Makyaj Ürünleri Ağda makinası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Canım bunu sadece bacak kol gibi düz bölgelerde rahat kullanabilirsin
Tüm vücuduma kullanayım dersen hem kazanlı hem kartuşlu ısıtıcılar var onlara bak ben memnunum
Mümkünse 1 kazan + 2 kartuş ısıtıcılı olsun daha rahat olur kullanımı

Canım bunu sadece bacak kol gibi düz bölgelerde rahat kullanabilirsin
Tüm vücuduma kullanayım dersen hem kazanlı hem kartuşlu ısıtıcılar var onlara bak ben memnunum
Mümkünse 1 kazan + 2 kartuş ısıtıcılı olsun daha rahat olur kullanımı

kazanlılr dediğin conserve olanlarlar mı bilemiyorum ki onu rahat kullanabilir miyim ki:26:

Şekerli ağda denilenler hani şu hazır satılanlar da olsa sir dışında olanlar canım.Küçük kaplarda soğuk,krem ya da ısıtılarak uygulanan çeşitleri var ya.Zarar olarak bir zararı yok sağlık açısından.Şeker kıl köklerini besler denir.Yani alıyorsun,tekrar aynı şekilde çıkıyor.Sir bitkisel,ağaçlardan toplanan reçine, bal mumu,bitkisel maddeler ve özel yağlar karıştırılarak yapılıyor.Düzenli olarak sürekli sir yaparsan mesela kıl köklerinin zayıfladığını,kılların seyreldiğini ve yapılarının inceldiğini görürsün.

Ben nezamandır ağda yapmıyorum genelde ara ara yaparım epilator kullanıyorum çok küçük 1-2 kalanlarıda cımbızla çekiyorum genelde kol altıma yapıyorum ağdayı

hahahahah ihç sanmam :KK53:

Ben annemden biliyorum,küçüktüm ama hatırlıyorum.Böyle kavanoz hazır ağdalar bile yokmuş,nerede sir ağda olacak.Kendisi limon suyu,şeker filan bir ağda yapardı,el ağdası :KK1: Çekiştirir çekiştirir kıvama getirmeye uğraşırdı onu.Bizler şimdi yöntemden yöntem beğenemiyoruz.

Ben annemden biliyorum,küçüktüm ama hatırlıyorum.Böyle kavanoz hazır ağdalar bile yokmuş,nerede sir ağda olacak.Kendisi limon suyu,şeker filan bir ağda yapardı,el ağdası :KK1: Çekiştirir çekiştirir kıvama getirmeye uğraşırdı onu.Bizler şimdi yöntemden yöntem beğenemiyoruz.
Vallahi çok haklısın ALLAH'a şükür ki bizler çok şanslıyız lazer bile var bizlerde
Benim annemin zamanında da hiç bişi yokmuş ağdası kendileri yapıyorlarmış

Ben nezamandır ağda yapmıyorum genelde ara ara yaparım epilator kullanıyorum çok küçük 1-2 kalanlarıda cımbızla çekiyorum genelde kol altıma yapıyorum ağdayı

Epilatör aslında en temiz uygulananı evet ama benim tenim beyaz,bacaklarım özellikle çok kızarıyor epilatör ile alınca.Tek tek kıl köklerim kıpkırmızı oluyor.Bir kere yazın hele kasık bölgeme yaptım,bikini giyemedim öyle kötü oldu ki,bariz dışardan belli olacak şekilde kızarıyor yani.

Epilatör aslında en temiz uygulananı evet ama benim tenim beyaz,bacaklarım özellikle çok kızarıyor epilatör ile alınca.Tek tek kıl köklerim kıpkırmızı oluyor.Bir kere yazın hele kasık bölgeme yaptım,bikini giyemedim öyle kötü oldu ki,bariz dışardan belli olacak şekilde kızarıyor yani.

Anladım canım ben önce kremliyorum yumuşasın diye yoksa ölü deriler falan kalkıyo kötü oluyo sonra bitince tekrar kremliyorum açık giyinmeden 2 gün önce falan yapıyorum

Vallahi çok haklısın ALLAH'a şükür ki bizler çok şanslıyız lazer bile var bizlerde
Benim annemin zamanında da hiç bişi yokmuş ağdası kendileri yapıyorlarmış

Maddi imkanlar uygunsa lazer güzel aslında.Ama bilinçli olmak gerekiyor,piyasada sırf günü kurtarıp para kazanmak adına olması gerektiği gibi uygulamayan yerler çok çünkü.Öyle 3-5 seansta biter tabii,tertemiz olursunuz derler mesela,yok öyle birşey.Paket derler,uygun derler,kampanya derler.Her yöntemin özel uygulaması var.Sürümden kazanalım,masraftan kaçalım diye atışları eksik tutarlar.Koltuk altı,bacaklar,kollar tam olarak biter.Dediğim gibi uygun şekilde yapılırsa.Ama genital bölge yaradılışımızdan,yapısı gereği tam olarak bitmez mesela.Tek bir kıl bile kalmayacak derlerse inanmayın yani o bölge için.

Anladım canım ben önce kremliyorum yumuşasın diye yoksa ölü deriler falan kalkıyo kötü oluyo sonra bitince tekrar kremliyorum açık giyinmeden 2 gün önce falan yapıyorum

Evet,tabii aslında senin yaptığın uygun.Normalde 2 günde filan sönüşmesi lazım zaten kızarıklıkların.Ama cildin yapısına göre değişebiliyor işte.Ben günlerce yolunmuş tavuk gibi gezdim :KK1:

Kızlar haftaya a101 e ısırıtıcılı kartüşlü sir ağda makinası geliyormuş fiyatı 20 tl markası agiss diye bişi
Açıkcası bayadır ağda makinası almak var aklımda alsam mı diyorum bundan alıp kullanan var mı acaba ?
Bende agda makinasi kullaniyorm ama benm ki yuvarlak heryerimede kullanabiliyorm oyle almani tvsiye ederim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Maddi imkanlar uygunsa lazer güzel aslında.Ama bilinçli olmak gerekiyor,piyasada sırf günü kurtarıp para kazanmak adına olması gerektiği gibi uygulamayan yerler çok çünkü.Öyle 3-5 seansta biter tabii,tertemiz olursunuz derler mesela,yok öyle birşey.Paket derler,uygun derler,kampanya derler.Her yöntemin özel uygulaması var.Sürümden kazanalım,masraftan kaçalım diye atışları eksik tutarlar.Koltuk altı,bacaklar,kollar tam olarak biter.Dediğim gibi uygun şekilde yapılırsa.Ama genital bölge yaradılışımızdan,yapısı gereği tam olarak bitmez mesela.Tek bir kıl bile kalmayacak derlerse inanmayın yani o bölge için.

Ben yüzüm için gidiyorum lazere ama dermoklinik bir de paket şeklinde almadım ben her seans para veriyorum ilk gittiğim zaman ne zmana biter dedim seans veremiyoruz dedi

Bunun aynisi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1402178354827.jpg
    $1402178354827.jpg
    11 KB · Görüntüleme: 110
X