Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Merhaba kızlar geçen sene bu topikte üçüz hamile olduğumu öğrenmiştim ama doğumdan sonra hepsini kaybettim. Tekrar tedaviye başladık. Aktif olan var mı bu topikte neler yaptınız merak ettim sizleri

Merhaba kızlar geçen sene bu topikte üçüz hamile olduğumu öğrenmiştim ama doğumdan sonra hepsini kaybettim. Tekrar tedaviye başladık. Aktif olan var mı bu topikte neler yaptınız merak ettim sizleri
Çok geçmiş olsun Allah tekrar sağlıklı gebelik nasip etsin inşallah. Benim de dış gebelikle sonlanmıştı sonrasında kendiliğinden hamile kaldım ama o da düştü. Bende tedaviye başlamayı düşünüyorum. Siz yine aşılma mı deneyeceksiniz yoksa tüp bebek mi

Çok geçmiş olsun Rabbim sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah sizlere isteyen herkese

Yaaa yinede birbirimize ulaşmış olmama çok sevindim senin ısrarın üzerine yapmıştım testimi

Yaaa yinede birbirimize ulaşmış olmama çok sevindim senin ısrarın üzerine yapmıştım testimi
Sanki ilk okul arkadaşlarımı bulmuş gibiyim

Evet keşke sonuc olarak böyle yasamasaydin ama rabbimin bi bildiği elbet vardır

Simdi neler yapiyosun. Yeniden tedaviye başlamışsın sanirim asilamami ? Neler yaptın bu geçen sürede

Bu arada bu gruptan 2 kizla arkadaş olmuştum sonra 3lü grup olduk hala iletişim halindeyiz. Yani bu grubun benim için anlamı çok farklı. Sanki kısa bi okul iş döneminde bi araya gelmişiz ve yeniden karsilasmisiz gibi hissediyorum

Bende bende
Ya çok çok zor zamanlardan geçtim üçüz olunca 12. Haftada ameliyat oldum Rahim ağzına dikiş atıldı düşük olmasın diye. Sürekli kanamalarım oldu her iki güne bir hastaneydim. Sonra sancılarım başlamış ben gaz sancısı zannediyordum sürekli kayısı suyu içiyordum meğerse doğum sancısıymış ağırlaşınca anladım hastaneye gittik hemen doktorum orada yeni doğan yoğun bakım olmadığını ve başka hastaneye yönlendirmesi gerektiğini söyledi direk gittim o hastaneye ve yoğun bakıma yatış yapıldı oradaki serüven de ayrı kötüydü lavobaya bile kaldırmadılar altıma bez bağlandı hep en sonunda durduramadılar 24+5 de doğum yaptım o hastanede küvez varmış ama yer kalmamış doluymuş diğer hastaneler beni riskli gebelik diye kabul etmediler en sonunda hastanenin biri anneyi alamayız ama çocukları küveze alabiliriz dediler o hastaneye ambulans ile sevk edildiler iki kızım bir oğlum oldu kızımın biri 8 diğeri 10 gün yaşadı oğlum ise 6 ay yaşadı 2 kere gözden ameliyat oldu o minicik bedeniyle entübeden çıktı emzirdim 6 ay boyunca gittim geldim 2 güne taburcu ederiz dediler tüm hazırlıkları hallettik sonra bir anda karnı şişmeye başladı sebep bulamadılar ne olduysa bir anda oldu toplayamadılar onu da kaybettik. Çok zorlandım toparlanamadım psikolojik destek aldım çok yıprandım yani bu süreçte elhamdülillah biraz daha iyiyim yeniden aşılama yaptırdık aşılama gününü saymazsak bu 3. Günüm sayarsak 4 bekliyoruz öyle umuyorum ki hayırlı sonuçlar alalım
Ay çok uzun oldu hakkınızı helal edin inan buluştuğumuza çok sevindim tekrar

Bende şöyle eski msjlara bi gittim sonra dedim dur bi yazayım şu gruba belki hâlâ aktif olan vardır

Ahhh güzel kızım. Neler olmuş öyle. Agzim açık şekilde bi nefeste okudum inan. 3 u içinde ayrı ayrı çok üzüldüm. Tabi kolay geçmemiştir her güne bir umutla uyuyup uyanmissindir Mevlam tüm acilarini unuttursun sağlıklı hayirli gebelik nasip etsin inşallah serklaj olayı nedense çok yayginlasti hic anlam veremiyorum. Bu ay gebelik nasip olursa yeniden yapılacak mı acaba.
Ayrıca helal olsun ne hakkı canım benim keşke o süreçlerde de destek olabilseydik sana. İstediğin kadar anlat uzun uzun

canım benim Allahım cennetinde kavuştursun sizi . Ne zor günler geçirmişsin kıyamam sana , öyle güzel mutluluklar versin ki rabbim yaşanan acılar bir nebze de olsa dinsin inşallah
Tek kalmıştım bu gruptan aktif olan , bende çok sevindim sizleri buralarda görünce
Amiin teşekkür ederim sen ne yaptın L a v i n
Ben de zorlu bir ikiz hamileliğinin ardından Şuan da da büyütme çabası idare ediyorum işte çok şükür

Ah masallah ikiz hemde. Asilama ile mi kalmıştın. Ben negatif 9lunca hesabı dondurmustum sonrasinida haber alamadım kimseden.
Masalah ne kadar oldular simdi Mevlam size bağışlasın

Amiin benimle birlikte bekleyen herkese nasip etsin inşaAllah O serklaj sayesinde durdum ben o kadar yoksa oğlum kanaldaydı ve benim acı eşiğim çok yüksek o gaz sancısı çektiğimi zannettiğim dönemde doğumu o durduruyormuş oğlan aşağı baskı yaptıkça dikişle beraber rahmim de aşağı baskı yapıyordu ama yine onun sayesinde 24+5 oldum diyebiliriz yoksa daha erken doğacaklardı Rabbim nasip ederse bu ay hamile kalırsam yine çoğul gebelik olursa yine attırırım temkin amaçlı ama tek olursa büyük ihtimal atılmaz

Amiiin bekleyen herkese inşaAllah
Yaaa çok sevindim Rabbim hayırlı evlat eylesin hayırlı uzun ömürler versin inşaAllah çokkk sevindimmm

Ah masallah ikiz hemde. Asilama ile mi kalmıştın. Ben negatif 9lunca hesabı dondurmustum sonrasinida haber alamadım kimseden.
Masalah ne kadar oldular simdi Mevlam size bağışlasın
Teşekkür ederim canım Amin inşallah
Evet aşılamayla oldu , ve tek yumurtam gelişmişti doktor çatladıktan sonra bölünmüştür falan dedi . Çift yumurta ikizleri biri kız diğeri erkek . 6 aylık olduk çok şükür darısı isteyen herkesee sende ne var ne yok nasıl gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…