Adetine bir hafta kalanlar siz de ne belirtiler var?

Bitmeyen bir akıntınızın olması lazım iç çamaşırınızın ıslak olması lazım bide meme uçlarında kabarcıklar oluşmaya başlar bunlar en erken olanı

Bitmeyen bir akıntınızın olması lazım iç çamaşırınızın ıslak olması lazım bide meme uçlarında kabarcıklar oluşmaya başlar bunlar en erken olanı

o bitmeyen akıntıdan benden de var...:)))kaydirigubbakcemile

arkadaşlar merhaba benimde reglime 5-6 gün var göğüslerim sızlıyo akıntımvar belim ağrıyo ayrıca çok da başım ağrıyo fakat doğum kontrol hapını daha yeni bıraktım hamile olma ihtimalim var mı acaba

asıl doğum kontrol hapından sonra hamile kalma olasılığı artıyor, herhangi bir sorun yoksa hormanlarda tabii... hadi bakalım hayırlısı...

arkadaşlar merhaba.ben çok üzgünüm.bu tarafa yazmak pek istemiyorum.ama korkarım kı adet olacağım.artık umudum söndü.bilmiyorum bende anne olmak istiyorum.lütfen bana dua edin.

merhaba arkadaşım seni çok iyi anlıyorum. ben de 6 aydan fazla bekledim.. her ay yeni umutlarla başladım kırmızıları görünce ağladım.. tamam bu ay olcak derken bir de kist tedavisi gördüm. burda takıldıkça forumlarda okudukça etksinde kalıyordum belirtiler görüyordum psikolojik çıkıyordu,bi süre hiç gelmedim buraya canım,aklımı dağıttım hiç düşünmedim ne zaman bu mevzuyu unuttum beklemediğim anda allah nasip etti.. biz düşündükçe beynen engelliyormuşuz gebeliği.

hayırlısını iste her zaman umutsuzluğa kapılma..en azından adet oluyorsun bu senin düzenli yumurtladığını sağlıklı olduğunu gösterir. rabbim doğru zamanı biliyor.. üzülme olur mu??

arkadaşlar merhaba bende ayın 26 yada 27sinde adet olabilirim.dün idrar testi aldım eczaneden yaptım tek çizgi çıktı.çok üzüldüm ama hala bi umudum var daha günüm gelmediği için gerçi gögüslerimin şişmesinden başka bi belirtim yok.akıntım falanda yok.ne diyeyim beklicez ve görücez

cnm ozaman bizim seninle günlerimiz aynı bende bu akşam test almayı düşünüyordum yarın sabahta yaparım diye planlıyordum demekki erken ozaman beklicez inşallah çift çizgileri görürüz :))))))

inş selincim çift çizgileri görürüz.siz ne zamandan beri korunmuyosunuz.bizim bu ilk ayımız daha 5 aylık evliyiz zaten.çok umutluydum olur diyodum yumurtlama günümü falan takip ettik sıkı çalıştık ama dün testte tek çizgiyi görünce çok moralim bozuldu(

biz 10 aydır deniyoruz geçen sene ocakta hamile kaldım ama düştü

cnm ozaman bizim seninle günlerimiz aynı bende bu akşam test almayı düşünüyordum yarın sabahta yaparım diye planlıyordum demekki erken ozaman beklicez inşallah çift çizgileri görürüz :))))))

bende 5aydır evliyim ve bende 26 veya 27 sinde adet olmam gerekiyor.....
ama bende durumlar farklı yani ben dogum kontrol kullanıyorum bırakmayı düşünüyorum
bu ayda tek tük kullandım ztn cünkü artık anne olmak cocuk sahibi olmak istiyorum sizler gibi :)) fakat hapdan dolayı hamile olmaya bilirim ztn kac gündür hep geceleri midem bulanıyordu karnım sancılanıyordu ve doktora gittim doktorum hamile şüphesi olabilir dedi ama ben hap kullanıyorum dedim ve öyle kaldı normal kan testi yaptı ve idrar testi ama bakalım sonuclara baktı birşeyin yok dedi bana ama şimdi aklımı karıştıran birşey var normal kan testi ile hamilelik belli oluyormu yoksa o kan testi farklımı oluyor bunu bilmiyorum ?????
bilen varmı aceba?????

arkadaşlar benimde adetime 3 gün var.ama belirtilerim adet olacağımı gösteriyor.hamilelik belirtileri hiç yok.test alıpta moralimi bozamam.şu zamana kadar teste harcadığım parayı kenara ayırsaydım zengin olmuştum.moralim sıfır.kimseyle bişey paylaşmak istemiyorum

Bende de hiç belirti yoktu.Sadece regl olucakmışım gibi ağrı oluyodu kasıklarımda. 3 gün gecikince test yaptım.Pozitif çıktı.Daha öncesinde test yapmadım, bekledim . opuyorumnanaktan

benim adetlerim de düzensiz bazen düzenli geçen ay 39.gün oldum bu ay gene 39.günüm bu gün bende adet olcakmış gibi hissediyorum içimden de öle geçiyo açıkcası.ama arkadaşım 1.5 aylık hamile oda adet olucak gibi hissediyodum 3-4 gün geçince test yaptım pozitif çıktı dedi inşallah bizimde çıkar benimde kasıklarımda kalçamda falan batma var kaç gündür ama hala umutlu değilim

Bende de hiç belirti yoktu.Sadece regl olucakmışım gibi ağrı oluyodu kasıklarımda. 3 gün gecikince test yaptım.Pozitif çıktı.Daha öncesinde test yapmadım, bekledim . opuyorumnanaktan

cnm belirtilerin nezaman başlamıştı senin mesela döllenmeyi hissettin mi en erken neyi hissettin ???

yaklaşık 10 günüm var adetime. 4 gündür inanılmaz bi kasık ağrısı var, sanki heran olacakmışım gibi. bir de ağzımın hiç tadı kalmadı, apacı oldu. devamlı şeker atıyorum ağzıma ki tat gelsin. yumurtlama dönemimin bitişinde de kahverengi bi leke gelmişti. ama bilemiyorum tabi ki bunlar hamilelik belirtisi mi yoksa ben kendimi çok mu dinler oldum.

cnm belirtilerin nezaman başlamıştı senin mesela döllenmeyi hissettin mi en erken neyi hissettin ???

Valla ben bu ay hiç kendimi dinlemediğim için , hiç bişey hissetmedim.Hatta ben regl olucam diye bekledim, 3 gün geçince test alıp yaptım.Hatta ilk 30 saniye tek çizgiydi, yok dedim bu ay hamilelik.Sonra 3 dk dolmadan 2 . çizgi çıktı, gittikçe koyulaştı. Ne mide bulantısı, ne de başka bi belirti olmadı yani.Sadece kasıklarımda regl olucakmış gibi ağrı oldu.Testten 2 gün sonra da doktora gittik. :lepi: opuyorumnanaktan

hayırlı olsun cnm dikkat et bundan sonra kendine !!! Aslında bende takmak istemiyorum ama yapamıyorum ben çalışıyorum işyerindeyim şuanda da mesela işlerim yoğun olmasına rağmen arada burayada yetişiyorum :)))) off off nasıl rahatlıcam ben yaaaa

Başka şeylerle ilgilen ,aklına getirmemeye çalış.Kafan rahat olunca daha iyi olur bence.kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…