AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

Ben de 12. Gün yapmıştım negatifti. Bugün kaçıncı günü bilmiyorum negatifi görünce saymayı bıraktım regli bekliyorum. Çoğu kişi regl gecikince tekrar bakın birden düşüp birden yükselebiliyor HCG diyorlar ama bakalım
Pek bir belirti de görmüyorum kendimde bir kaç gün gecikip adet olacakmış gibi hissiyatım var ama nasip

Pek bir belirti de görmüyorum kendimde bir kaç gün gecikip adet olacakmış gibi hissiyatım var ama nasip
İğneden sonra duphaston ya da progestan kullanıldığı zaman birkaç gün gecikebiliyor. İlaçların öyle bir etkisi oluyor kiminde. Yine de umudunu kaybetme

Ben sanki yumurtam çatlamadı gibi hissediyorum
Herkeste aynı belirtiler olmayabilir vücudunun tepkisine göre bende de akıntı olmadı öyle yumurt akı falan yazıyor yorumlarda bazılarında öyle oluyormuş bazısında da olmuyrmuş. Çatlamak üzeredir daha yeni vuruldun. Kaç tane yumurtan büyümüş

bilmiyorum. Akıntımı çok göremedim. Klomenden sonra vajinal kuruluk oldu biraz belki ondan
Benimde çatlatma iğnesinden sonra aman aman yoğun akıntım olmadı normal akıntı. Vajinamda çok ıslak değil acaba çatladı mı çatlamadı mj

Kızlar ben ovitrelle vurulalı 11 gün oldu adet olacakmış gibi ara ara kasıklarım ağrıyor böyle bir belirti yaşayan var mı test yapsam mı bilmiyorum yarın adet günüm

X