Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Canım 3 haftaya gireceğim , çok şükür yok . Senin kanaman mı var yukarıda da sormuşsun da ?
Evet ya o yüzden önüme gelene soruyorum bugün 5+6 olduk biz lekelenme var doktorum keseler sağlıklı bi sıkıntı görünmüyor demişti dün gece tekrar acile gittik yine sıkıntı göremedi ama yatış öneriyoruz dedi bende yatmak istemedim imza atıp çıktım

Progestan iğne veya hap kullanıyormusun ?
Evde dinlen kalkma hiç , bebek sağlıklıymış çok şükür . İnşallah bir an önce geçer canım çok geçmiş olsun
Duphaston hap verdi onu kullanıyorum ayrıca kan sulandırıcı iğne vurunuyorum her gün ne zamana kadar lekelenme devam eder merak ediyorum umarım teşekkür ederim

Duphaston hap verdi onu kullanıyorum ayrıca kan sulandırıcı iğne vurunuyorum her gün ne zamana kadar lekelenme devam eder merak ediyorum umarım teşekkür ederim
Sende de mi oldu lekelenme? Bende duphaston kullanıyorum. Kan sulandırıcıya da başlamıştım ama o akşam kanamam olunca keselim mi diye sordum kan sulandırıcı kanama yapmaz ama bir hafta ara verelim dedi. Burada okuduğum kadarıyla genelde kanama olunca hemen kesiyorlar. Acaba kullansam mı diye aklımdan çok gecti ama yarın zaten kontrolüm var o zaman konuşurum doktorumla.

Hanımlar merhaba, ben de 25 ağustosta aşılama yaptırdım. Son 3 gündür ayaklarım donuyor resmen. Şuan havlu çorap giydim ve su tosbası koydum ayağıma yine de zar zor ısınıyor. Nedendir anlamadım bir türlü. Sizlerde var mı böyle bir şey?

Evet bende de oldu ve hâlâ da devam ediyor. Kan sulandırıcı kullanmaya devam ediyorum pıhtılaşma olmasın diye kullanmaya devam edeceğiz dedi. Çarşamba Perşembe gibi gideceğim bende bakalım ne diyecek

Canım keseler derken ikiz mi yani senin 3 yumurta vardi demi ikisi mi tutmus

Günaydın kızlar çıktım doktordan. Kese net görünmedi karattı olarak gördü haftaya tekrar çağırdı. Ben belki kalp atışını duyarım diye beklerken bu haber beni üzdü biraz. Sabahta yine biraz kanamam oldu. İnşallah haftaya daha iyi haberler alabilirim

Kuzum bu sabah ilk idrarla yaptim tekrar ama negatif hayalet bile yok hayirlisi bakalim bu son klomen denememdi bu ay gonalf baslanacak bakalim o insallah pozitif getirir
Kısmet canım, gonalf yumurtaları daha kaliteli geliştiriyormuş inşallah olumlu sonuçlar alırsın

Üzülme canı veren Allah , bebeğini de esirgesin inşallah . Olur şeylerdir geliştikçe herşey yoluna girer minnoş Naz yapıyordur sana Rabbim korusun bebeğini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…