Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

11.günüm perşembe günü test yapacağım , hem umutlu hem değilim 😔
Akıntım dün başladı o beni tedirgin etti gibi çok ciddi belirtiler de yaşamadım , arada kasık batmaları olup çıkıyor iğne etkisidir diye takılmıyorum . Şu 2,3 gün de geçseydi 😏

Ben de öyleydim kan verdim ama negatife hazırlamıştım kendimi. Senden ve diğer arkadaşlardan da güzel haberler alırız inşallah 🥰

Bende bugün tekrar kan verdim inşallah değerim artmıştır. Yine nötrüm hamile olduğumu hala kabul edememiş gibiyim kalp atışını duymadan sevinemeyeceğim sanırım 😐

Bugün aşılamanın 19. günü eğer bi sorun olsaydı ilaca rağmen adet olurdum heralde diyorum. Çünkü negatifle sonuçlanan bazı tedavilerimde sonuç için kan verdiğim gün adet olmuştum

11.günüm perşembe günü test yapacağım , hem umutlu hem değilim 😔
Akıntım dün başladı o beni tedirgin etti gibi çok ciddi belirtiler de yaşamadım , arada kasık batmaları olup çıkıyor iğne etkisidir diye takılmıyorum . Şu 2,3 gün de geçseydi 😏
11. Gün iğnenin etkisi geçmiştir canım yarın test yapsan çıkar bence ben 12. Gün akşam yaptım baya koyu çıkmıştı

Ben de öyleydim kan verdim ama negatife hazırlamıştım kendimi. Senden ve diğer arkadaşlardan da güzel haberler alırız inşallah 🥰

Bende bugün tekrar kan verdim inşallah değerim artmıştır. Yine nötrüm hamile olduğumu hala kabul edememiş gibiyim kalp atışını duymadan sevinemeyeceğim sanırım 😐
Bende aynı durumdayım ya kalbini duysam hah kesin diyeceğim 🤭

Kaçıncı gün kan verdin canım ? Belirti vs yaşadın mı

Maşallahh sağlıkla ilerlesin gebeliğin canımm 🌸 bugün 12.günüm ne olur ne olmaz sabır edeceğim 14.güne kadar 🥹

Beklemen daha iyi tabi garanti olur ☺️

Bugün 6 günüm kasik batmalar ve göğüs ucu ağrım var.yarin progestoron kan vericem.insallah herkese pozitif görürüz😇

Bazılarından istiyorlar protestan ama bende tüp bebekte bile istemediler.

Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın yüzümüzü güldürsün 🥰

Ben yine erken sevindim galiba 😞 sabah ağrım oldu biraz önce de biraz kanamam oldu. İnşallah devam etmez çok korkuyorum kaybetmekten 😢

Uzan dinlen canım kalkma doktorunla irtibata geçsen

Yazdım doktoruma proluton depot yaptırmamı söyledi. Aksilik ya tatil bugün reçetesiz yapmıyorlardı yazdıracak doktor da yok özele gittim yapamayız dediler. Devlete gittim doktor onay verirse yaparız dediler. Orda da ağlamaktan derdimi anlatamadım eşim söyledi tamam bu seferlik yapalım dediler yaptılar sağolsunlar. Şimdi geldim eve uzandım 😞

Yazdım doktoruma proluton depot yaptırmamı söyledi. Aksilik ya tatil bugün reçetesiz yapmıyorlardı yazdıracak doktor da yok özele gittim yapamayız dediler. Devlete gittim doktor onay verirse yaparız dediler. Orda da ağlamaktan derdimi anlatamadım eşim söyledi tamam bu seferlik yapalım dediler yaptılar sağolsunlar. Şimdi geldim eve uzandım 😞
Kuzum benim üzme kendini vardır her zorluktan sonra bir kolaylık , Allahım yardımcın olsunn . Dinlen bol bol yat kalkma hiçç 🤲🏻❤️

Merhaba siz nerede cektirdinizemnun kaldiniz mi
Ben 4 Ağustos ta 750 ye çektirdim ist yenibosnada ondan onca 10 yerden fiyat aldım 2000 1250 arasıydı fiyatlar adetimi beklerken şu 1250 olan yeri bidaha arıyım dedim gel bu ay kampanya yaptık nakit 750 dedi tam denk geldi ve gittim gayet düzgün biryer memnun kaldım hatta çok stresliydim anesteziye hiç gerek yok 10 dk bile sürmedi çektirdim

X