Makyaj Ürünleri Ağda makinası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Yok hayır o bölgeye ağda sürmüyorum sarkma yaptığını duyduğum için..
O bölgeyi kremle alıyorum o idare ediyor beni :KK1:
Ama bi ara eldiven ağda yapmıştım o bölgeme.
Bir ay bir kıl ucunu bile görmemiştim :KK14:

Anladım canım,çok sağol.Eldiven ağda o derece işe yaradı hee,ben hiç denemedim o yöntemi.Biraz bilgi versene eldiven ağda hakkında müsaitsen.

ciddi misin:KK53: hiç mi acımıyor benim çok acıyor ya :KK43:
peki bir kartuş yetiyo mu iki bacak ve kollara falan

Bir kartuş bana yetiyor..
Ben birde bölüm bölüm sürüp yapmıyorum..
Mesela bacağımın her yerine önce sürüyorum sürdüğüm yerler,soğuyor zaten..
Sonra bezi bi koyuyorum sırayla çekiyorum.. Öyle sür al sür al yoruyo beni :KK52:

Dun bimde de vardi alayim dedim sonra agdanin her turlusunu eline yuzune bulastiran biri olarak vazgectim.
Kendimi bildim bileli jilet kullandim maalesef ;/
2 hafta sonra düğünüm var ve dun bir deli cesareti geldi. Epilasyon aletiyle giristim olaya. Jiletten dondum Ama varya öldüm öldüm ya... kan Revan icinde kaldimmm hala sizliyo her yanim :KK43:

Bir kartuş bana yetiyor..
Ben birde bölüm bölüm sürüp yapmıyorum..
Mesela bacağımın her yerine önce sürüyorum sürdüğüm yerler,soğuyor zaten..
Sonra bezi bi koyuyorum sırayla çekiyorum.. Öyle sür al sür al yoruyo beni :KK52:

ee soğuyunca ağda bezi nasıl performanslı yapışıyor peki ?

Dun bimde de vardi alayim dedim sonra agdanin her turlusunu eline yuzune bulastiran biri olarak vazgectim.
2 hafta sonra düğünüm var ve dun bir deli cesareti geldi. Epilasyon aletiyle giristim olaya. Jiletten dondum Ama varya öldüm öldüm ya... kan Revan icinde kaldimmm hala sizliyo her yanim :KK43:

ahahah kusura bakma şekerim güldüm çok sevimli anlatmışsın:KK9:
bim de var mıydı daha iki gün önce alışveriş yaptım bim'den ama hiç görmedim ağda makinası ne bakan körüm ya :KK43:
düğnün varsa canım bence sen kuaföre ağdaya git cart curt alıverirler

Anladım canım,çok sağol.Eldiven ağda o derece işe yaradı hee,ben hiç denemedim o yöntemi.Biraz bilgi versene eldiven ağda hakkında müsaitsen.

Ben kendimce uyguladığım yöntemi anlatayım..
Hani ameliyat eldivenleri varya , giyiyorum elime, uzun olan kılların hepsini alıyorum.
Böyle ufacık kıllar kalıyor ağdaya veya makineye gelmeyen kıllar..
O kalanları da eldivenimin parmak kısımlarına çok az hemde çok az ağda sürüyorum böyle yapış yapış oluyo hemde pudralı oluyo..
O kısacık yarım kılları parmaklarımla bi tutuyorum , hemsi köküyle geliyo..
Acıya dayanırım diyorsanız yapın , ben ilk yaptığımda fena acımıştı ama acıdıkça o bölge uyuşmuş oluyo..
Sonra ağda güzel yağ sürdüm.
6 Saat ne sıcak su sür ne de soğuk su sür.
6 saat geçtikten sonra kızarıklıklar ve acı tamamiyle gitmiş olur ..
Sonra ılık suyla duşunu yaptıktan sonra yağsız bir nemlendirici sürün . Yağlı sürerseniz sivilce yapar..

Jilet budama etkisi yapıp daha bir kuvvetlendiriyor ya,ondan ilk epilasyon deneyimi bir hayli acı verici olur canım,tahmin ediyorum.Benim de kıl köklerim sağlam ve epilasyon kanama yapıyor bazen.Derinin ince olduğu ve tenin yumuşak olduğu bölgelerde daha çok acı hissedilir epilasyon aletinde.Bir dahaki sefere yaparken önce uygulayacağın bölgeye buz kompresi yap.Bildiğin buzu doldur bir poşete ve gezdir yani cildinde.Hemen arkasından makineyi kullan.Biraz olsun hafifletir acıyı.

ee soğuyunca ağda bezi nasıl performanslı yapışıyor peki ?

Hayır canım soğumuyor zaten hızlı hızlı sürüyorsun , bezleri koyduktan sonra çok rahat geliyor. Hemde tüyler ağdaya tamamiyle yapışmış oluyor.
Valla benim ağdam sıvı hale gelince sürüyorum çok sıcak oluyor...

Hayır canım soğumuyor zaten hızlı hızlı sürüyorsun , bezleri koyduktan sonra çok rahat geliyor. Hemde tüyler ağdaya tamamiyle yapışmış oluyor.
Valla benim ağdam sıvı hale gelince sürüyorum çok sıcak oluyor...

bende daha önce kavanoz sir ağda kullandım su gibi olunca sürüyordum y<nıyordum gerçekten de bir de yanmasa keşke :/

bende daha önce kavanoz sir ağda kullandım su gibi olunca sürüyordum y<nıyordum gerçekten de bir de yanmasa keşke :/

Ya ben de tek başıma ağda yapamazdım.
Benim görümcemin yanında çalışan bir kıza ağda yaptırmıştım. O kız bu şekilde yapmamı söylemişti.
Bu şekilde yapıyordum.
Öbür türlü çok uğraşıyordum her yerim batıyordu ağda içinde kalıyordum.

ahahah kusura bakma şekerim güldüm çok sevimli anlatmışsın:KK9:
bim de var mıydı daha iki gün önce alışveriş yaptım bim'den ama hiç görmedim ağda makinası ne bakan körüm ya :KK43:
düğnün varsa canım bence sen kuaföre ağdaya git cart curt alıverirler

:KK1: :KK1::KK1:

Walla canim o içler acisi halimi gorseydin söve söve yaptim walla inat ettim.
Jilet jilet nereye kadar. Adam pisman olacakti benle evlendigine :KK1:
Taktim kulakliklarimi actim hareketli bir muzik artik Allah ne verdiyse :) hareketli muzikle daha bi dayanabildim sanki. Daha onceki solo performanslarim basarisizlikla sonuclanmisti cunku :)

Canim bimde aktuel urunlerin yer aldigi kisimda degil de kasanin yanindaki sepette bir kac tane kalmisti.
Bizim burdaki bimde o kisimdaydi en azindan.

Ya ben de tek başıma ağda yapamazdım.
Benim görümcemin yanında çalışan bir kıza ağda yaptırmıştım. O kız bu şekilde yapmamı söylemişti.
Bu şekilde yapıyordum.
Öbür türlü çok uğraşıyordum her yerim batıyordu ağda içinde kalıyordum.

bende batıyorum zaten işte elim kolum ağda oluyor:KK1: bende öyle yapayım o zaman sağol canım iyi fikir ha komple koluma süreyim mesela sonra cart curt alırım :KK53:

Ben kendimce uyguladığım yöntemi anlatayım..
Hani ameliyat eldivenleri varya , giyiyorum elime, uzun olan kılların hepsini alıyorum.
Böyle ufacık kıllar kalıyor ağdaya veya makineye gelmeyen kıllar..
O kalanları da eldivenimin parmak kısımlarına çok az hemde çok az ağda sürüyorum böyle yapış yapış oluyo hemde pudralı oluyo..
O kısacık yarım kılları parmaklarımla bi tutuyorum , hemsi köküyle geliyo..
Acıya dayanırım diyorsanız yapın , ben ilk yaptığımda fena acımıştı ama acıdıkça o bölge uyuşmuş oluyo..
Sonra ağda güzel yağ sürdüm.
6 Saat ne sıcak su sür ne de soğuk su sür.
6 saat geçtikten sonra kızarıklıklar ve acı tamamiyle gitmiş olur ..
Sonra ılık suyla duşunu yaptıktan sonra yağsız bir nemlendirici sürün . Yağlı sürerseniz sivilce yapar..

Oyyyy,eldiven diyince piyasada satılan eldiven ağda diye şeyler de var diye duymuştum,öyle birşey sandım :KK1: Bildiğin tavuk gibi yolunacak yani amanınnnn :KK1: Senin kıl köklerin çok kuvvetli değil mi acaba?Ya da maşallah ağrı eşiğin yüksek.Şu ince beyaz,içi pudralı eldivenler var,onları kastediyorsun sanırım değil mi?

bende batıyorum zaten işte elim kolum ağda oluyor:KK1: bende öyle yapayım o zaman sağol canım iyi fikir ha komple koluma süreyim mesela sonra cart curt alırım :KK53:

Kız eskiden ağda yapacağım vakit oflardım .
Bunlar sayesinde artık ağda yapmaktan keyif alır oldum ağda günlerimi iple çekiyorum :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK1: :KK1::KK1:

Walla canim o içler acisi halimi gorseydin söve söve yaptim walla inat ettim.
Jilet jilet nereye kadar. Adam pisman olacakti benle evlendigine :KK1:
Taktim kulakliklarimi actim hareketli bir muzik artik Allah ne verdiyse :) hareketli muzikle daha bi dayanabildim sanki. Daha onceki solo performanslarim basarisizlikla sonuclanmisti cunku :)

Canim bimde aktuel urunlerin yer aldigi kisimda degil de kasanin yanindaki sepette bir kac tane kalmisti.
Bizim burdaki bimde o kisimdaydi en azindan.

ahahahahhaha deli ya:KK52::KK52::KK52: ayy ben evlenince napcam ya bende hep vajinama jilet yapıyorum :KK43: eskiden ağda yapardım şimid dayanamıyorum ya :KK30:

Oyyyy,eldiven diyince piyasada satılan eldiven ağda diye şeyler de var diye duymuştum,öyle birşey sandım :KK1: Bildiğin tavuk gibi yolunacak yani amanınnnn :KK1: Senin kıl köklerin çok kuvvetli değil mi acaba?Ya da maşallah ağrı eşiğin yüksek.Şu ince beyaz,içi pudralı eldivenler var,onları kastediyorsun sanırım değil mi?

Vallahi köküne bakınca kök ucunu top şekli görüyorum . Hiç zayıf değil.. (=

X