Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Ahaha aşkım hepsi burada da 20 tane laboquick 76ydı galiba

Çok teşekkür ederim bu değerli bilgiler için yazdığın çoğu şeyi bilmiyordum o zaman ben dr a gitmek yerine arayıp haber vereyim sağlık ocağında 2 güne 1 test veriyim belli bi süre sonra gideyim
Canım benim hepsini okudum çok teşekkür ederim bugünde unutmayıp bizimle paylaştığın içinn sen yarın doktorunu ara yinede kan vermeni vs ister diyr düşünüyorum dediğim gibi kesenin oluşması için beta hgcnin en az 5000leri görmesi gerekiyor. Herşey gönlünce olsun inşallah çok musmutlu sağlıklı güzel hamileliğin olsun tosbik tosbik beben yada bebelerin olsun inşallah beta hcg hızlı artarsa anlarsın zzten tek mi değil mi ikiz gebeliklerde falan beta hcg hızlı yükseliyor. Ay hadi hep güzel haberlerinle inşallah

Ahaha tamam tamam bende ovitrelle vurdum bi tane perş günü. Ya bence 9 günden sonra geçiyor zaten. Kız o değilde kasıklarım ağrıyor çok fena erkenden adet madet olur muyum diye düşünüyorum şuan iyi mi jdksks göğüslerim de aldı başını gidiyor jdksk progestan daha öncede kullandım hiç böyle olmadı yada hatırlamıyorum allahım şu günler bi geçeydiiii sorun yoktur inşallah

Rica ederim ne demek bir nevi dert ortağı olduk birbirimize Duphaston hapım bitti yarın gitmeyi düşünüyorum doktoruma eşimde doktor görmeden inanmak istemiyor heveslenmemek için Amiin kişinin karşısındakine ettiği duayı melekler de ona edermiş mutlu haberi buradaki herkesten alırız inşaaAlah

Ahaha valla nasıl istiyorsanız hep öyle yapın çok güzel çok kıymetli anlar bunlar gönlünüzden ne geçiyorsa. Amin canım inşallah hamile duasını da unutmayalım ama burda herkes adına isterim hamile duası

İnsan bir nevi stresini atıyor ve an geliyor ki haline şükrediyor o yüzden benim için çok kıymetli bir ortam okuduklarım sayesinde bilgi ediniyorum yeni insanlar tanıyorum mesafe olarak ne kadar uzak olsakta dualarımda yer veriyorum

Oyy rabbim sağlıkla zamaninda doğmasını nasip eylesin. Sen uzun uzun yaz hiç öyle kusur felan olmaz tatlım bende de gaz ve kasik ağrısı var şuan yeni uyandım yatiyorum ama midem bulanıyor. Asilamanin 4. Günü adet ağrısı gibibagri geldi 1 buçuk gün sürdü böyle bi sey olmusmuydu. İnşallah seni çok darlamayiz

Oyyy doya doya yaşayın mutluluğunuzu. Rabbım güzelliklerini sunsun birbir. Hayırlı sağlıklı evlatlarınız olsun zamaninda dogsunlar inşallah

Kiz işte ben ne diyorum ptsi sabah adet ağrısı gibi agri bi geldi salı ikindi vakitlerinde gitti. Doktora sordum eğer şiddetli dayanamazsan gel göreyim dedi. Sonra azalarak gitti agri. Suan gaz ağrısı gibi agri var. Midem yanıyor bulaniyo gibi bi değişik halde yeni uyandım kalkmadım henüz. Kiz sende bi danış doktoruna ya normal mi yoksa Allah korusun baska sorun mu var. Yanıltıcı test çıkmayacağını bilsem bugünden baslicam deli gibi teste ya. Rabbiiiiim nolur nasip ett

Kaset test yaptım akşam yaptım ilk idrarı bekletmedi S Saripapatya37 sağolsun
Kocam kutlamaya götürdü
Sizin kutlaminizi yerim yaaaa ❤❤❤

Ayyy vesile olduysam erken öğrenip mutlulugunuza ne mutlu banaaa. Rabbım sevindiğiniz gibi bizi de sevindirsin. İnan hamileyim mesajınla ben geleyim gibi mutlu oldum. İnşallah gün gün güzel hayirli sağlıklı şekilde ilerler. Rabbullalemin nazarlardan kötülüklerden kem gözlerden kazalardan belalardan sakınsın saklasın. Evinize huzur bereket sağlık hoş sohbetler getirsin.. ❤❤

Ahaha aşkım hepsi burada da 20 tane laboquick 76ydı galiba
Anam çok iyi fiyatmis. Biz hep testlerde negatif gördüğümüz için böyle sürekli test olayına kocam pek kiziyo. Erken heyecan yapıyoruz sonra çıkmıyor üzülüyorsun diyo. Ondan gizli gizli yapabilirsem yapicam bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…