Adım Adım Ege...

Bu mu muhteşem kahvaltı ? Ben çayı ajda bardakta içerim ama bu masadaki ufak ince belli.

eeee ben ne yaptım içmicem çay dedim, anlamıştır umarım.

Eki Görüntüle 802010

Mune hanım ellerinize sağlık :KK9: sevgiyle kurulmuş mükellef bir sofra görüyorum ben bakınca :KK34:
Afiyet olsun :)

Kazen bey foruma ne yazarsanız yazın bence şu anda arkadaşlarınızla paylaştığınız bu güzel sofrada gözlerinizin içi gülüyor :)
ne mutlu size :) nazar değmesin dostluğunuza , muhabbetinize. :KK34:

Son düzenleme:
Bu mu muhteşem kahvaltı ? Ben çayı ajda bardakta içerim ama bu masadaki ufak ince belli.

eeee ben ne yaptım içmicem çay dedim, anlamıştır umarım.

Eki Görüntüle 802010
Ne muhteşemm bir kahvaltı sofrası sofrasıdır o öyle :KK56:
Ellerine sağlık Mune ciğim:KK16: Afiyet olsun Kazen Bey :KK42:
Özel,değerli misafirlere ince belli bardakla çay ikram edilir,kıymetinizi bilin :KK34:

Flash flash flash

Kavgada soylenmez ; cayi sekerli iciyorum diye seker kaesini tutucayi buna doksem daha pratik olacak demezmi
Pehhhh tamam sekerli iciyoruzda....

Mune'nin saçının geri kalanı da bugün dökülecek, kadın yağdırmış resmen :) daha bunun öğlen yemeği akşam yemeği var oy oy

Son düzenleme:
O foto temsiliydi o masadan biraz daha kabarik (havaya girmesin diye gostermelik masa koydum)
Son dakika peynir ve seker bitti

mune sabahtan beri buraya uğramadığına göre nasıl bir hizmet içerisinde düşenemiyorum bile.
masa herşeyi açıklamaya yetti.
ellerine sağlık munecim mükemmel bir masa.
sen de artık otur da çay şeker kaldıysa bir bardak çay içiver ya .:KK56:
biz burdan çok üzülüyoruz.:KK14:
buralara geldiğinde mutlaka beklerim. dinlenmiş olursun hem bu yorgunluktan sonra:KK19:

Bu konuşmalardan sonra Mune Kazeni 2. daveti gözden geçirecek, doymak bilmiyor ya kaç kilo acaba Kazen :26:
bu Geleneksel buluşma burda biter:KK60:

mune sabahtan beri buraya uğramadığına göre nasıl bir hizmet içerisinde düşenemiyorum bile.
masa herşeyi açıklamaya yetti.
ellerine sağlık munecim mükemmel bir masa.
sen de artık otur da çay şeker kaldıysa bir bardak çay içiver ya .:KK56:
biz burdan çok üzülüyoruz.:KK14:
buralara geldiğinde mutlaka beklerim. dinlenmiş olursun hem bu yorgunluktan sonra:KK19:

dur daha biz gidecez:KK53: sofranın fotosunu cebe yükledim. giderken yanımda götürcem:KK53:

ay kıyamam ben ama yaaa biz en azından elimiz boş gitmeyiz:21:
kazen yoksa bi de elin boş mu gitti aaaaaa ne ayıp:KK53:

evet boş gitmeyecez. bir avuç jeton alıp gidecez. Ya Kazen doğru söylüyosa, duşta dımdızlak kalmak var demi:18:
Mune kızma, bu kadar olumsuz eleştiri bilinçaltıma yerleşti...

Son düzenleme:
evet boş gitmeyecez. bir avuç jeton alıp gidecez. Ya Kazen doğru söylüyosa, duşta dımdızlak kalmak var demi:18:
Mune kızma, bu kadar olumsuz eleştiri bilinçaltıma yerleşti...

deme yaaa şimdi bak benim de kafamı karıştırdın:26: biz buradan karavan ayarlayalım da öle gidelim neme lazım :KK1:
ama yok ya baksana hala gelemedi mune buralara ben güveniyorum.
kazen yoksa bu kadar konuşmazdı eminim.
hizmet iyi ya çeneye vurdu kazenin hayatında görmemiş belli hahahahaha:KK1:

Mune min en iyisini yapacağını biliyorum ben:).Gerçi İstanbul a geldiğimde babasının vefatı sebebi ile görüşememişdik ama.Pmukdur o pamuk:KK19:

X