Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

]
Moni moni sağlıkla kucağına al inşallah, @lavin etiketleyemedim seni senin de bebeklerine Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin Allah bağışlasın darısı bize
Amin amin Allah razı olsun. Mevlam sahada tez zamanda nasip etsin sağlıklı hayirli gebelik inşallah.
Tup düşünüyorum dedin ne zaman deneyeceksiniz inşallah güzel haberler almak nasip olsun senden de

Amiiin seninde inşaAllah Rabbim yardımcın olsun demekki kendin hamile kalabiliyorsun neden aşılama denemiyorsun alanında uzman bir doktorla bence aşılama ile hamile kalabilirsiniz benim doktorumun yanında çalışan sekreterin de tek tüpü alınmış ve aşılama ile hamile kalmış hemde ikizlere iki kızı var farklı farklı doktorlarla görüştün mü neler diyorlar

Aşılama günü hariç 3. Günüm bugün tabiki paylaşırım buralarda yuvarlanıyorum ben

]
Amin amin Allah razı olsun. Mevlam sahada tez zamanda nasip etsin sağlıklı hayirli gebelik inşallah.
Tup düşünüyorum dedin ne zaman deneyeceksiniz inşallah güzel haberler almak nasip olsun senden de
Önce tahlillerimi yeniden yaptırmam lazım tekrar rahim filmi çekilmem lazım sonrasında doktorlarla görüşmeye gideceğim nasip olursa. Siz hangi şehirde yaşıyordunuz hangi doktorda tedavi oldunuz?

Önce tahlillerimi yeniden yaptırmam lazım tekrar rahim filmi çekilmem lazım sonrasında doktorlarla görüşmeye gideceğim nasip olursa. Siz hangi şehirde yaşıyordunuz hangi doktorda tedavi oldunuz?
Bende onu diyecektim rahim filmi mutlaka çektirin onunla tüplerde olan tıkanıklık açılabilecek gibiyse açılıyormuş inşaAllah açılır da kendiliğinden veya aşılama ile sağlıkla yavrun göbüşüne geliverir

Ben iki kez çekildim ikisin de de minimal geçiş vardi bu kez İstanbul’da çok övülen yerde echomar da çektiricem. Ama bi türlü adet olamadım geçen hafta bi Umut yine bi süprizi olur diye kan verdim hamilelik durumu yok lekelenme oldu iki gündür anlamadım. Devletten randevu bulursam gideceğim ilaç yazsın

Ben Konyadayım Aişe Günenc takibindeyim doktorumu seviyorum ona güveniyorum elinden geleni yapıyor sağolsun
Bende Kocaeli deyim İstanbul’daki merkezleri araştırıyorum doktor seçeneği çok ama birinin memnun kaldığından diğeri şikayet ediyor şuan üç dört doktor var aklımda bi tahlillerimi tamamlasam gerisi gelecek

Umarım geç döllenmedir de yerleşme kanamasıdır

Ya her yerde var o durum benim doktorumdan memnun olmayanlar var ben çok memnunum evlendiğimden beri hep bundayım mesela Ali Acar var çok bilindik bir doktor başka şehirlerden gelen hastası çok fazla nam yapmış yani ama bende onu sevemedim değişiyor yani ya bir an önce halledersin umarım

Tek tüp ve az bi geçiş ile asilama yaptırmak biraz fazla risk almak demek. Yani tedavi başladığında açık olan türde yumurta gelişmesi gerekli ve sperm o tupe ulaşması lazım. Asilama yerine doğal denemek aynı şeye geliyo biraz. Asilamada onca masrafa gerek yok bence. Ama tuo bebek ile başarı elde edilebilir bu durumda

Evet bende öyle düşünüyorum. O mucizeydi bi kez oldu bir daha olması imkansız değil ama zor o yüzden tüp bebek için başlayacağım

Evet bende öyle düşünüyorum. O mucizeydi bi kez oldu bir daha olması imkansız değil ama zor o yüzden tüp bebek için başlayacağım
Yani imkansız değil ama gerçekten mucize oluyor. Belki tüp bebektedjr nasip. inşallah yakın zamanda güzel haberler alırız sen den de

Ne güzel maşallah Allah sağlıkla kavuştursun. Olmayanlara da nasip olsun inşallah

Ben de 2.aşılama sürecindeyim. 2 gün önce yumurta takibinde 14 mm di Ama rahim duvarım 4mmdi inceydi yani heralde bu ay olmayacak boşuna çatlatma iğnesi olmayim söyleyim doktora diye düşünürken bugün kontrolde 17-18 mm iki yumurta büyümüş rahim 11mm olmuş. Dr rahim için hamile kalma ihtimali yüksek görünüyor ikiz olma ihtimali var kabul ediyor musun dedi. İkiz güzel bir şey ama zor diye biliyorum ben fmf hastasıyım ikiz olursa zorlanır miyim hem hamilelikte hem büyütürken diye kaygilandim bu seferde. Bir yandan 1 buçuk yıllık bebek isterken vazgeçmek de istemedim. Belki de ikisi de tutmayacak Allah'ın takdiri diyorum.
İlk aşılamamda çatlatma iğnesi verdiğinde yumurtlarim 19 ve 13 tü rahim kalınlığım 5mm di. Tutmamisti.
Bu arada 17-18 mm yumurtaya çatlatma iğnesi verilir mi biraz daha büyümesi gerekmez miydi acaba bilen var mı

Konya da mısınız ? Bence risk alın ve yaptırın sonuçta garantiniz yok tutacağına dair bi arkadaş 4 olgun bir küçük yumurta ile Aşılama oldu maalesef hiç biri tutmadı negatif sonuç aldı ölçü konusunda da en az 18 de yapıyolar sanırım ama geneli 20 yi geçmeyi bekliyor benim de 21 falandı sanırım o zaman yapıldı

Kaderden kaçılmaz. Endişeniz anlıyorum ama bu korkularını bi kenara bırak ve asilamani yaptır derim. Eger ikiz olacaksa tek yumurtadan da olur. Buna engel mani olunmaz. O yüzden sağlıklı hayirli evlat duasını ederek yola çık ve devam et. İkiz olursa da baş göz üstüne yaradanin bi hikmeti olduğunu bilerek mutluluğunu yasa derim.

benim çatlatma iğnesi öncesi yumurtam en son 16 mm di ve öyle iğne oldum . Hiç umudum yokken Allah’ın takdiri mucizes oldu. Sizin maşallah yumurtalarınız çok güzel gelişmiş ama takdiri ilahi nasibinizde varsa olur , Allah gönlünüze göre versin emekleriniz boşa gitmesin inşallah .
İkizin hamileliği zor bakımı zor . kolay dersem yalan olur , ama zorluğu iki katıysa sevgisi de öyle . kaygılanmayın Allah kimseye taşıyamayacağı yükü vermez. İçinizi ferah tutun , hakkınza hayırlısı neyse o olsun .
Yumurtaların çatlatılması için ideal mm de sizin boyut . Hiç böyle şeyleri düşünmeyin doktorunuza konsantre olun pozitif düşünün . Güzel haberlerinizi alırız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…