Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Canım eğer kanaman pıhtısız soluk bir şekilde ve 3 günden az olduysa yerleşme kanaması ihtimali değerlendirilir bunun için senden hcg istenmiş. Eğer hcg pozitif gebeysen kalan testlsr önemli değil yok ama eğer gebelik yok ama böyle olağan dışı kanama oluyorsa reglin sökülmediyse yada onun içinde senden hormon testleri istemiş olmuş. E2 mesela ilaçların fayda etmesini engelliyor gibi lh desen biliyorsun yumurtlamayı başlatan hormonumuz fshda aynı şekilde hem yumurta rezervi hakkında bilgi verir hemde neden tedaviye yanıt vermediğin gibi bu sebeple istemiştir. Sen hiç test yaptın mı kanama sonrasında

Yok kanama öncesinde idrar testi yapmıştım o negatifdi. Artık yarın kan testi vereceğim nasılsa idrar testiyle uğraşmadım açıkcası. Teşekkür ederim açıklamalar için canım.

Yok kanama öncesinde idrar testi yapmıştım o negatifdi. Artık yarın kan testi vereceğim nasılsa idrar testiyle uğraşmadım açıkcası. Teşekkür ederim açıklamalar için canım.
Rica ederim benim bilgim bu kadar tabi yine en doğrusunu doktorun söyler canım. İnşallah yarın pozitif sonuç alırsın.. Banada haber verirsen sevinirim canım

Kayıp kendim yaşamadım ama ailemde iki kayıp var oyleyken bile dehşet etkilenmiştim. Kendim yaşarsam neler olur bilmem. Elbette olmadıysa rabbimin bi bildiği bizim anlayamadigimiz şeyler elbet var. Cunku diğer türlü sorun yok olmaması için. Böyle durumlarda imtihan devreye giriyor. Herseyin izni rabbimden bizler boyle durumda ekstra rabbimden izin vermesi gerek. İşte ilac doktor tedavi hersey vesile olucak eğer olursa. Rabbım hayirli saglikli evlatlar nasip etsin

Evet olanla olmayanla imtihandayiz. Nerden nasıl baktığımızda alakalı. Rabbım şaşırtmasın isyana dusmemize izin vermesin. Bekleriz. Allah her duanin karşılığını verirmiş ya hemen ya biraz bekletip öyle yada ahirette verirmiş. Birde bazı kullarının dua etmesini çok severmiş o yüzden dualarını geciktirirmis. Hep bu durumla kendimi teselli ediyorum olmadığında. Rabbım benim sesimi duymayı seviyor diyorum ondan böyle diye avutuyorum.
Umutsuz değilim kendimi kaptırmaktab korkuyorum. Arada bende konuşuyorum sanki var gibi esim kafayı yedin felan diyo. Hatta asilamadan bi gun önce başladım. İnsan cok tuhaf oluyo

Evet ya zaman geçmek bilmiyor. Benim doktorum 10 gün sonra kanda baktır dedi ama ovitrelle sonrası 11.gün oluyor 12.gün beklerim muhtemelen salı gibi belli olur az kaldı diyip duruyorun kendi kendime ama hiçte az kalmadı

Evet gerçekten aksam olmak bilmiyor sabah olmak bilmiyor ben 25 i cuma günü idrarda testi yapayim diuodum sen salı mı yapican yani bir hafta sonra nerdeyse

Gobegimin 3 4 parmak aşağısında bi sanci var. Ne sancısı bilemedim. Onun dışında iyiyim elhamdülillah. Test günüm 25 26 gibi yapicam. Sen nasilsin nasıl gidiyor
Hayırlı haberlere işaret olsun inşallah
Yarın çatlatma iğnesini kullanacağım aşılamam bir kaç güne , bekliyorum heyecanla

İnofolic bana da yazmıştı ama sağlık ocağında ki ebe kullanma bunu boşa para verirsin folbiol ondan daha etkili dedi ama sonradan öğrendim ki pcos a faydası varmış birde sağlıklı yumurta geliştiriyormuş. Ama dediğin diğer ilaçları hiç kullanmadım canım.

İçimden bir ses gebesin diyor inşaAllah yanılmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…