Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Kızlar merhaba bende bu ay aşılama yaptıracam karar verdim klomen uyguladık geçen ay dün negatif sonuç aldım sizlere sorum tıp fakültelerinde ücretli mi yapılıyor özel hastanelerde ücretler ne durumda bilgi verebilirmisiniz

Reactions: As6
Elhamdülillah bunu buraya yazdıran Rabbime şükürler olsun.Çok duygusalım şuan ne hissedeceğimi bilmiyorum. Korku sardı içimi ya test bozuksa ya birşey olursa diye yarın direk doktor yolu göründü bana.
Yok yok yok hiç kötü düşünme adet zamanın gelmismiydi yakinmiydi. Cok kişiyle konuşuyoruz çok karışıyor burda kusuruma bakma. Ama bence o seninle sarılmış annecigine inşallah yarın kese felan da görünür Rabbıme şükür. Güzelce uyu dinlen. Ama bizlere de anlatmayı unutma belirtiler vs vs simdi heyecanlisindir iyi olduğunda anlat ve dua et bizler için

Hosgeldin. Yolun hayirli sonuçlara vesile olsun. Tip fakültelerini bilmiyorum ozellerde 3500 5000 arası farklı fiyat oluyor. İlaçlar muayene ücretleri hariç canım. Bizde asilama yaptırdık sonucu bekliyoruz. Eger şehrinde devlet hastanesi yapıyorsa devleti değerlendir derim. Ve bi önerim olucak biraz maliyetli ama igne ile tedavilerde bi tık başarı şansı artıyor.

Ayy o kadar umutsuz bir şekilde yaptım ki sırf siz yap dediğiniz için yaptım.Yapmış olmak için yaptım bir nevi ama iyiki dinlemişim sizi Allah razı olsun hep dualarımdasınız sizde beni duanıza ekleyin lütfen

Reactions: As6
Ya olur mu canım. Demekki bizimde içimize doğmuş o kadar ısrar o yüzdenmis. Bizde nasiplenirsek bu olaydan ne mutlu bize. Fazladan test varsa sabah gene yap hastahaneye öyle geç için rahat olur. ❤❤

Allah raZı olsun canım inşallah güzel sonuçlarıla mutlu olursun şöyle bir durumum var adetim bu akşam geldi hemen aşılamaya başlamamız gerek eşimin doktoru vakit kaybetmemek için direk aşılamaya yönlendirmiş devlet hast randevu bulamıcam onun için ücretler nedir bir öğrenmek istedim sizlerden. Önerilerin için teşekkür ederim

Rica ederim bencede hazir adet olmuşken yarin yada ertesi gün başlayın. Dediğim gibi şehirden şehire hastahaneye göre değişiklik gösterir. Benim şehrimde iki hastahane var 3800 ve 4800 fiyat verdiler biz 4800 olanı seçtik doktoru iyi olduğu için. Aşağı yukarı bu fiyatlarda olur. Ilac konusunda da bi fikir vermek isterim eğer igne tedavisi olursa onlar biraz maliyetli. Tanıdık eczacı varsa yada tüm eczaneleri arayın fiyat sorun ve ne kadar indirim yapabilirsiniz diye de sorun. Aralarından elbet bi tanesi bir miktar indirim uygular. Biz hiç tanımadığımız bi eczaneden cüzi miktar indirim almıştık. Ufak tefek yardımcı oluyoruz böyle fikirlerle

Ya canım benim merak etme dualarımızdasın Rabbim çok güzel sağlıklı bir süreç nasip etsin sana. Şimdi sana kısaca özet geçeyim yarın doktora gitmen anlamsız olur. Öncelikle beta hcg testi yaptır doktorun özeldi dimi ulaşabiliyorsun. Aşılama sonrası şu gün diyerek sonucu belirt. İki gün sonra tekrar hcg yaptıracaksın 2 katı yüzde 60 kadar artış olması lazım. Mesela benim ilk 14 iki gün sonra 59 olmuştu. Şöyle ki benim doktorum bir hafta sonra yine test istedi korkma sakın sadece 200leri vs geçmeyi görmek için bazen 200ler sonrası hcg düşebilyşor sanırım. Hcgni aşağı yukarı hesaplarsın zaten eminim doktorun der süreci böyle zaten. Hcg 5000 olduğunda alttan kontrolde sadece kese görülebilir hale gelir yani istersen kan testlerini doktorunun olduğu klinikte yaptır ama ultrasona girmek için erken endişelenme. Kalp atışı zaten 7.haftalara doğru oluyor. Rabbim hayırlı evlat olmayı nasip etsin canım.

Valla canım sarı papatya da yanıltlamış zaten ben sadece ilaç parasını ve bi sefer muayene ödedim gerisini bana doktorum hediye ettiği için pek bilmiyorum. Adetinin 2.günü mutlaka gitmiş ol çünkü normalde klomene 5.gün başlatan doktorum aşılama için ilaçlara 2.gün start verdi ben gonalf aldım iğne bir kutu 1750 verdim. Çatlatma iğnesi veriyo sonra yanlış olmasın ovitrelle aldım 260 yada 280 o. Folik asit vs zaten kullanıyorsunuz sanırım. Onun dışında yumurta büyümesi durumuna göre bana bu kadarı yetti yani tek kutu gonalf 450mg aldım o kadar. He birde sadece laboratuvara 630 TL sperm hazırlama için bir fiyat ödedim. İşte hemen hemen aşağı yukarı bunlara doktorun muayene parasını 2 tane olur sanırım onu ekle birde aşılama işlemi için en fazla doktorun 1000 2000 arası bir fiyat alır herhalde diye düşünüyorum

Ya ahahah süpersin. Valla bi an önce hafta sonu geçsin istiyorum. Zaman kisaldikca insan geriliyo varsa var yoksa yok çıksın bitsin gitsin diye durdukça heyecan basiyo
Valla kuzu sen test yapma erken ben sana söylerim iğne etkisi gitmiş diye zaten jdjsks hele sen benden 1 gün önce yaptırdın iğneyi aşağo yukarı aynı zamanlar olur herhalde benim genelde 9.gün siliniyor zaten. Ya başta dedim pazartesi başlarım ama ben biliyorum duramam heyecan basar bastıkça test yaparım oylanırım en azından jskksks cumartesi günü iğne sonrası 9.gün oluyor cumartesi başlarım ndkskks

Ya ahahah süpersin. Valla bi an önce hafta sonu geçsin istiyorum. Zaman kisaldikca insan geriliyo varsa var yoksa yok çıksın bitsin gitsin diye durdukça heyecan basiyo
Gerçi sen yapma dedim ama hiç önceden biliyor musun aşağı yukarı ne zaman iğne etkin gidiyor bende 9 gidiyor ama bazılarında 12.gün gidiyor şöyle yapalım ben negatifi görünce söylerim sende görmek için yaparsın o gün jdksıs

Kiz bilmiyorum ki etki kaç günde cikar. Ben ikinciyi igne yaptim. İlkinde zaten neler yaşadım hic hatırlamıyorum sanirim test bile yapmamıştım salı çarş gibi bence bi etkisi kalmaz ya. Cuma da tam 2 hafta oluyo o günde yaparım. Ptsi de varsa yoksa kan veririm allahtan sağlık

Çok teşekkür ederim canım dikkate alacağım

Bi tane çatlama iğnesi oldun dimi kuzum aşılamadan 2 gün önce

Folik ve takviye vitaminler kullanıyorum canım geçen ay klomenle 4 yumurta gelişti tutmadı yine birde benim adetim bu akşam saat 5te geldi yarın mı gitmeliyim perşembe mi söktürmedide kahverengi şekilde gelmiş daha önce olmamıştı teşekkür ederim bilgilendirmen için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…