Adım Adım Eski Kiloma Dönüyorum:)) ★hedef 57 ★

Merhaba kizlar nasılsınız .
Pek gozukmuyorsunuz bu ara . Cuma da yaklaştı ikinizde eksilerle dönersiniz insaallah. Beni hiiic sormayın ben bir ay tartilmama kararı aldım.
Size iyi başarılar sonuclarinizi merakla bekliyorum

Merhaba canim yari yil tatili malum esim de izinli buraya pek vakit ayiramiyorum gunler yogun geciyo...
Menumu paylasmiyorum ama dikkat ediyorum bu hafta hic tartilmadim yarin gorcez bakalim...
Sen nasil motive oluyorsan oyle yap canim tartilmamak iyi geliyorsa oyle devam et yeterki kacamak yapma sporunuda ihmal etmemeye calis

Gunaydin kizlar hayirli cumalar
Buhafta 300 gr cık vermisim...
Evet gr.gr. vermeye basladim...
Moral bozmak yok...
Diyete ve spora devam...
Elbet gr gr da olsa gidecek kilolar...

Gunaydin kizlar hayirli cumalar
Buhafta 300 gr cık vermisim...
Evet gr.gr. vermeye basladim...
Moral bozmak yok...
Diyete ve spora devam...
Elbet gr gr da olsa gidecek kilolar...
Çok güzel canim gayet iyi gidiyorsun. Bence önemli olan her hafta vermen. Bir haftaki verdiğini diğer hafta almiyosunya. Azda olsa hep eksi . Basaracaksin maaşallah sana

Çok güzel canim gayet iyi gidiyorsun. Bence önemli olan her hafta vermen. Bir haftaki verdiğini diğer hafta almiyosunya. Azda olsa hep eksi . Basaracaksin maaşallah sana
Cok tesekkur ederim canim destegin icin. Evet en azindan her hafta eksiliyorum bu motivemin dusmemesi icin cok onemli. Bu aksam uzuun bi aradan sonra salcali makarna yedim bir tabak dolusu saat 7 gibi ama simdi 1 saat sporum bitti yakmisimdir umarim spor yaptigim muddetce sorun yok. arada diyetten sıkılmamak icin asiriya kacmamak kaydiyla yakmak uzere ozledigimiz yiyecekleri yemekte zarar gormuyorum.

Merhaba gunlugum
Son 5 gundur bende ev halkina uydum ve kacamaklarim oldu tutamadim kendimi ama yeter bu kadar...yarin yeni bi baslangic yapiyorum (02.02.2017) ramazana kadar ne verirsem raziyim yaza ne kaldiki 2 ay sonra bahar geliyo isi sıkı tutmak lazim yoksa hep moral bozuklugu...
Acikcasi 5 gundur canim ne cektiyse yedim artik yarindan sonra yine agiza fermuar vurma vakti tam 5 ayim var...15 kilo da fazlam var kilomu ilk hedefime ulasinca yazicam

Menüm

Sabah... 1 bardak limonlu su
Kahvalti..(10.30)..1 su bardagi sut,4 y.k. yulaf ezmesi, 2 y.k. cekirdekli kuru uzum ve az tarcin
Ara... sade turk kahvesi
Spor...(12.30-13.30) 5 mill leslie
Ara...(14.30)...3 y.k. yogurt (1 er cay kasigi zencefil ve zerdecalli) ve 1 mandalina
Aksam...(17.00) 6 y.k. piyaz ve yogurt
Ara...yesil cay

2 gundur menumu paylasamadim ama gayet iyi gidiyorum tek sorun spora vakit ayiramiyorum onuda yarindan sonra halletcem söz:))

Menüm

Kahvalti...(klasik kahvaltimi yaptim) yumurta peynir zeytin domates salatalik ve 1 wasa yedim
Ara... sade turk kahvesi ve 2 ad kuru kayisi
Ogle...2 kepce mercimek corbasi ve salata
Ara ...yesil cay ve 2 ad kuru erik
Aksam...2 parca haslanmis hindi, salata ve 3 kasik yogurt

Merhaba gunlugum.
Dun gayet saglikli beslendim 3 mil de leslie yaptim gelelim bugunku menume :))

Menüm

Kahvalti...1 yumurta 1 dilim peynir 3 ad.zeytin 2 dilim ekmrk ve cay
Ara... sade turk kahvesi
Ogle...1 su bardagi sut 4 y.k. yulaf ezmesi ve 2 y.k. yaban mersini
Ara ...yesil cay ve 2 ad kuru erik
Aksam...4 y.k. bol soganli kiyma, salata ve ayran

Merhaba gunlugum.
Dun spor yapamadim ama oglusla 15 dk dans ettim nabzim baya yukseldi ve terledim de hic yoktan iyidir. Bugunde disarda islerim var adim sayari acarim. Eve gelincede 3 mil yapip terlemem lazimm. Bide regl olamadim istahim acik doymuyorum sanki mutfak dolablarini acip acip tutuyorum kendimi bi kuru kayisi atiyorum agzima derin derin nefes aliyorum sonra odalari geziyorum rahatliyorum. Evde olupta diyet yapmak ne kadar zor hersey elinin altinda iradeli olmasam verdigim kilolari geri alicam....
Gelelim bugunku menume

Menüm

Kahvalti...1 yumurta 1 dilim peynir 1 dilim kasar domates salatalik 3 ad kuru kayisi 1 dilim wasa ve cay
Ara... sade turk kahvesi
Ara ...yesil cay ve 3 ad kuru kayisi
Aksam...6 y.k. kiymali pirasa ve pul biberli yogurt

Z zeynepefe1111 canim bi ses ver merak ettim seni umarim diyetine devam ediyorsundur hersey yolundadir. Bacagin nasil oldu krem iyi geldimi?
Günaydın canım yarıyıl tatili pek yaramadı bana. Evde olunca diyet yapmak çok zor. Buraya da giremedim haliyle.
3 gündür yine dikkat etmeye başladım. Güncel kilom 69.8
Çok dikkat edemedim de biraz olsun verdim. Ama iradem hala zayıf. Kendime engel olamıyorum bazen.
Bacağım düzeldi çok şükür ama egzersizi bıraktım hiç yapmak istemiyorum. Bir şekilde marta kadar idare edip havalar düzelince yürüyüşe başlıcam. Yürüyüş bana çok iyi geliyor.
Senin nasıl gidiyor bu arada

Merhaba canim.
Evde olunca diyet yapmak daha zor gercekten calisirken hersey daha duzenli oluyo. Neyse canim zararin neresinden donersen kardir. Az da olsa eksilmissin ve sonunda 69 u gormussun canim tebrik ederim darisi bana insallah.
Benim de durumum pek ic acici degil canim tatil banada yaramadi bu hafta toparladim biraz ama duzenli spor yapamiyorum. Sporu duzenli yapinca istahim da simdiki gibi degildi. Olsun onuda duzene oturtucam insallah.

Menüm

Kahvalti...2 ad yumurta 1 dilim peynir domates salatalik ve cay
Ara... sade turk kahvesi
Ara ...3 kasik yogurt ve 3 kuru kayisi
Aksam...ispanakli yumurta, salata ve yogurt

Benim istahimin acik olmasinin sebebini yariyil tatilinde fazlaca yedigim icin midemin genislemesine ve spor yapmamis olmama bagliyorum. 1 hafta sabredip mideyi kucultunce tekrar ayni duzeni tutturabilirim umarim. Sabir sabir ya sabir

teşekkür ederim canım. Evet evde olunca zorlandım bayağı. Şimdi daha iyi gibi. Spor olayı bende de sıkıntı. Nasıl yapıcam bilmiyorum. Dediğim gibi yürüyüş yapmayı beklicem sanırım.

benim bu gün menüm
kahvaltı
2 yk lor peyniri
4 adet zeytin
1 dilim çavdar
şekersiz çay

öğle
1 yumurtalı menemen(az yağlı)
1 dilim çavdar

ara
1 mandalina
2 kuru kayısı

1 yeşilçay
3 adet form bisküvi

akşam
2 kepçe mercimek çorbası
4 yk yoğurt
salata

ara
1 bardak süt
yarım muz

teşekkür ederim canım. Evet evde olunca zorlandım bayağı. Şimdi daha iyi gibi. Spor olayı bende de sıkıntı. Nasıl yapıcam bilmiyorum. Dediğim gibi yürüyüş yapmayı beklicem sanırım.
Gunaydin canim hayirli cumalar.
En guzel spor açık havada yürüyüş yapmak bol bol oksijeni icine cekerek yesillikler icinde daha fazla kalori harcatir. Benim disarda cocukla yuruyus yapmam imkansiz evde spora devam edicem insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…