Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Bi tane çatlama iğnesi oldun dimi kuzum aşılamadan 2 gün önce
Oldum oldum. Bu ikinci asilamam ya benim ilk asilamada da cat iğnesi oldum fakat dedin ya vücuttan ne zaman etkisi gidiyor diye iste onu bilmiyorum 9. Gün mü 12. Gün mü etkisi gider o konuda kendimle alakalı bilgim yok. Haftaya bugün bi test yaparım olur olmaz diğer günlerde yaparım net sonuc bana kalırsa cuma belli olur. Geç döllenme ihtimali de yok bizde tek yumurtadan dolayı. 14. Gün allah ne verdiyse artık 🤭 velhasıl sen mühimmatlari kuşan yola çık arkandan yetişirim ben 🤗 eger Rabbım nasip ederse ne şahane olur. 🤗🤗

Folik ve takviye vitaminler kullanıyorum canım geçen ay klomenle 4 yumurta gelişti tutmadı yine birde benim adetim bu akşam saat 5te geldi yarın mı gitmeliyim perşembe mi söktürmedide kahverengi şekilde gelmiş daha önce olmamıştı teşekkür ederim bilgilendirmen için🥰
Sen test yaptın mı peki. Kahve rengi şüpheli sancin varmi. Sabaha adete dönerse eğer bi doktoruna ulaş bugun mü yarin mi geleyim diye. Bende senin gibi oldum bu ay gece başladı ama sabah söküldü. Bir sonraki gün gittim doktora. Bazı doktorlar adetin ilk günü de baslayabiliyor tedaviye. En doğru tarihi doktorun verir. Asilama zamanı da umarım 3 ten fazla yumurtan olmaz yoksa asilaman iptal edilebilir. Hayırlara vesile olsun 🤲

Folik ve takviye vitaminler kullanıyorum canım geçen ay klomenle 4 yumurta gelişti tutmadı yine birde benim adetim bu akşam saat 5te geldi yarın mı gitmeliyim perşembe mi söktürmedide kahverengi şekilde gelmiş daha önce olmamıştı teşekkür ederim bilgilendirmen için🥰
Sen ne olur olmaz yarın git doktora onlar folikül görürse ona göre karat6veriyo ama dersin dün başladı sökülme mi yoksa gün olarak baz alır mısın diye. Oo baya iyi gelişmiş eğer iğne verirse muhtemelen 75lik bi kutu sanada yeter doktoruna bunu söyle mutlaka bu sefer fazla yumurta olursa iptal eder aşılamayı uğraşırsın

Oldum oldum. Bu ikinci asilamam ya benim ilk asilamada da cat iğnesi oldum fakat dedin ya vücuttan ne zaman etkisi gidiyor diye iste onu bilmiyorum 9. Gün mü 12. Gün mü etkisi gider o konuda kendimle alakalı bilgim yok. Haftaya bugün bi test yaparım olur olmaz diğer günlerde yaparım net sonuc bana kalırsa cuma belli olur. Geç döllenme ihtimali de yok bizde tek yumurtadan dolayı. 14. Gün allah ne verdiyse artık 🤭 velhasıl sen mühimmatlari kuşan yola çık arkandan yetişirim ben 🤗 eger Rabbım nasip ederse ne şahane olur. 🤗🤗
Kız onu demiyorum jdkdk bazıları iki tane çatlatma iğnesi vuruyor ya yada aşılama sonrası bi daha vuruyor sen sadece bu aşılamada bi tane yaptın dimi 2 tane falan değil. Ahahaha çok güldüm yarın gelir kuzu testler hızlı teslimat çift çizgi göreyim diye gelmesinin şerefşnede patlatcam 20 tane zaten hfkdkd

Kız onu demiyorum jdkdk bazıları iki tane çatlatma iğnesi vuruyor ya yada aşılama sonrası bi daha vuruyor sen sadece bu aşılamada bi tane yaptın dimi 2 tane falan değil. Ahahaha çok güldüm yarın gelir kuzu testler hızlı teslimat çift çizgi göreyim diye gelmesinin şerefşnede patlatcam 20 tane zaten hfkdkd
Kiz allah seniiiiii 😆😆😆 ben ne bileyim normalde cat iğnesi hic kullanmadı asilama haricinde. Bilmiyorum ki birden fazlada yapıldığını. Neyse asilamadan 2 gün önce tek doz cat iğnesi yaptim 😆 markası ovitrelle. Kiz 20 teste ne kadar verdin bak böyle yapiyosun ben çok çabuk gaza gelirim etme eyleme 😆😆😆😆😆

Allah utandırmasın ondanda iyi haber alcaz gibi hissediyorum 😊
Hala heyecanını yenemedi sanirim bu gece sabah olmaz uyuyamaz 🤭 yani başıma gelse ben deli divane olur uyuyamam sanirim. Bi kaç güne belirti vs anlatır inşallah. Rabbım herkese bizlere nasip eylesin 🤲

Ay zaten sarı papatya söylemiş sana görmemiştim. İşte bu insanı yoruyor ya şimdi perhiz için beklesej mi diyorsun sonra bi anda çatlayabiliyor. Aslında benm doktorum bize hiç perhiz vermedi bi yerde okumuştum aslında bilinenin aksine sperm toplasın diye gün aşırı muhabbeti her durumda olmuyormuş zaten o an boşalma sırasında ki spermler 3 ay önce olan spermlern2 günde üretilen değil. Sadece sanırım sayı problemleri olanlar için daha fazla meni gelirse daha fazla sperm olur diye böyle uygulama oluyor burdan da yazmış olayım vesileyle belki soranlar araştırmak isteyenler olur. Yumurtanın kendiliğinddn çatlamsı çok güzel bence inşallah kuzucuk annecim sen daha fazla yorulma diye böyle yaptım diyerek gelir 😊
Yaa cok tatlisin insallah kuzum canım yanmadan kendiliginden olmuştur. 21 inde adet günüm hayirlisi olsun inşallah

Sen test yaptın mı peki. Kahve rengi şüpheli sancin varmi. Sabaha adete dönerse eğer bi doktoruna ulaş bugun mü yarin mi geleyim diye. Bende senin gibi oldum bu ay gece başladı ama sabah söküldü. Bir sonraki gün gittim doktora. Bazı doktorlar adetin ilk günü de baslayabiliyor tedaviye. En doğru tarihi doktorun verir. Asilama zamanı da umarım 3 ten fazla yumurtan olmaz yoksa asilaman iptal edilebilir. Hayırlara vesile olsun 🤲
Canım kan yaptırdım 1.20 çıktı

Kızlar merhaba bende bu ay aşılama yaptıracam karar verdim klomen uyguladık geçen ay dün negatif sonuç aldım sizlere sorum tıp fakültelerinde ücretli mi yapılıyor özel hastanelerde ücretler ne durumda bilgi verebilirmisiniz
Devlette yaptirmadim.ozelde yaptırdım ilk defa 2750 dediler
Bide ayriyeten muayene ücreti verdim her gidisimde

Eveeet geldim kızlar hemen başlıyorum 😂
Benim ilk aşılamam 5 gün menopur kullandım sonradan kontrole gittiğimde doktorum büyümediklerini iki gün daha kullanmamı söyledi eczacım ilacın kalmadığını söyledi ve fostimon yazdı 2 gün tekrar kullandım kontrole gittim doktorum tekrar büyümediğini ve iki gün daha kullanmamı söyledi tekrar fostimon kullandım yani toplam 9 gün kullandım çarşamba günü gece 2.00'de çatlatma iğnemi oldum cuma günü yani ayın 5'inde 5 ağustos günü aşılamam gerçekleştirildi. Pcos hastasıyım aşılamadan sonra baya ağrım oldu aşılamadan bir hafta sonra kontrole gel demişti doktorum progesterona bakmak için o gün söyledim çok ağrım var diye bana gel yumurtalarına bakalım dedi ve ohss olmuşum zaten sen de bunu göze alarak yapmıştık aşılamayı gerginliğin şişliğin olması gayet normal dayanacaksın dedi. Yani benim aşılamadan sonra hep ağrım oldu göğüslerim büyüdü hassasiyet meydana geldi.Birde damarlarım daha belirgindi. Akıntım yoktu zaten normalde de akıntım olmazdı o yüzden akıntıdan anlayabileceğim bir şey değildi. Benim toplamda 3 yumurtam vardı 21 22 22 yanlış hatırlamıyorsam ölçüleri de bu şekildeydi. Adet olmaya yakın mide bulantım olurdu benim mide bulantım vardı ben de herhalde adet olacağım diyordum o yüzden çok takılmıyordum çünkü her ay başıma gelen bir durum zaten bu. Ara ara baş dönmem oldu ama kesin hamileyim falan diye de düşünmedim şahsen. Kendimi çok umutlandırmamak için belirtilerime çok dikkat etmedim çünkü psikolojikman etkilendiğimi düşünüyordum. Sık idrara gitmem veya uykuya düşkünlük falan yoktu. Ha ama hamileyim diye düşündrüten tek durum kasıklarımda sanki su dolu bir baloncuk varmış da eğilip kalkamıyormuşum gibiydi. Kabızlık oldu aşırı gaz vardı gaz sancısı da beni mahvetti sürekli kayısı suyu tükettim.🙈 Ben hala çok heyecanlıyım ne hissedeceğimi bilmiyorum unuttuğum şeyler olabilir yazı da çok uzun oldu biliyorum hakkınızı helal edin ♥️ ama benim unutup da sormak istediğiniz bir şey varsa yazabilirsiniz müsait oldukça giriyorum zaten topiğe.🥰🥰

Yok yok yok hiç kötü düşünme adet zamanın gelmismiydi yakinmiydi. Cok kişiyle konuşuyoruz çok karışıyor burda kusuruma bakma. Ama bence o seninle sarılmış annecigine inşallah yarın kese felan da görünür Rabbıme şükür. Güzelce uyu dinlen. Ama bizlere de anlatmayı unutma belirtiler vs vs simdi heyecanlisindir iyi olduğunda anlat ve dua et bizler için 🤗🤗
Yok kız daha adetime 5-6 gün var 😂 estağfirullah olur mu bende çok karıştırıyorum 🙈 İnşaAllah ya rabbim bu ay mutlu haber almayı nasip etsin 🖤

Ya canım benim merak etme dualarımızdasın Rabbim çok güzel sağlıklı bir süreç nasip etsin sana. Şimdi sana kısaca özet geçeyim yarın doktora gitmen anlamsız olur. Öncelikle beta hcg testi yaptır doktorun özeldi dimi ulaşabiliyorsun. Aşılama sonrası şu gün diyerek sonucu belirt. İki gün sonra tekrar hcg yaptıracaksın 2 katı yüzde 60 kadar artış olması lazım. Mesela benim ilk 14 iki gün sonra 59 olmuştu. Şöyle ki benim doktorum bir hafta sonra yine test istedi korkma sakın sadece 200leri vs geçmeyi görmek için bazen 200ler sonrası hcg düşebilyşor sanırım. Hcgni aşağı yukarı hesaplarsın zaten eminim doktorun der süreci böyle zaten. Hcg 5000 olduğunda alttan kontrolde sadece kese görülebilir hale gelir yani istersen kan testlerini doktorunun olduğu klinikte yaptır ama ultrasona girmek için erken endişelenme. Kalp atışı zaten 7.haftalara doğru oluyor. Rabbim hayırlı evlat olmayı nasip etsin canım. ❤️❤️❤️
Çok teşekkür ederim bu değerli bilgiler için🥰🖤🖤 yazdığın çoğu şeyi bilmiyordum o zaman ben dr a gitmek yerine arayıp haber vereyim sağlık ocağında 2 güne 1 test veriyim belli bi süre sonra gideyim

Eveeet geldim kızlar hemen başlıyorum 😂
Benim ilk aşılamam 5 gün menopur kullandım sonradan kontrole gittiğimde doktorum büyümediklerini iki gün daha kullanmamı söyledi eczacım ilacın kalmadığını söyledi ve fostimon yazdı 2 gün tekrar kullandım kontrole gittim doktorum tekrar büyümediğini ve iki gün daha kullanmamı söyledi tekrar fostimon kullandım yani toplam 9 gün kullandım çarşamba günü gece 2.00'de çatlatma iğnemi oldum cuma günü yani ayın 5'inde 5 ağustos günü aşılamam gerçekleştirildi. Pcos hastasıyım aşılamadan sonra baya ağrım oldu aşılamadan bir hafta sonra kontrole gel demişti doktorum progesterona bakmak için o gün söyledim çok ağrım var diye bana gel yumurtalarına bakalım dedi ve ohss olmuşum zaten sen de bunu göze alarak yapmıştık aşılamayı gerginliğin şişliğin olması gayet normal dayanacaksın dedi. Yani benim aşılamadan sonra hep ağrım oldu göğüslerim büyüdü hassasiyet meydana geldi.Birde damarlarım daha belirgindi. Akıntım yoktu zaten normalde de akıntım olmazdı o yüzden akıntıdan anlayabileceğim bir şey değildi. Benim toplamda 3 yumurtam vardı 21 22 22 yanlış hatırlamıyorsam ölçüleri de bu şekildeydi. Adet olmaya yakın mide bulantım olurdu benim mide bulantım vardı ben de herhalde adet olacağım diyordum o yüzden çok takılmıyordum çünkü her ay başıma gelen bir durum zaten bu. Ara ara baş dönmem oldu ama kesin hamileyim falan diye de düşünmedim şahsen. Kendimi çok umutlandırmamak için belirtilerime çok dikkat etmedim çünkü psikolojikman etkilendiğimi düşünüyordum. Sık idrara gitmem veya uykuya düşkünlük falan yoktu. Ha ama hamileyim diye düşündrüten tek durum kasıklarımda sanki su dolu bir baloncuk varmış da eğilip kalkamıyormuşum gibiydi. Kabızlık oldu aşırı gaz vardı gaz sancısı da beni mahvetti sürekli kayısı suyu tükettim.🙈 Ben hala çok heyecanlıyım ne hissedeceğimi bilmiyorum unuttuğum şeyler olabilir yazı da çok uzun oldu biliyorum hakkınızı helal edin ♥️ ama benim unutup da sormak istediğiniz bir şey varsa yazabilirsiniz müsait oldukça giriyorum zaten topiğe.🥰🥰
Kaset test mi yapmistin erken gebelik testi mi yaptın canım
Ben erken gebelik testi yaptım iki çizgi çıktı ama adet oldum hamile degilmisim.erken gebelik testleri bazen yaniltabiliyoda merak ettim

X