Adım Adım Ege...

Zıpkınla balık tutuyolardır, iyi ki kızın yanlarında üç yalnız erkek deniz kum güneş ... bilemiyorum yani

Boyle ev sahipligi olmaz. 6 kiloluk akya, 4 ahtapot ile geri donduk.
Kuru sogan ekmek aksam yemegi diye koymazmi masaya..
Kesinlikle onermem benim masami hatirlayin neler hazirlamistim

Evde hersey jetonlu dus alirken su kesildi bana kontur kartini gostermez mi.... hayir tahmin ettimde jeton olayini jetonu atacak yer bulamadim.
Bu mesajdan sonra neti de keserse beni merak etmeyin

aaa Mune başına gelecekleri nasıl biliyosun ne kadan da haklıymışsın, Mune sofranın resmini çek koy şuraya dilinden kurtulamıcaksın

Biz gelmeyelim diye söylüyor bunları kesin tabi Mune'nin enfes yemeklerini bir tek onlar yiyecek oh

Zeytin ekmege raziydim bu cok kotu oldu..
Acim ac ...
Sevgili Mune ciğimizin elcağızlarıyla yaptıgı muhteşem hamur kızartmalarını löp löp mideye götürdüğünüzü,masayı silip süpürdüğünüzü biliyoruz Kazen bey ...

Ben boyle eziyet gormedim, yemekte ayran verdiler (zaten gece 3 ten beri yollardayiz uzerine birde daldik) uykumuz geldi bu sefer dayadilar cayi...bir dahami tobeeee

Mune nerelerdesin bulaşık mı yıkıyosun yetiş sanki senden değil de bir çeteden bahsediyo misafirin

Ayıp ayıp, sofrada ne var ne yok süpürdüler, üstüne mis gibi demli çay yaptım ama yine yaranamıyorum, fotoğraf makinesini mahsus ortaya çıkarmadılar, çekip koysalardı ya, ahhh ahhh yaptıklarımı tek tek fotoğraflamam lazımmış demek ki

Kendi yaptığı mangalı etleri nasıl paylaştı burda, sen de nasıl övdün nasıl memnun kaldın ama işte gör curly bari gerçekleri söylesin

Olmayan birseyi nasil koysun ki ?

Bu açıkça bir savaş ilanıdır biliyorsun değil mi
Hamile falan vardır canı çeker diye şurda rahat rahat yazamıyorum, en son çok yemekten midene kramp girmişti

Hamile falan vardır canı çeker diye şurda rahat rahat yazamıyorum, en son çok yemekten midene kramp girmişti

Hamile vardır dediler geldik

Erkek milleti işte Mune, nankör mü oluyorlar ne

durmunuzu hayal etmeye çalışıyom şimdi, mune elinde pc ile bir odada , kazen pc ile diğer odada, kılıçlar çekilmiş, diğerleri masada ne var ne yok götüryo

Benim eşimde öyledir sen bize birşey yapmıyorsun derAllah'tan kanıtlarım varSen de tedbirli ol bundan sonra resimlerini çek yemeklerin
Sahiden merak ettim neler vardı

Karınları doyunca böle oluyo demek.eline sağlık bile demedilerse yazık hakketten biz eminiz parmaklarını yalamışlardır. Yüzmeler yapıldı karınlar doydu şimdi horul horul uyku moduna geçildi sanırım sesleri çıkmadığına göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…