tutmadi
Çok üzüldüm canım inşallah bir sonraki ay olur kaçıncı denemendi
insallah canim buyul ihtimal asilamaya geceriz 2 kere klomendi yumurtalik gelişmedi, doktor değiştirdim oda femara verdi ilkinde gene gelişmedi 2. cisinde ise gelişti ama tutmadı nasip değilmiş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…