Adetine bir hafta kalanlar siz de ne belirtiler var?

Kızlar bende hamile kalsam hemen anlarım çünkü ilk hamileliğimde sürekli gaz vardı üşüttümmü dedim bırt bırt :) sonra baktım hamileyim. ama 2 ay sürdü bu olay sonra karnımda ölmüş kürtajla alındı. umarım en kısa zamanda herkez hamile kalır.

Bu arada benimde aklım fikrim hep bebekte sürekli hayaller kuruyorum. sizleri anlıyorum.

bu gün 39.günüm hala gelen giden yok sositososito benim adetlerimde düzensiz açıkcası hiç umudum yok göğüslerimin yan alt kısımlarını bastırınca çok ağrıyo bide karnımın altına doğru batmalar oluyor bazen heralde hasta olucam bana öle geliyo bari şu cumartesiyi de atlataydım mübarek aşure günü oruç tutcaktım yaaa kaydirigubbakcemile3

kızlar benimde son günlerde gazım oluyo karnımı hep şiş rahatsız hissediyorum bağırsaklrmda bi problem yok halbuki sisce hamiş olabilme ihtimali varmıdrfisfisfis

kızlar ben bugün dayanamadım test yaptım.tek çizgi bu ay da şaşmadı.artık üzülmüyorum.her ay test almaktan bıkmadım.artık moralim sıfır.burayada yazmam artık.neyse umarım sizlerin olur

adetim 7 gün geçti normaldede düzensiz zaten diye test yapmaya korkuyorum pazartesiye kadar olmazsam test yapıcam. göğüs ağrılarım var bazen karnımın altı ve kalçam ağrıyor bu akşam sürekli uyku halindeydim tansiyonum falan da düştü hayırlısı siz de ne alem kızlar

kızlar ben bugün dayanamadım test yaptım.tek çizgi bu ay da şaşmadı.artık üzülmüyorum.her ay test almaktan bıkmadım.artık moralim sıfır.burayada yazmam artık.neyse umarım sizlerin olur

cnm benimde aynı kanda test yaptırdım negatif 10 aydır ben takmıyorum artık napalım kaderde varsa gelir evt zor gerçekten zor bişi ama napalım yüce allahım nezaman uygun gördü ozaman artık diyeceğim ve belirtilere asla takılmıcam canım çok sıkkın

bende bu gece yedim kırmızı kartı bende çarşamba doktorumun istediği hormon testlerini yaptırıp götürcem bakalım hayırlısı çok düzensizleşti adetlerim yaaa 44.günümde oldum

Slm bayanlar... bu siteye yeni üye oldum.. yazdıklarınızı okudukça kendimi buldum desem yeridir :) bu güne kadar nerdeydiniz ? ya da ben nerdeydim :)) artık aranızdayım... bizde bebişimizi istiyoruz ama kısmet bakalım nezaman... ocak olur.. şubat olur... Allah hepimizin istek ve dileklerini versin inşallah.. ama unutmayın sadece bu dünya için değil aynı zamanda ahiret için de hakkımızda hayırlısını isteyelim.. ki dileklerimiz gerçek olsun :))
hihoyyythihoyyythihoyyyt

kızlar ben aralığın 5 de regl oldum ondan önceki aydaki 10.da olmuştum.bu ay tahmini 30aralık yada 1 ocak gibi bekliyorum ama buara gaz problemim var karnım hep şiş göğüslerimde dokundukça acıma var ara ara kasıklarımlarım ağrıdı bu güne kadar miğde bulantılarımda oluyor ama hiç kusmuyorum.ya sizce ne olabilir.ben anlayamadım.

kızlar ben aralığın 5 de regl oldum ondan önceki aydaki 10.da olmuştum.bu ay tahmini 30aralık yada 1 ocak gibi bekliyorum ama buara gaz problemim var karnım hep şiş göğüslerimde dokundukça acıma var ara ara kasıklarımlarım ağrıdı bu güne kadar miğde bulantılarımda oluyor ama hiç kusmuyorum.ya sizce ne olabilir.ben anlayamadım.

hemen hemen tarihlerimiz aynı ben bu ay çok ümitlenmiştim cnm ama malesef bütün belirtilerim vardı hamileliğe dair herşey mide bulantısı baş dönmesi bel ağrısı kasık batması vs. vs. vs. kendimi kandırmışım meğerse moralim çok bozuk artık belirtilere takılmıcam ve haftaya doktora gidicem

mrb arkadaşlar benim ilk hamileligim düşükle sonuçlandı.gecen ay dr gittik adet bitiminden sonra dr önümüzdeki ay iyi haberlerle geliceksin dedi.bendede halsizlik,uyku,göğüslerimde şişlik ve ağrı var.kasıklarım ağrıo iğne batar gibi oluyo aniden dün doktorumu aradım yumurtlama dönemin daha yeni başlamış olabilir dedi normalde 26 aralıkta başlamıştı yumurtlama dönemim ama dün dr böyle deyince yeni birşey öğrenmiş oldum ve yine çalışmalara başladık :) minoset iç dedi kasık ağrılarım için gecikme oluncada gel dedi.5 gün kaldı adet tarihime ama çok merak ediyorum netten araştırdım şimdi belli olmuyormuş beklemem lazım ama dayanamıyorumm....

öncelikle başından geçen olay için geçmiş olsun diyeyim.
ben buraya sık sık girip yazılanları takip ediyorum ama pek fazla cevap yazmıyorum başından gecen olayı 8 ay önce yaşadım 7 haftalıkken kanama ile birlikte düşük yaşadım.
bu aralar doktora gidiyorum hormon tahlilleri falan yapıldı bir sorun yok. bi dahaki adet dönemimde rahim filmi ile tüp kanallarıma bakacak niye bu kadar zamandır tekrar olmadı diye ama bu ay gercekten umutluyum adet dönemime 8 gün falan var acayip göğüslerim dolgunlaştı ve yururken bile ağrıyo. bide ara ara kasıklarıma doğru kıramplar giriyo evde test yaptım su ucuzlarından pozitifi gördüm ama bu akşam yeni bir test daha almayı düşünüyorum daha önceden almıştım o testi kullanmak nasip olmamaıştı belki bozulmuştur diye düşünüyorum.
allah gönlüne göre versin:CüvCüv:

mrb selennur tşk ederim.dr bende hormon testini gerek görmedi. benim 12 haftalıktı düşük olduğu zaman hamilelik dönemimde serumla beslendim hep çok kötü bi dönemdi benim için:KK43:ben test yaptım meraktan eczaneden alıp negatif çıktı bu testlerde gun gecmeden sonuç alamıyosun en iyisi kan testi diğeri yanılmana sebep olur. ama sağlık ocagına gıdıp sordum dun labratuardaki bayan belli olmayabilir dedi en iyisi beklemek galiba.

ayrıca benimde başımdan bu üzücü olay 8 ay önce geçti:KK43:

X