Adete yakın ovülasyon testi

Yok vala eşim asla parasında olmaz , kaynanam 2. Tüp mide oldu o biraz ölümden döndü gibi bişey oldu ama onun çok riskliydi 2 kez olduğu için.1 ay neredeyse suyu bile kustu . 120 kg dan şuan kadın benimle aynı . Kız vala zoruma gidiyor kıskanıyorum daha da zayıf olucak fiye . Bende sürdüremiyorum diyeti hopppp sar başaaa Evet belki endişeleniyor. Bana diyor 2. Çocuğu yapalım sonra ben yaptıracam karıma söz veriyorum diyor . 2 senedir olmadı daha da olmaz gibi geliyor bana ☹️
Kız sana kıyamıyor belli ki birşey olacak diye sen çocuğu yap dinle eniştemi birde beni ya ben ne soracağım sana normalde biz dün beraber olduk çatlama akşam olacaktı bugün işlerden şehir dışında olamayacağız kaçtı mı şimdi bizim iş

Kız sana kıyamıyor belli ki birşey olacak diye sen çocuğu yap dinle eniştemi birde beni ya ben ne soracağım sana normalde biz dün beraber olduk çatlama akşam olacaktı bugün işlerden şehir dışında olamayacağız kaçtı mı şimdi bizim iş
Çatlamadan 1 veya 2 gün önce olunan birliktelikler daha avantajlıymış inşAllah sizinde öyle olur 🤩🤩🤩🤩 sperm 5 gün canlı kalıyor ya ilk ne yakalarsa daha canlı ve verimli olur inşAllaaaahhhhh amiiinnnn

X