Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Anladım canım ben reglin 2.günü başladım bugün 3 iğnemi oldum çarşamba kontrolüm var reglimin 7.günü oluyor inşallah istediği boyutta olur hemen vurur iğneyi klomenle 12. 13. Günde büyüyordu yumurtam bunda biraz erken olırsa sevincem.. Çarşamba günü haber veririm inşallah..

selamlarrr ;

agustos ta aşılama olacağım , eğer benım gibi olan varsa gelin beraber bekleyip deneyimlerimizi paylaşalım
Bugün yaptırdım, ilki tutmuştu bu aynı
selamlarrr ;

agustos ta aşılama olacağım , eğer benım gibi olan varsa gelin beraber bekleyip deneyimlerimizi paylaşalım
Bugün yaptırdım aşılamamı. 13 ağustosta inşallah güzel haber alırız. Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Ben Kayseri’de yaşıyorum mağlesef keşke öyle bi şansım olsa acıbadem hastanesine gidiyorum ama nasıl bi teknoloji kullanıyorlar bilmiyorum korkuyorum baygınken hissederim veya bilmiyorum garip düşüncelerim var nasıl olur bilmiyorum

Aşılama daha önce oldunuz mu ağrılı bi işlem mi bende hsg çekildikten sonra yaptıracaö endişelerim var

hayır sadece sanıyelık reglı sancısı cektım sonrasında camasırıma ped taktılar cok hafıf lekelenmem oldu
Keşke benimde o kadar basit olsaydı. Bugün çektirdim çığlıklar ve ardından baygınlık. Keşke anestezili olsaydı. Canım çok yandı ve çok ağladım. Benim için bir travma oldu.

Bence korkma. İnan bana bu muydu büyüttükleri şey dedim. Ama benim tüplerim açıktı bir problem yoktu ilaç o yüzden dayanılmaz bi ağrı vermedi acı eşiğiyle alakalı olduğu için pek birşey diyemem ama emin ol dayanamayacağın bir süre de dayanamayacağın bi acı olmaz. Hr şu olabilir tüplerde tıkanıklık kapalılk varsa ilaçla açma sırasında ekstra bi baskı oluşabilir ama her türlü de katlanmamız gerek diye düşünüp gözünde büyütme

Keşke benimde o kadar basit olsaydı. Bugün çektirdim çığlıklar ve ardından baygınlık. Keşke anestezili olsaydı. Canım çok yandı ve çok ağladım. Benim için bir travma oldu.
Adınıza üzüldüm. Gerçekten çok ama çok basit bi işlemdi benim için tüplerinizde tıkanıklık çıktı mı belki o yüzden çok acı çekmişsinizdir

Arkadaşlar hsg için İstanbul da kadıköyde sonomed diye bir yerde çektirdim. Doktorumun önerisi ile gittim radyasyon olmadığı için önerdi gittiğimde herşeyiyle bayıldım temizliği olsun ilgilenmeleri olsun uzandığım yerde yastık dahi koymuşlardı başımın altına sadece yatıyorsunuz ve makine üstünüzde dolaşıyoruz çekimler bittikten sonra ilacı vermeye geliyorlar o sırada da konuşmaları rahatlatmaları çok iyiydi kesinlikle sadece bi kaç saniye bi baskı hissettim oda çok ince ve değişikti ama kesinlikle soyunma odasında karşılaştığım her kadın benimle aynı fikirdeydi bunun için mi korktuk ve erteledik. Tabiki durumlar sizin için tüpler açık kapalı ve acı eşiğinize göre değişir ama biraz da kendimizi rahatlatmamız ve gerçekten araştırıp iyi bir yere gitmemiz gerekiyor. İstanbul dışında şehirlerde şube tarzı çalışıyorlar mı bilmiyorum ama bulursanız iletişime geçin mutlaka derim.

Adınıza üzüldüm. Gerçekten çok ama çok basit bi işlemdi benim için tüplerinizde tıkanıklık çıktı mı belki o yüzden çok acı çekmişsinizdir
İki tüpüm tıkalıydı. Biri açıldı diğeri de açılacak durumdaydı ama ben dayanamadım baygınlık geçirince kaldı. Özelde çektirdim ve gayet hijyen son teknoloji ve ilgili anlayışlı bir yerdi. İlgilenen bayan sağolsun sabırla üç kez deneme yaptı. Kendim izledim süreci kıyafetleri verdiler giyindim uzandım dayananilirim sandım çünkü güçlü bir yapıya sahibim. Ama şu aralar çok zor ve stresli günler geçiriyoruz. Belki bu stres yüzünden acıya dayanamadm. Çektiren bir çok kişi en yakınım bile acımıyor dedi. Böyle olacağını bilemedim. Çektiren kişiler acı eşiğine göre karar versinler diye yazıyorum. Cidden çığlıklarım herkesi korkuttu ve ilk defa baygınlık geçirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…