Adete yakın ovülasyon testi

Oda mantıklı
Kafası karıştı bunların da ne yapsınlar

Biz tehdit altındayız bende çok sinirliyim vala amaaannn çeksinler onlarda bizi bişey için uğraşıyoruz bizim her ay yaşadığımız stresi yaşasınlarda görsünler

Biz tehdit altındayız bende çok sinirliyim vala amaaannn çeksinler onlarda bizi bişey için uğraşıyoruz bizim her ay yaşadığımız stresi yaşasınlarda görsünler
Hiç de cekmiyorlar vallahi hep çeken biziz ben dedim çocuğu yapıp seni bırakacağım seni donor olarak kullanıyorum

Hiç de cekmiyorlar vallahi hep çeken biziz ben dedim çocuğu yapıp seni bırakacağım seni donor olarak kullanıyorum
Öyle deme ya en son o cümleyi kullandım oğlum kocamın kopyası oldu istesem de kaçamıyorum agagshs sanki hep o peşimde diyerek

Birde benim yumurtam catlarken bir ateş bastı bugün oldu sürekli yanıyorum yumurtalıklarım ağrıyor belim ağrıyor alt karnım bacaklarım anlamadım hiç birde sürekli ağlamak istiyorum sebep arıyorum
Çooook normal yavrum :) Yumurtalıklarını biri sıkıyor gibi hissediyor olabilirsin benimde öyle oluyor . Ben kolay kolay ağlamam da çok sinirli oluyorum .

Benim şu yumurtlamadan sonra bariz midem bulanıyor koku hassasiyeti hissediyorum hadi bakalım inşAllah kafamdan uydurmuyorumdur ama hiçççç ümidim yok

Benim şu yumurtlamadan sonra bariz midem bulanıyor koku hassasiyeti hissediyorum hadi bakalım inşAllah kafamdan uydurmuyorumdur ama hiçççç ümidim yok
Hahhahaha deli ya güldüm saçma sapan birşey oldu beraber oluyoruz ayaklarımı kaldırıyorum diyor kalkma ben sigara içip geliyorum para ile çözemedik şu işi Allah'ım yardım et bebeğim olursa adak adayayim bende

Ağlama kızzzzz evet evet ümiddimizi kesince oluyormuş öyle yapalım bu ay bence başka çaremiz benim kuxrn
Benim kuzenim 11 kere tüp bebek yaptı doktorlar dedi daha olmaz yeter bırakıp eve gelip tamam dedi o ay hamile kaldı doğal yoldan sonra kocayı boşadı bizde boşanma genetik
Ağlama kızzzzz evet evet ümiddimizi kesince oluyormuş öyle yapalım bu ay bence başka çaremiz yokkuze

Benim kuzenim 11 kere tüp bebek yaptı doktorlar dedi daha olmaz yeter bırakıp eve gelip tamam dedi o ay hamile kaldı doğal yoldan sonra kocayı boşadı bizde boşanma genetik
Ayyy 11 kez miii ne can dayanır ne ceset hem maddi hem manevi en çok da psikolojik olarak çok yorulmuştur. Hakediyorsa boşaaa yavrum vala benimki de hak ediyordu ilk zamanlar . 6 eylülde 6 senemiz dolacak . İlk senesinde bir iki yazışmalarını yakaladım salak kafam işte sustum ettim . Ah ah şimdiki aklım olsaydı. Sonra biriyle buluşmasını yakaladım hemde o zaman yeni hamileymişim haberim yoktı . Rest çektim evden kovdum ve boşanacağım dedim neyse aradan zaman geçti etti bi anlık barıştık daha çok toydum ve uyardım kendisini. şükür bu seneye yakın bir daha bişeyini görmedim ama boşasam o zaman kesin boşardım . Yine aynı şeyi yapsa affı yoktur benim için büyük konuşmayım da

Benim yarın Araştırma hastanesine randevum varmış yeni aklıma geldi gideyim bari nedir ne değildir baksınlar

Bizim ikimizin de ikinci evliliği ben herşeyi affederim ama aldatmayı asla hiç yalanı yoktur pavyona gitse der gittim ama beni kaybetmeyi göze alırsa hayatını kaybeder ben vicdanlı değilim pek gece gündüz beraberiz zorlamam kısıtlamam herşeyi anlatır Allah şaşırtmasın ama ben bağımlı değilim bağılim canımı veren yaradan kimsenin onu uzmesine müsade etmem

(

Baksanaa prolaktinden ben korkmuştum ama değerlerim hepsi normal. Yumurtlamadan kaynaklı mı bu kadar gecikti

Eklentiler

• IMG_2265.jpeg
    77,8 KB · Görüntüleme: 17
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…