Adım Adım Ege...

salatanın suyuna neden banıyordum ? Tabi ki doymak için soğan ekmek kesmedi...

vayyy dilimleri de saymış anlaşıldı....

bugün ben buradan kaçarım

hamur kızarttım diyor mune

daha ne yapsın :)

Mutfaha bir girdim üst baş un, elinde oklava böyyle açıyormuş gibi yapıyor tabi ben hamuru açtığını yedim mi ? yemedim ! Belli hazır hamur.

Ahh ahh bizi hamurla doyuruyor (oysa açız) hala göremiyor musunuz ?

aha saat kaç oldu hala uyuyorlar, evsahibi misafirinden önce kalkıp şööööyle bir kahvaltı hazırlamaz mı ?

ahh ahhh

hamur kızarttım diyor mune

daha ne yapsın :)

bence şımartmamak için böle konuşuyor. daha fazlasını görmek istiyor kanımca
kazen yiğidin hakkını yiğide verir. ayrılsın bak tadı damağında hissedecek. işte övgü o zaman başlayacak diye umur eder olmazsa kk kızları olarak saçını başını yolarız

aha saat kaç oldu hala uyuyorlar, evsahibi misafirinden önce kalkıp şööööyle bir kahvaltı hazırlamaz mı ?

ahh ahhh

siz uyurken kim bilir gece yarılarına kadar çalışmıştır bir de erkenden kalmasını beklersiniz işte siz erkekler yok mu robotmuyuz biz alam yaaa

ahh ahhh

Günaydın herkese :)

Kazen bey eminim ki mune hanım sofrayı çoktan kurmuştur ve şu anda şen şakrak kahkahalarla bir yandan mune hanıma takılıp bir yandan yazıyorsunuz :)

ne mutlu size dost meclisindesiniz

Bu mu muhteşem kahvaltı ? Ben çayı ajda bardakta içerim ama bu masadaki ufak ince belli.

eeee ben ne yaptım içmicem çay dedim, anlamıştır umarım.

Günaydın herkese :)

Kazen bey eminim ki mune hanım sofrayı çoktan kurmuştur ve şu anda şen şakrak kahkahalarla bir yandan mune hanıma takılıp bir yandan yazıyorsunuz :)

ne mutlu size dost meclisindesiniz

sesi çıkmıyor zaten tıkınıyor belli ki...

Bu mu muhteşem kahvaltı ? Ben çayı ajda bardakta içerim ama bu masadaki ufak ince belli.

eeee ben ne yaptım içmicem çay dedim, anlamıştır umarım.

Eki Görüntüle 802010

yuhhh diyorum başka bişey demiyorum.
kuş sütünü göremedim sadece
sen benim masaya da laf edersin o zaman daha ne yapalım.
ajda bardak size dayanaır mı bilemedim ama yedekte onu da tutarım

yemek yarışmasının dedikodusunu yapıyoruz ...

ama hala açım, insan demezmi abim al şu çayı da iç.

mune ne kadar sorumsuzsun sen misafir böylemi ağırlanır? bu kadarcık tabak yani. masa bomboş utanmadın mı bunları hazırlarken. hani buranın kuş sütü
iyiki daveti kabul etmemişim

bende sabah bi kellogs yemişim bi kellogs yemişimm ımm nefissss

Mune yazmadan yazayım, eşi gece gelip 3 kez üstümü örtmüş klimayı havalandırmaya almış şimdi gelir bunu yazar : )

Mune yazmadan yazayım, eşi gece gelip 3 kez üstümü örtmüş klimayı havalandırmaya almış şimdi gelir bunu yazar : )

şahsen benim enişteye saygım çok sonsuz. içten içe garip bir sevgi ve kıskançlık varr.. sana bile bu kadar hizmet ediyorsa muneyi pamuklara sarıp sarmalıyordurr

ben bu gece erindiğimden yalnız bir kere örttüm çocukların üstünü:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…