Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Hakkında hayırlısı olsun benimde dış gebelikmiş laparoskopi olacağım 😞 Rabbim sağlıkla tekrar nasip etsin

Mfk canım bir peritonolog. Mehmet Fatih karslı doktorun adı. Adam doğal gebeliği savunuyor. Bir sürü yöntemi var ilişki günleri vs olsun. Sonra kendi doğal ürünlerini çıkarmaya başladı patentini alarak. Ciddi bi başarısı var bu arada Mfk gebeleri diye. Neye ararsan ürünü var pco için pcoda kilo problemi için neler neler. Denemeye değer kesinlikld
denedim 2 ay hiç bi işe yaramadı mfk

Merhaba , günde 50 ml kullandım ,1 yumurta gelişti 😊
Kaç mmdi peki hatırlıyor musunuz ben 11 gün kullandım ilk 75 ml sonra 62.5 sonra tekrar 75 vurundum biraz saçma oldu o yüzden endişeliyim doktorum cok yüksek doz vermeyelim dedi ben biraz israr ettim böyle bile 2 tane gelişti 14. Günde ama biri 16.5 du diğeri 19.5 inşallah tutmuştur

Kaç mmdi peki hatırlıyor musunuz ben 11 gün kullandım ilk 75 ml sonra 62.5 sonra tekrar 75 vurundum biraz saçma oldu o yüzden endişeliyim doktorum cok yüksek doz vermeyelim dedi ben biraz israr ettim böyle bile 2 tane gelişti 14. Günde ama biri 16.5 du diğeri 19.5 inşallah tutmuştur
İnşallah tutmuştur , son kontrolümde 16mm demişti ondan sonra 2 gün daha kullanıp çatlatma iğnesini yaptım yani 17,18 mm falan olmuştur

Bende hsg çekildim. İstanbul hem anadol hem avrupa yakası dahil olmak üzere en az 15 yeri aramışımdır hiç biri anestezili de dahil olmak üzere 5 bin fiyat vermedi. Size biraz fazla söylemişler gibime geliyor. 2 bin diyen de 1500 diyen de oldu. İki yerde 600 demişlerdi onlardan birinde de anestezisiz olarak çektirmiştim haziran ayında
Hangi hastaneler onlar acaba?

X