Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Şöyle söylim tatlım ilişkiye girdiğinde sperm kadın vucudunda ortalama 3 gün canlı kalabiliyor. Ama senin hamile kalma günün yumurta canlılığın da 24 saat. Aslında hiç sorunu olmayan çiftler için 2 günde bir ilişki yeterli. Yumurta akı gibi olan akıntı lh yükseldiği zaman oluyor. Çatladıktan sonra akıntın opaklaşır yani yumurta akı gibi uzamaz ordan da takip edebilirsin. Eğer akıntı olduğu zaman ilişki olduysa ihtimal yüksek umarım gönlünce olur

Hayırlı olsun kuzum hamileymişsin , sağlıkla kucağına almak nasip olsunn

Hanımlar aşılamamı oldum eve geldim inşallaaaah Bu ay herbirimiz pozitif görebiliriz ilk defa bugun idrara sıkışık olmamı istediler aşılama öncesi sonrasinda 20 30 dk yattim ama kalkar kalkmaz tuvalete koştum size aşılama sonrası bekleme süresi vermislermiydi tuvalete cikmak icin?

Hayırlı olsun kuzum inşallah pozitifle sonuçlanır hepimizin aşılaması
Ben ilk aşılamamda çok sıkışık girmiştim , bu defa o kadar sıkıntıya girmemek adına çok sıkışmadım . 15 ,20 dk yattım bende

Insallaaaahhh senin aşılama ne zaman oldu test günün ne zmaan ?

Teşekkür ederim ewet baktilar.ince hortum içine girer mi diye düşünüyorm belim rahatsiz biraz eğrilik var ondan düşünüyorm
Valla ben ince hortum falan dikkat etmedim o anki Heyecanla. Tipa gibi bisey taktı vajinaya onu gordum sonrada siringayla spermi yolladi
Sol tupumde hava gibi bisey oldu onu hissettim bide sperm sol tarafa gitti galiba
Ordada kist olmuş yumurtaligimda tutmadi maalesef.Sag tarafa sperm ugramadi galiba benim

Teşekkür ederim ewet baktilar.ince hortum içine girer mi diye düşünüyorm belim rahatsiz biraz eğrilik var ondan düşünüyorm
Canım endişe etme hortum dediğin incecik bir aparat , ultrason çok daha kalın ona kıyasla . Allah kolaylık versin bol bol dinlen wcye gitmemeye çalış , 2,3 gün ağır iş yapma . İnşallah tutar pozitif sonuç alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…