Adım Adım Ege...

o kahvalti sofrasini begenmediysen ben seve seve gelir senin yerine yerim kazen

Bu saate kadar oturamadım, yemedim yedirdim, içmedim içirdim, çayı gıdımla şekersiz içtim ki misafirlerim rahatça yesin içsin doysun diye, koca cam fincanlarla çay doldurdum, sofrada herşey tastamamdı ama arkamdan demediğini bırakmıyor

Oysa şahitsiniz şu dakikaya kadar bir kelime bile yazamadım topiğe, niye çünkü misafirlerim rahat etsin, her istedikleri yerine gelsin diye uğraştım

Pehhhhh balık yapıyoruz yaranamıyoruz, size balığı fırında yapsak fırını ufak aç kaldı dersiniz, kocaaaa bulaşık makinesinde yapacağız işte, düşünün kızlar fırın bile yetersiz bunları doyurmaya

Çağıracaksanız bunu bir daha düşünün, derin tencere falan alın şimdiden hahhahahahahaa

aslında strateji hatası yapıyorum yahu pof poflayıp gidene kadar mikemmel mi yaşasam ne yapsam ?

sayende çok şey öğrendik munecim. bizde ona göre önlemlerimiz alacağız
biz seni anladık kazenin de içi neler sölüyor aslında asıl özgü gidince olacak bak demedi deme
ama bulaşık makinasında yapılan balığı çok merak ediyorum doğrusu bilemeden önümüze gelse eminim çok bayılacağız

aslında strateji hatası yapıyorum yahu pof poflayıp gidene kadar mikemmel mi yaşasam ne yapsam ?

bak hala konuşuyor zaten mükemmeli yaşatıyor sana daha ne yapsın alam ya çiğnemeyemi üşeniyon yoksa ayaklarını uzatırken masaj falan mı bekliyon daha ne mükemmeli :26: sen yuvana dön bak mumla arıyacan

Belki bu da bir stratejidir, Mune ve Kazen bizi niye çağırmadınız şikayetlerini bastırmak için konu dağıtıyorlardır çok mu fesatım ne

woow kazen çok karızmatık çıkmışsın
Mune senı evden kovar böyle gıderse demedı deme daha ne yapsın kadıncağız ne güzel bı kahvaltı sofrasıydı o öyle

Kiloluk ahtapotu kayalara vurarak yıkarken .....

Bu akşamda Ahtapot pilaki olarak Mune pişirdi yarın biz gidince yesinler....

Bu arada kırmızı crocs giyen sadece benim sanırım .... bayılıyorum bu terliklere....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…