Makyaj Ürünleri Ağda makinası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Ah sorma ya. Resmen emre aydin'in " kan revan icinde hep kanamaz denen yerlerim " cumlesinin gectigi sarki esliginde tamamladim aci tecrubemi :)

Bidahakine tavsiyeni uygulcm cnm insallah sagolasinn :*

kızz ben eskiden bir kaç kez normal şu ameliyat eldivenleriyle almıştım koltuk altımı çok iyi yoluyor hee onlar

ahahahahhaha deli ya ayy ben evlenince napcam ya bende hep vajinama jilet yapıyorum eskiden ağda yapardım şimid dayanamıyorum ya

Yumurta bir yerlerine dayaninca sende ben gibi girisirsin merak etme. O zaman mecbur hissediyor insan kendini dugune az kalinca malum :))

Kil koklerim top gibiydi maşallah. Umuyorum ki ikincisinde ucuncusunde daha az canim yanar. :/

Yumurta bir yerlerine dayaninca sende ben gibi girisirsin merak etme. O zaman mecbur hissediyor insan kendini dugune az kalinca malum :))

Kil koklerim top gibiydi maşallah. Umuyorum ki ikincisinde ucuncusunde daha az canim yanar. :/

ya aslında ben evleniceğime yakın kuaföre gidip her bir yerime ağda yaptırırım gibi düşünüyorum ama belki de sadece düşünüyorumdur

ya aslında ben evleniceğime yakın kuaföre gidip her bir yerime ağda yaptırırım gibi düşünüyorum ama belki de sadece düşünüyorumdur

Bende sadece düşündüm :))
Cekindim acikcasi kuaforden. Hem cok caiz degil dinimizce de. Ama cok rahat diyorlar.
Artık ikinci level'a gectim. Bakalim darisi sonraki epilasyon gunune :)

Bende sadece düşündüm :))
Cekindim acikcasi kuaforden. Hem cok caiz degil dinimizce de. Ama cok rahat diyorlar.
Artık ikinci level'a gectim. Bakalim darisi sonraki epilasyon gunune :)

gerçekten mi kız günahmıymış kuaföre aldırmak ?
benim de traşa alıştım acısız ağda da ölürüm sanırım napacam bilmiyorum ALLAH'tan nişanlı bile değilim de rahatım

Ama bravo,azmedip yapmışsın yine de.Rica ederim.

Bende kendimden beklemiyordum ama bi anda kendimi makinayla basbasa buldum. O ani inan hatırlamıyorum ne ara karar verdim ne ara makinayi aldim elime. Gozum donmus olmali. Hafizam silmis o ani :)
Hahaha nisanlim okusa bu yazdıklarımı neden bahsediyor acaba der kesin. Kendimden suphe ettim. :)

Dışarda satılan şu ince,beyaz olan eldivenlerden değil mi?Bildiğin parmak uçlarınla tutup çekiyorsun yani kılları ve kopup geliyor...

evet evet şu bildiğin marketlerde satılanlar iştie :) hani aşçıların bile yemek yaparken kullandıklarından :) normal eldiveni giyiyorsun tüyleri tutam tuam tutup çekiyorsun patır putur geliyor

ya bana da harbi bişiler oldu ha eskiden epilasyon aletiyle koltuk altımı alırdım şimdi makina bir kenarda duruyor acıya dayanamıyorum

benim de traşa alıştım acısız ağda da ölürüm sanırım napacam bilmiyorum ALLAH'tan nişanlı bile değilim de rahatım

Ben de öyle biliyorum.Yani günah demeyelim de,uygun görülmüyor dinimizce diyebiliriz.Mahrem bölgenin kadın da olsa başkasına tamamiyle açılması caiz değil denir yani dinimizce.

Ya nasil ki avret mahallerini bir erkegin gormesi uygun degilse bir kadinin gormesi de ayni durummus.
Ama bilemiyorum bir operasyon gibi dusunulurse caiz olabilir mi acaba. Sorup sorusturmak lazim.
Bende asla yapamam ruhumu teslim ederim diyordum ama obur tarafa intikal etmekten bi kac derece geride bir histi :)
Cidden insan nisanlaninca falsn daha bir mecbur hissediyor kendini ve cesaretleniyo. En azindan benim icin boyleydi. Ama daha once kendini alistirsan daha rahat edersin. Azalma olur.
Güzel olur. :)

evet evet şu bildiğin marketlerde satılanlar iştie :) hani aşçıların bile yemek yaparken kullandıklarından :) normal eldiveni giyiyorsun tüyleri tutam tuam tutup çekiyorsun patır putur geliyor

Ayy rezillik yahu,ne hallere düşüyoruz,kadınlık zor iş Anladım canım yöntemi,çok sağol,bir deniyeyim ama şimdiden tırstım yalan yok

aman sanki traş yapsam nolcak ya adam beğenmez mi ki

Ayy rezillik yahu,ne hallere düşüyoruz,kadınlık zor iş Anladım canım yöntemi,çok sağol,bir deniyeyim ama şimdiden tırstım yalan yok

gerçekten çok zor ya kadın olmak bir de ben kıllıyım yani oramı buramı almaktan bir hal oluyorum yea
aynen ama inanamazsın o eldiven nasıl patır patır yoluyor istediğin kadar tutamı tut kıllardan gene de kopartıyor bana da ananem söylemişti

aman sanki traş yapsam nolcak ya adam beğenmez mi ki

Walla pammih gibi oluyo ama ya mumusak mumusak :) jilet karartiyo sertlestiriyo ozellikle bikini bölgesini.

Dun yaparken nisanlima da sovdum sanki ya. Oyle birseyler hatırlıyorum.
Baslarim erkeklerden de cektigim cilelere bak aman gozu disari kaymasin aman ona buna bakmasin aman o aman bu allahin cezalari hepinizin kokune kibrit suyu diye diye. :) bu tarz cumleler tükettiğimi animsiyorum :)

Şu an malum bölgeye yeni tüy dökücü kullandım,yolunmaya müsait hale geliyor nasılsa istemesek tee Deniyeyim bir bakalım,ne derece mahvolduğumu yazarım buradan kısmetse

ahahahahah vallahi çok haklısın erkekler ahh erkekler mikrobikleer
dimi evet jilet karatıyor mesela ben eskiden koltuk altımı epilatörle alırdım beyaz tenliyim bir de bembeyaz pespembe pamuk gibi olurdu şimdi traş yapa yapa karardı koltuk altım kopkoyu oldu sinir oluyorum ya jilet kararttı napıcam bilmiyorum onu araştırıyorum şuan kremler falan :

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…