Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Üzülme canı veren Allah , bebeğini de esirgesin inşallah . Olur şeylerdir geliştikçe herşey yoluna girer minnoş Naz yapıyordur sana Rabbim korusun bebeğini
Sağol canım Şimdi keseyi geç gören varmı diye araştırmaya başladım kimisinden öyle oluyormus. İnşallah haftaya güzel haberler verebilirim

Gözünüz aydıınnnRabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin aynı haftadayız kanaman oluyor mu acaba
Allah hepimizin evlatlarını sağlıkla kucağımıza almamızı sağlasın inş.
Çok şükür bende herhangi bir lekelenme kanama vs yok. Cumartesi günü kontrolümüz var bakalım ne diyecek doktor. Herşey yolunda gitsin diye dua ediyorum hep

.

Mrb 12.gun kan testi ne kadar çıkmıştı

Merhabalar hayırlı uğurlu olsun gözünüzaydın olsun şimidi den bende aşılama olucam da nelere dikkat ettiniz aşılama öncesi
Çok teşekkür ederim öyle özellikle dikkat ettiğim hiçbişey olmadı fakat aşılama sonrası yattım sürekli hiç ağır kaldırmadım evi süpürmedim kısaca kendimi yoracağım hiçbirşey yapmadım

İnşallah ya teşekkür ederm
Konuyla alakasiz ama icimde kalmasin istedim kullanici adınız 'zorsunhayat' dikkatimi cekti, bence degistirmelisiniz çünkü hayatta kullandigimiz kelimeler enerjimize yansır.. daha guzel cümleler, guzel kelimeler, guzel hisler beslemeye çalışalım elimizden geldiğince tabii.. ufak bir hatirlatma en iyisini kendiniz bilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…