Adete yakın ovülasyon testi

Senin kistin falan olabilir mi acaba neden hasta olmadin o zaman ne dedi doktor
İlk defa araştırmaya gittim , doktor ultrasondan baktı bişey demedi tahlil istedi . Büyük ihtimalle yarın sonuca göre alttan bakacak .ben bilerek pcos olduğumu söylemedim doktora . Ama ileri derece değil çünkü düzenli oluyordum yine 30-35 arası

Bence östrojen yüksek psikoloji bozuk çok kadınsın anam ne olacak ben yine aptal gibi ağlıyorum anlamadim

Psikolojim mı bozuk bilmiyorum ben ota a ağlıyorum ne oldu ya hormon ilaçlarını daha öncede kullandım böyle değildi

İnşAllah olursun bebegim onu da ayyy şıpıdı şıpıdı terliklerimle gelsem kahve ince çizgi

Oooo lan kız kadın bizim kahve fabrikamız var reklama girer nasıl isim vereceğim
Yine kayboldun kız kahve soğudu doktora gittim ben bugün bir yumurtam daha olmuş çatlatma iğnesi yaptılar ayrıca rahimin üç çizgi olmuş sonrasında hormonlarım da tamam doktor dedi günün geçince gel

Yine kayboldun kız kahve soğudu doktora gittim ben bugün bir yumurtam daha olmuş çatlatma iğnesi yaptılar ayrıca rahimin üç çizgi olmuş sonrasında hormonlarım da tamam doktor dedi günün geçince gel
Yakşamlaarrrr canım vala bu aralar sorma depresyondayım yaaa 3 çizgi bildiğim kadarıyla gebeliği rahmin kalınlaştıgını gösteriyor hadiii aminnnn sağlıkla tutunsun

İnşallah kuzum ne oldu sana be
Eşime bugün mide ameliyatı olmak istediğimi tatlı bir dille söyledim mutsuz olduğumu dile getirdim bana sadece saygı duyması gerektiğini söyledim , yok ben böyle seviyorum yok böyle şöyle deyip konuştu etti . Bende bu beden de ben varım sen değilsin deyip saydım sövdüm engelledim heryerden. 86 kg bu arada çok mutsuzum ya Artık çocuk falan da istemiyorum Allah isteyene versin . Ben bu ameliyatı olucam kafama koydum. Birde bugün söz vermişti arkadaşlarıyla okey oynamaya çıktı evde oğlumla tekiz sabahtan beri ağlıyorum

Çok hissiyat siz oluyor erkekler bende dün yeni yumurtam oldu iğne vurdular bugün beraber olduk yarın yok mesela nasip diyor mide ameliyatı çok zor bence olma ben mide kanseriyim çok zor çok da kilon yok ama mutlu hissetmiyorsuan çok haklısın

Çok çok geçmiş olsun. Rabbim bebişin ile şifanı versin İçleri ne diyor bilmiyoruz ama dış gözlem gerçekten memnun etmiyor insanı. Ya bu hayatta eşimiz bize nasıl mutlu olucaksan öyle yap sana bırakıyorum dese belki de kafamıza koyduğumuz şeyi yapmayacağız . Hiç mutlu değilim. Gizlice gidip olmayı bile düşünüyorum . Ama böyle yapıcan insan ister istemez bir inada bağlıyor . Yani sen memnunsun diye ben bu bedende yaşamak istemiyorum bende kendimi güzel çekici bulmak istiyorum. Evet kiloma göre yine güzel giyindigümi düşünüyorum. Yani evde şort takımla gezmekten se isterim ki saten gecelikle gezmek , çok severim gecelik aşııırıııı

Sana çok hak verdim ben 56 kiloyum bazen sezeryan dikişin bile beni rahatsız ediyor insan nasıl istiyor ise öyle mutlu olmalı ama erkekler başka kafada aynı düşünmüyor bizimle ne var olsa da olur modunda parasında da değiller

Yok vala eşim asla parasında olmaz , kaynanam 2. Tüp mide oldu o biraz ölümden döndü gibi bişey oldu ama onun çok riskliydi 2 kez olduğu için.1 ay neredeyse suyu bile kustu . 120 kg dan şuan kadın benimle aynı . Kız vala zoruma gidiyor kıskanıyorum daha da zayıf olucak fiye . Bende sürdüremiyorum diyeti hopppp sar başaaa Evet belki endişeleniyor. Bana diyor 2. Çocuğu yapalım sonra ben yaptıracam karıma söz veriyorum diyor . 2 senedir olmadı daha da olmaz gibi geliyor bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…