Adetine bir hafta kalanlar siz de ne belirtiler var?

daha 12 gün var ama bu ay özel bi durum var yumurtlama günümü çok iyi takip ettim ve o günlerde ilişkiye girdim yumurtalam günüm den sonra göğüslerim deli gibi ağrımaya başladı sonra belim ve kasıklarım böyle olmuyodu bu belirtiler bende adetime yakın yani 1 hafta kala başlıyordu.!!! gerçi pek te ümitlenmek istemiyorum sorunumsa 2008 haziranda tek yumurtalığım alındı diğeri sağlam yani normal bir kadından % 50 daha geç hamile kalma ihtimalim var :KK43:( ama ümitsiz olmadığını söyledi doktorum

canim benim, insallah diledigin istedigin gibi olur hersey...insallah bebis seninledir, bizlerde belki birlikte 2010 güzel mutlulukla gireriz...ama olmazsada üzülme...Allah eger hic cocuk vermiyecekse ne yaparsan yap vermez...ama eger verecekse ister hasta ol ister olma yinede bir acigini bulup verir...dua etmeliyiz canim

evt cnm haklısın bütün dileklerine yürekten katılıyorum dediğin gibi umarım 2010 yılına bedenimize sevimli bir canlıyla gireriz ama insan üzülüyor işte aklımdan çıkmıyor :KK43:(((

neese canim düsünmemeliyiz demi...ben cikmaliyim, sonra yine görüsürüz tatlim...

Sadece karın ağrısı ve yumurtlama günümden beri hiç geçmeyen göğüs sızlamalarım var, bulantı baş dönmesi falan yok, kabızlık ya da aşerme de yok, bi de sık sık ateş basması var, aslında çok ümidim yoktu ama iki gündür dayanılmaz kasık ağrılarım vardı, daha adetime de 5 gün var ama dayanamadım verdim kanı, bakalım aricam şimdi mafoldumben

canım noldu aradınmı hamişmisin ???:))):sm_cool:

Kan tahlilini yaptırdım 0,65 çıktı. 1 hafta var daha ama geçen ay adetimden 1 gün önce yaptırmıştım 0,20 çıkmıştı. Ben tabi heveslendim artış var gibi gelince. Doktor hatta ultrasona bile aldı belki görülür diye ama göremedi tabi. haftaya adet olmazsan cuma günü gel bir daha kan testi yapalım az bir artış bile olsa hamile sayabilirsin kendini dedi. Hadi bakalım hiç yoktan iyidir yine umutlu umutlu bekleyeceğimÇok üzgünüm çoook

hadi hayırlısı bende adet olmassam haftaya cuma kan tahlili verecem

arkadaşlar merhaba.ben çok üzgünüm.bu tarafa yazmak pek istemiyorum.ama korkarım kı adet olacağım.artık umudum söndü.bilmiyorum bende anne olmak istiyorum.lütfen bana dua edin.

arkadaşlar merhaba.ben çok üzgünüm.bu tarafa yazmak pek istemiyorum.ama korkarım kı adet olacağım.artık umudum söndü.bilmiyorum bende anne olmak istiyorum.lütfen bana dua edin.

sıkma canını boşver. önümüzdeki aya kısmet olur işallah. ama yinede adet olmadıysan bi umut var demektir.opuyorumnanaktan

selam kizlar, kimseler yokm u?? ben daha adet olmadim ama karnim cok sanciyor yani adet sancisi gibi ama gelen giden yok. Dündü benim adet günüm normalde en son adet tarifim ise 19 kasim idi...neese insallah gelm,ez kirmizilar...bekliyorum...birde diyorum ki gidip bir test mi alsam da yapsam....

selam kizlar, kimseler yokm u?? ben daha adet olmadim ama karnim cok sanciyor yani adet sancisi gibi ama gelen giden yok. Dündü benim adet günüm normalde en son adet tarifim ise 19 kasim idi...neese insallah gelm,ez kirmizilar...bekliyorum...birde diyorum ki gidip bir test mi alsam da yapsam....

canım bekle istersen şuanda sadece kanda çıkar inşallah hamişsindir cnm dualarım seninle:)))))))))))))))))

canım bekle istersen şuanda sadece kanda çıkar inşallah hamişsindir cnm dualarım seninle:)))))))))))))))))

test yapsam diyorum?? bilmiyorum...aslinda testi alsam simdi de bir kac gun sonra yapsam testi eger rahatsizlanmasam..ben niyetim esime sürpriz yapmak eger hamissem...ve o hafta sonu evde...o görmedende testi alip yapamam...bakalim...

bence tesri alırsan dayanamazsın yaparsın :))))çünkü ben o niyetle alıyorum ama dayanamayıp yapıyorum yinede sen bilirsin :))))

haklisin aslinda ama yarin zamanim olurmu bilmiyorum ki!!!! olsun almiyacam...eger yarin bir zamanini bulursan alirim yaparim....ne diyorsun yarinda mi cok erken oluyor???

kızlar ayy...yrn ben de doktora gitcem bakalım hayırlısı..belki kan test, yaptırım..işallah hamileyizdir kızlar...öpüyorumm

aşkısı aynı günler adet günlerimiz benim 10 günü kala kahverengi akıntım geldi 2 gün sürdü normalde devamı gelir dedi doktor bende gelen giden yok umutsuzum ama allahımın dedği olur

bende senle aynı durumdayım adetim geçti gelen giden yok sancı ve batmadan başka hayırlısı Allahtan

benim son adet tarihim 24 kasım 7 aralıkta yumurtladım eşimle o günlerde çalıştık fakat ilişkiden 1 hafta sonra göğüs ağrısı kasık ağrısı ve gaz başladı halende devam ediyor şimdi 26.günüm sanki her an adet olacam bekliyorum bakalım

benim dün adet olmam gerekiyodu ama gene olmadım ve galiba gene geç olucam göğüs ağrılarım daha yeni başladı geçen ayda 39.gün adet olmuştum gene mi geç olucam yaaaa üstelik bu sefer hormon testi yaptırıp doktora götürcem

Son düzenleme:
X