Makyaj Ürünleri Ağda makinası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ahahahahah vallahi çok haklısın erkekler ahh erkekler mikrobikleer :KK43:
dimi evet jilet karatıyor mesela ben eskiden koltuk altımı epilatörle alırdım beyaz tenliyim bir de bembeyaz pespembe pamuk gibi olurdu şimdi traş yapa yapa karardı koltuk altım kopkoyu oldu sinir oluyorum ya jilet kararttı napıcam bilmiyorum onu araştırıyorum şuan kremler falan ::KK5:

Agda yapsan belki acilir rengi. Olu deriyi de temizliyor ya agda...

Koltuk altını normal ağda ile kolay alıyorum ben,alıştım ona da genital hassas işte,ayyy annemmm çok acır gibime geliyor yaa :KK53: Acısa da öldürmez diyip bir dalacaz artık bakalım :KK1:

:KK53::KK53::KK53:baya kişi var ama genitali eldivnle alan memnunlarda hani kim bulmuş keşfetmiş onu da bilmem ha biz kadınların bulamayacağı yok hakikaten

Bu sarkilar cidden cok yardimci oluyor ya onlarda olmasa :))

Gerçekten o bölge çok acıyo evet ablam bir süre kullanmıştı ağdayı genital bölgesine hem çok tahriş yapıyodu yumuşak olduğu için uzun süre kızartık kalıyodu kan falan oturuyodu sonradan devam etmedi bıraktı :)

Gerçekten o bölge çok acıyo evet ablam bir süre kullanmıştı ağdayı genital bölgesine hem çok tahriş yapıyodu yumuşak olduğu için uzun süre kızartık kalıyodu kan falan oturuyodu sonradan devam etmedi bıraktı :)

Agda da sarkik olmasina neden oluyomus. Ay aman hepdinin bi derdi var. Makinayla da kistirirsin mazallah :)

Agda da sarkik olmasina neden oluyomus. Ay aman hepdinin bi derdi var. Makinayla da kistirirsin mazallah :)

Evet ya sarkmasına neden olabilir yumuşak et çünkü Gillette jilet serileri var her şeye uygun yani hassas cilt alınması zor tüyler falan hem biraz daha geç çıkarıyomuş hem tahriş etmiyomuş onlar en iyisi bence genital için :)

Ben size bir rezilliğimi anlatayım da gülün :KK1: Ben bir gün dedim, bu özel malum bölgeye çözüm bulucam artık.Bacaklarımı ve koltuk altını özellikle krem ağda ile kolay alırım çünkü,dedim ne kadar zor olabilir,oraya da alışırım :KK37: Bir de azaltıyor,zayıflatıyor filan diye sir önerdiler.Şekerli ağdaya alıştırma dediler.Sir de bayağı yapışkan,reçine gibi,ancak yağla filan temizleniyor bilirsiniz.Bir de ben kursa gitmiştim,eğitimini aldım sözde ama aletli epilasyonları uyguladık,bunu teoride geçtiler,basit canım yaparsınız diye :KK37: Ben siri sürdüm,bezi yapıştırdım.Çektim,anamm gelmez :KK52: Tekrar çektim yok,canım da nasıl yanıyor her çekişte.Kaldım mı öyle :KK53: Normal ağda gibi suyla,sabunla da çıkmıyor.Elimde bebe yağı,dök dök :KK1: Banyoda rehin kaldım bir süre :KK1:

Ben size bir rezilliğimi anlatayım da gülün :KK1: Ben bir gün dedim, bu özel malum bölgeye çözüm bulucam artık.Bacaklarımı ve koltuk altını özellikle krem ağda ile kolay alırım çünkü,dedim ne kadar zor olabilir,oraya da alışırım :KK37: Bir de azaltıyor,zayıflatıyor filan diye sir önerdiler.Şekerli ağdaya alıştırma dediler.Sir de bayağı yapışkan,reçine gibi,ancak yağla filan temizleniyor bilirsiniz.Bir de ben kursa gitmiştim,eğitimini aldım sözde ama aletli epilasyonları uyguladık,bunu teoride geçtiler,basit canım yaparsınız diye :KK37: Ben siri sürdüm,bezi yapıştırdım.Çektim,anamm gelmez :KK52: Tekrar çektim yok,canım da nasıl yanıyor her çekişte.Kaldım mı öyle :KK53: Normal ağda gibi suyla,sabunla da çıkmıyor.Elimde bebe yağı,dök dök :KK1: Banyoda rehin kaldım bir süre :KK1:

Geçmiş olsun yapış yapış :KK9: şekerli olunca ne oluyo bilmiyorum onu ben ablamın aldığı ağdayı kullanıyorum sir beze sürüyorum sormadımda hiç bi zararımı varki

:KK53::KK53::KK53:baya kişi var ama genitali eldivnle alan memnunlarda hani kim bulmuş keşfetmiş onu da bilmem ha biz kadınların bulamayacağı yok hakikaten

Eski kadınlarımız bulmuş desem,o zamanlarda bu eldivenlerden yoktu ki,hani şu kırmızı kalın bulaşık eldivenleri vardı,onların da aynı işlevi göreceğini sanmıyorum :KK1:

Uuu aman yarabbim. Ben aglardim kesin :)

Su bimde satilan sir agda bantlari var ya onu kolum icin kullanıyorum icinde yagli mendili dr var guzel oluyo.

Geçmiş olsun yapış yapış :KK9: şekerli olunca ne oluyo bilmiyorum onu ben ablamın aldığı ağdayı kullanıyorum sir beze sürüyorum sormadımda hiç bi zararımı varki

Şekerli ağda denilenler hani şu hazır satılanlar da olsa sir dışında olanlar canım.Küçük kaplarda soğuk,krem ya da ısıtılarak uygulanan çeşitleri var ya.Zarar olarak bir zararı yok sağlık açısından.Şeker kıl köklerini besler denir.Yani alıyorsun,tekrar aynı şekilde çıkıyor.Sir bitkisel,ağaçlardan toplanan reçine, bal mumu,bitkisel maddeler ve özel yağlar karıştırılarak yapılıyor.Düzenli olarak sürekli sir yaparsan mesela kıl köklerinin zayıfladığını,kılların seyreldiğini ve yapılarının inceldiğini görürsün.

X