Adım Adım Ege...

Karınları doyunca böle oluyo demek.eline sağlık bile demedilerse yazık hakketten:KK43: biz eminiz parmaklarını yalamışlardır. Yüzmeler yapıldı karınlar doydu şimdi horul horul uyku moduna geçildi sanırım sesleri çıkmadığına göre:KK66:

şimdi çıkıp ,açlıktan uyku mu tuuttu ki, derlerse şşamayın:KK37:

Benim eşimde öyledir sen bize birşey yapmıyorsun der:KK14:Allah'tan kanıtlarım var:KK53:Sen de tedbirli ol bundan sonra resimlerini çek yemeklerin:KK56::KK9:
Sahiden merak ettim neler vardı:KK56::KK17:

Bence sıyrılmış tabakların fotodunu çekmeliydiniz.hem yemekleri görmefiğimiz için canımız çekmezdi hem de rezilliklerini görürdük:21:

şimdi çıkıp ,açlıktan uyku mu tuuttu ki, derlerse şşamayın:KK37:
Ay doğru daha gece çorbamızı içmedik de derler ayyy ne pis boğazlarmış hahshaaaaaa
Bana gelindiğinde öncesi ve sonrası mutlska foto çekerim .önlem almak lazım eee bide löp löp götürürken :KK56:

durmunuzu hayal etmeye çalışıyom şimdi, mune elinde pc ile bir odada , kazen pc ile diğer odada, kılıçlar çekilmiş, diğerleri masada ne var ne yok götüryo:KK60:

Durum daha da vahim, bir pc onda bir pc bende salonda karşılıklı oturuyoruz ve yüzüme baka baka karalama yapıyor:KK51:
Bu atışmadan diğerleri yararlanıyor, biz atışırken diğerleri hapur küpür götürüyor:KK1:

Durum daha da vahim, bir pc onda bir pc bende salonda karşılıklı oturuyoruz ve yüzüme baka baka karalama yapıyor:KK51:
Bu atışmadan diğerleri yararlanıyor, biz atışırken diğerleri hapur küpür götürüyor:KK1:

arkanı dön Mune boşver, 350 bin kadın üye var arkanda:13:

Kendini nasıl affettirirsin bilmem ama akyamıdır ahtopormudur her ne tuttuysan yarın için güzel bir masa bekliyoruz kazen.ee bir de foto . Hak nasıl yenilir biz de burdan izleyelim hahahaaa

Kendini nasıl affettirirsin bilmem ama akyamıdır ahtopormudur her ne tuttuysan yarın için güzel bir masa bekliyoruz kazen.ee bir de foto . Hak nasıl yenilir biz de burdan izleyelim hahahaaa

Yahu 2 yumurta kırmayı biliyor mu diye sormuyorsunuz da istediğinize bakın : )

ben neler yazıyorum sabahtan beri 2 saat uyku ile kaç yüz km yol geldim uyutmuyorlar ki yarın ayrılalım diye buradan ....

ayran ile süründürüp çayla ayağa diktiler...

Hemşerim denez öyle şey dimi Mune :KK34:
desede şuan Samsun'dayım Trabzon olsa orayada gelirim :KK1:

Trabzon bıcağıylan ucacak şimdi mune haklı mı haklı .
Yanlız yenek konuşmaktan öle doymuşym ki skşam yemeği yemeği unutmuşum ben de.şimdi aklıma geldi:KK56:

Trabzon bıcağıylan ucacak şimdi mune haklı mı haklı .
Yanlız yenek konuşmaktan öle doymuşym ki skşam yemeği yemeği unutmuşum ben de.şimdi aklıma geldi:KK56:

Bencede haklı canım sofra kurmaktan toplamaktan cevap yazamıyor Mune.
Yemek konuşmaktan benimde karnım acıktı :KK53:

ben neler yazıyorum sabahtan beri 2 saat uyku ile kaç yüz km yol geldim uyutmuyorlar ki yarın ayrılalım diye buradan ....

Yok ben anladım seni ayağında da sallamasını istiyorsun . Heee masaj da istesin şimdi.malum tüm gün yoruldunuz.
Eminim yaptıklarınıza rağmen siz giderken arkanızdan ağlamazsa hiç şaşırmam :KK53:

Ne diyorsun Hacı?
Yemek yerken kendini kaybettin, salataya bana bana bir hal oldun:KK14: çayları içerken keyfin yerindeydi, şimdi yumurta kırmayı biliyor mu diyorsun:KK51:

Ahhh ahhh Allah'tan kk hatunları bana inanıyor:KK51:

Ben de acıktım Mune'nin ağızda tat bırakan sarmalarından çekti canım :21:

Bencede haklı canım sofra kurmaktan toplamaktan cevap yazamıyor Mune.
Yemek konuşmaktan benimde karnım acıktı :KK53:
Hay ağzınıza sağlık, sabahtan beri hizmet edeyim diye koşturmaktan oturmaya fırsat bulamadım, yokluğumdan istifade arkamdan dedikodumu yapıyor:KK50:
Ben de acıktım Mune'nin ağızda tat bırakan sarmalarından çekti canım :21:

Buyur gel, sizin gibi misafiri baştacı yaparım:KK14:
Bir görseniz halimi, birgünde saçlarım dökülmeye başladı, strese girdim:KK14:

Hay ağzınıza sağlık, sabahtan beri hizmet edeyim diye koşturmaktan oturmaya fırsat bulamadım, yokluğumdan istifade arkamdan dedikodumu yapıyor:KK50:

halbuki sen onun için ne güzel şeyler demiştiin, evi derli toplu , marifetli falan. kesin şimdi senin kıyına bucağına da bakıyordur. çorap morap atıp sağa sola fotolamsın dikkat et:96:

Hahahahahaha DatluCadu bak bu hiç aklıma gelmemişti, evi pisti falanda der dimi:KK51:
Komplolara gelmemem lazım, ben odaları kolaçan edeyim hatta peşlerinde gezeyim ne olur ne olmaz:KK51:

Ah kıyamayız biz sana uzat ayaklarını otur :KK43: sabah kahvaltısı onlardan olur artık nasıl olsa yumurta kıramıyosun ya :KK1:

Hahahahahaha DatluCadu bak bu hiç aklıma gelmemişti, evi pisti falanda der dimi:KK51:
Komplolara gelmemem lazım, ben odaları kolaçan edeyim hatta peşlerinde gezeyim ne olur ne olmaz:KK51:

ben senin yalancınım:KK14:

sen bizim kızları ( ben dahil:KK53:) ağarlasan , çok bişeyde istemezler, senin için daha karlı olurdu. en azından 10 gün kib siz tatil yapardın:KK51:

X