Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Her ne kadar psikolojik olarak, negatif olsada aşarız desekte yaşayınca tıpkı dediğin gibi dünyamız başımıza yıkılıyor sanki . Çünkü o süreçte kendimizi kandırmaktan başka bir şey yapmıyoruz , ama dünyanın sonu değil elbette , elbet bir gün ummadığımız anda çiçekler açacak . En uzun gecenin bile ardında doğan bir güneş var . Soğuk kışların ardında gelen bahar var , Rabbim uzaklaştırmasın yakınlaştırsın . Senin nezdinde emek veren , çabalayan , isteyen herkese hayırlısını nasip etsin

Hanımlar nasıl geciyor günleriniz belirtisi olan falan var mi benim aşılamamın 5. Günü aşılamadan sonraki gün göğüs ucu acısı basladi kiyafet giyip cikarirken falan deydikce aciyo heveslenmek istemiyorum ama ekim ayinda kimyasal gebelik gecirdigimde de yumurtlamadan sonra baslamisti simdi de asilamadan sonra basladi insallah dogrudur insallah pozitifi gorebilirm ve saglikla ilerler hepimiz icin dua ediyorum gercekten

Bende aynı göğüslerim çok şiş ve ucu ağrılı ama iğne etkisi ve Progestan kaynaklı diye düşünüyorum, aşılama ertesi hemen olması mümkün değil çünkü hayırlsı

Bende aynı göğüslerim çok şiş ve ucu ağrılı ama iğne etkisi ve Progestan kaynaklı diye düşünüyorum, aşılama ertesi hemen olması mümkün değil çünkü hayırlsı
Valla bu 4. Asilamam ve 8.igne kullanisim oncekilerde boyle bisey olmadi daha once sadece kimyasal gecirdigim zaman hemen gogus ucum acimisti ordan aklima dustu ama bakalim.dedigin gibi de olabilir hayirlisi artik

Valla bu 4. Asilamam ve 8.igne kullanisim oncekilerde boyle bisey olmadi daha once sadece kimyasal gecirdigim zaman hemen gogus ucum acimisti ordan aklima dustu ama bakalim.dedigin gibi de olabilir hayirlisi artik
Rabbim inşallah emeklerinin karşılığını almayı nasip etsin , benimde 2. Aşılamam inşallah 3,4 gerek kalmaz

Uzun bi aradan sonra geldim kızlar belki hatırlamayanlar vardır daha önce femara klomen çatlatma iğnesi hepsini denedik pcosluyum ve doktorum 5 ağustosta aşılama yapmamızı söyledi ve elhamdülillah Rabbime şükürler olsun ki 12. Gün akşamı buradaki arkadaşlarımın test yap ısrarlarıyla hamile olduğumu öğrendim henüz bebeği görmedik ve kalp atışını dinlemedik sadece keseyi vajinal ultrason da gördük. Rabbim nasip ederse haftaya çağırdı doktorum ümidinizi kesmeyin Zamanı gelince Rabbim nasip ediyor.

Hayırlı olsun canım Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Bir anda kayboldun ortadan bende dedim kimyasal mi oldu noldu uzuntuden herhalde buraya yazmiyo diyodum
Çok sevindim cnm inşallah kalp atisini da duyarsın

Bir anda kayboldun ortadan bende dedim kimyasal mi oldu noldu uzuntuden herhalde buraya yazmiyo diyodum
Çok sevindim cnm inşallah kalp atisini da duyarsın
Testin ertesi günü değer düşük çıkınca dedim heralde kimyasal gebelik ama elhamdülillah ki labaratuvarlar farklı olduğu için öyle çıkmış.Amin Allah razı olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…