Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Hayırlı günler kızlar yeni katıldım Ağustos 8 de aşılama yaptırdım. Benimle aynı olanlar varmı ? Batmalarım var ve göğüs sızlamadı yarın kan testi vereceğim elim hiç gitmiyor
Hayırlı sonuçlar alırsınız inşallah pozitif düşünün , nasibinizde vardır inşallah

Hayırlı günler kızlar yeni katıldım Ağustos 8 de aşılama yaptırdım. Benimle aynı olanlar varmı ? Batmalarım var ve göğüs sızlamadı yarın kan testi vereceğim elim hiç gitmiyor
Hosgeldin. 12sinde yaptırdım bende. Göğüs hassasiyeti bende de hala yok. Kasik agrim oluyor adet sancısı gibi. Başka belirti yok henüz. Kaset test yaptınız mı evde. İnşallah pozitif sonuç alırsınız kanda. Akinti uyku durumu yeme içme durumu gibi başka belirtileriniz varmi

Kizlar size birsey sorcam.Benim ilk asilamamdı bu.Pek bilgimde yok acikcasi
Ben asilamanin 9. Gunu adet oldum .
Ilk iki gün pembe kahverengili az az olup kesilmisti
3. Gün çok sancili sanki düşük yapiyomus gibiydi o derece yani anlatamam yani aciyi size bide çok pihtiliydi kanamam
Ayın 12 sinden beri adet oluyorum ben tam 10 gün olmuş
Iki gundurde çok siyah geliyo hala kesilmedi
9 gün oldu galiba kan testi yaptırdım kanama oldu diye bisey cikmadi.
Doktorda genelcerrahiye git sanci devam ederse dedi.Bisey anlamiyo diye bnde tekrar gitmedim moralim de bozulmustu
Normal mi bu kadar kanama olması bnde.Icinizde bi kac kez aşılama yaptiran var biliyosunuzdur belki başınıza gelmiştir
Tekrar gebelik testi falanda yapmadim
Çok duydum adet görüpde hamile olanı bizim burda 9 ay boyunca adet olan bi kadin var
Keşke bnde ole bisey olsa

Benim qrkadasimda ilk asilamayi yaptirdi oda asilamanin 4 günü kanaması olmuş kahverengi pihtiliymis bide
Doktor yat dinlen demiş ona
Ondanda haber cikmadi kan testi yaptircak oda

Canım geçmiş olsun inşallah gebeliğinin belirtisidir her bünye farklı , olmazları olduran Rabbim bilemeyiz sende üzülme stres yapma ..
Buna benzer durumu daha önce aşılama da değilde normal zamanda yaşamıştım , endometrium yani rahim çok kalınlaşmış , yumurta çatlamadığı için kistleşmiişti ve senin gibi ara kanama yaşamıştım . İnşallah senin durumun farklıdır , aşılamayı yapan doktorunla görüş naçizane tavsiyem kan testi ile birlikte ultrasondan baktır . Ciddi birşey yoktur inşallah , gebelik semptomlarındır

Reactions: As6
Tesekkur ederim canım inşallah bakalim

Selam hanimlar. Ben elendim. Bugun kan verdim 1 çıktı. Yükselmeye müsait biliyorum erken fakat 10 gün kanda çok daha yüksek sonuc alanlar var. Bu ihtimal çok çok düşük. Hatta o 1 değer cat iğnesi etkisi bile olabilir Rabbım hayreylesin. İnşallah sizler güzel haberler sonuçlar alırsınız

Adet olmadığın sürece umut hep var kuşum

Canı
Peki bir şey sormak istiyorum, sperm yumurtayla buluşması için çatlaması mı lazım, yoksa çatladığında her şey sona mı eriyor
Canım kusura bakma Bayadır bakmamıştım. Şöyle ki ovulasyon dediğimiz yumurtlama olayında önemli olan sadece çatlaması değil. Yumurtanın hangi boyutta Çatladığı da önemli ve rahmin kalınlığı da önemli. Şöyle olur lh dediğimiz hormon bi anda yükselir bu yumurtayı olgunlaştığının göstergesi olur sonra sıra yumurtanın salınım durumuna geçmesi önemli yani çatlama dediğimiz olay. Aslında yumurta çatlaması dediğimiz şey yumurtanın sert kabuğunun spermleri i kabul edecek dereceye gelmesi. O zaman içindeki sıvıda açığa çıkar ultrasonda böyle belli olur zaten çatlayıp çatlamadğı yumurtlama ağrısı dediğiniz şeyde o sıvının karın içinde yaptığı iritasyondur. Aslında evet yumurta Çatladığı zaman sperm içeri girilir ama bence lh pikinin olduğu zaman yani öatlamadan hemen öncesi ilişki olması şansı daha da çok arttırıyor. Sen aşılama sürecinde misin yoksa normal deneme süreci mi canım söylemek istersen tabi

ya ne kadar ayrıntılı bilgiler.. teşekkür ederim bu bilgiler için.

Merhaba, bu bilgilendirici mesajınız için çok teşekkür ederim. Eşimin çok sık yurtdışı seyahati oluyor. Ve gelmesine 1 gün kala o yumurta akı gibi olan akıntı geldi. Geç mi kaldım acaba diye korktum ama ertesi gün birlikte olabildik:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…