Adım Adım Ege...

Kazen

Yönetim
Administrator
14 Kasım 2001
21.355
69.553
Evet birincisi Kocaeli'de yapilan KK bulusmasinin ikincisi Didim'de start aldi....
Fotograflar aksama.....

NE güzel biz de işteyiz. Muneeee ya bişey söyle çok nispet yapıyo Kazen bizee

:)))) sizlerde buyrun gelin, deniz, güneş, yeme içme, barınma ve turistik gezi hizmeti benden
Hem bu bahaneyle sitenin adminlerini görme şansı da bulursunuz, ahhh ahhh yeri gelmişken dert yanayım, şu an Kazen, Curly, eşim ve kızım denizde gününü gün ederken, ben bu sıcakta sitede içerik inceliyorum, kavanoz dipli dünya

Adamlar hayatını yaşıyor, biz burada iş yap, ortalık toparla, akşama ne pişirsem derdine düşüyoruz, erkek egemenliğine hayır

marmaradan yüzerek geliyoruz o zaman deniz kızları olarak
Ahahahahhhhh :)))) Deniz'in içinden bir anda karşılarına çıkıp;
-Merhaba,biz Kadınlar Kulübünden Arzum ve Karazeytin dediğimizi düşündümde bir an
Çok güzel olurdu Şimdi denize inip yüzmeye başlasak yarına orada olurmuyuz acaba :44:

Süpermiş ya
Şu an Altınkum'da olmayı o kadar çok isterdim ki, tadını çıkarın adminlerimiz

Hazır onlar yokken yazayım, geldiklerinde psikolojik baskıya uğrayabilirim

Mune bize birşey yedirip içirmedi derlerse inanmayın, ellerimle hamur açıp kızarttım, karbonhidrata mı boğacaksın bizi dediler, etmediklerini bırakmadılar, yediler mi derseniz afiyet bal şeker olsun valla onca lafı söyleyip böyle yiyen görmedim:))))
Fotoraflarda oynama yapıp kuru ekmek zeytin falan gösterirlerse kanmayın

tabi hemen kazenden cvp: lütfen etik davranalım. bu konu kapanmıştır.

hemen bir kanun maddesi ve marmara ege sınır hattını detaylarıyla öğretmiş olur oracıkta bize hahahahah

kuru ekmek zeytin mi dedin valla benim için en özel yemek bu

:)) Biz kadınlar olarak tabiki senin yanındayız,sana inanırız Mune ciğim Afiyet olsun ,seninde ellerine sağlık
Kazeni hamurları yerken fotoğraflasaydın keşke

:)) Biz kadınlar olarak tabiki senin yanındayız,sana inanırız Mune ciğim Afiyet olsun ,seninde ellerine sağlık
Kazeni hamurları yerken fotoğraflasaydın keşke

Yaaa sonra getirdikleri zıpkınla zıpkınlasınlar beni

ve sen hala onları davet ediyosun bizi çağır yemek temizlik yaparız sen de kraliçe gibi keyfine bakarsın ayrıca emin ol kuru zeytin falan değil tadını çıkara çıkara canımızı istete istete yediklerini paylaşacak Kazen

Yok ben sizlere kıyamam, gelin tatil yapın, ev dediğin nasılsa temizleniyor ama inanın yenilen ekmek bile kalabalıkla daha zevkli oluyor
Akşama yapar nispetini, saat kaç oldu hala sesleri çıkmıyor, akşama acıktık diye diye gelirler
Eşimi arıyorum o da cevap vermiyor, ay bunları balıklar yemiş olmasın, yanarım yanarım kızımda yanlarında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…