AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

Bu ay nasıl bir ay anlamadim kimsede tutmadi

insallah canim buyul ihtimal asilamaya geceriz🥺 2 kere klomendi yumurtalik gelişmedi, doktor değiştirdim oda femara verdi ilkinde gene gelişmedi 2. cisinde ise gelişti ama tutmadı nasip değilmiş..
Benimde bu ay ikinci denemem klomenle olmazsa üçüncüye de deneriz diyor doktorum rahim filmi çekildi mi canım sana ben ikincide tutmazsa rahim filmi çekilmesini istiycem

4-5-6 bugün 6.gun iğneden yarın tamamen silinir herhakde

Eklentiler

• Screenshot_2023-08-26-08-47-42-90.jpg
    Screenshot_2023-08-26-08-47-42-90.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG-20230827-WA0011.jpeg
    IMG-20230827-WA0011.jpeg
    78,2 KB · Görüntüleme: 49
yumurta için faydalı gelen şeyleri bir araştır istersen doktoruna da sorabilirsin bana demişti mesela doktorum keçiboynuzu pekmezini de önerdi hem eşin tüketsin hem sen dedi . Polende baya faydalıymış ama benim alejim var
Polen kullanıyorum sen söylediğinden beri muz havuç incir de tüketiyorum sanki hiç
Çatlamamış gibi yumurtalarım hafif bi sancı giriyor çıkıyor o kadar 🥲

Bu gün benim adet sansınısı gibi ağrılar kasıklarıma girdi önce beyaz akıntı geldi başta sonra çok ince açık kahve rengi akıntı peçeteye dökülmüştü ama efedersiniz silerken bir şey yoktu iğne 9. Günüm adet olmama bir hafta var genelin de açık kahve rengi geldi mi adet olurum çok korkuyorum eğer olursam da Baya erken olmuş olacağım 😕🥺

Merhaba bende yarın çatlama iğnesi olucam korkuyorum biraz nasıl olucak nasıl devam edicek diye düşünüyorum sürekli hayırlısı olur inşallah

Polen kullanıyorum sen söylediğinden beri muz havuç incir de tüketiyorum sanki hiç
Çatlamamış gibi yumurtalarım hafif bi sancı giriyor çıkıyor o kadar 🥲
Bana testere dişli aslan pençesi verdi sabah kahvaltıdan sonra ve akşam yemeğinden iki saat sonra bir tatlı kaşığı içtim yumurtam 21 mm olmuştu dene istersen.

Bu arada klomen çatlatma iğnesi oldjm 14. Gün yaptım negatifti bugün 16 . Günü adet olmadım hep negatif görmekten bıktım testim de yok heveslenmemeye çalışıyorum sizce bir şans var mıdır ?

Bu arada klomen çatlatma iğnesi oldjm 14. Gün yaptım negatifti bugün 16 . Günü adet olmadım hep negatif görmekten bıktım testim de yok heveslenmemeye çalışıyorum sizce bir şans var mıdır ?
Ben de 12. Gün yapmıştım negatifti. Bugün kaçıncı günü bilmiyorum negatifi görünce saymayı bıraktım regli bekliyorum. Çoğu kişi regl gecikince tekrar bakın birden düşüp birden yükselebiliyor HCG diyorlar ama bakalım

X